Мартенички бели и червени закичени на ЯНУАРЧЕТА засмени (3)

  • 27 730
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 946
Снимката на профила е дело на калина - http://www.facebook.com/pages/Kalina-me-Snima/113402162062038
анкета за какво ви помогна най-много срещу коликите също ми харесва  Peace

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 23:03 от saxophone

# 706
  • София
  • Мнения: 116
Снимката на профила е дело на калина - http://www.facebook.com/home.php?sk=group_151726874883734&re … t=group_activity#!/pages/Kalina-me-Snima/113402162062038

анкета за какво ви помогна най-много срещу коликите също ми харесва  Peace

Сакси и аз нея съм си избрала  Wink Гениална е  Crazy

Нощни:
- Infacol
- Colief
- Ентерокинд
- Еспумизан
- Саб симплекс
- Карминативум Бебинос
- Чай от копър и анасон
- Чай Хип
- Биогая

Ако някой се сеща още да допълва  Peace

Бебеш дай линк към фейса като се появиш  Peace

# 707
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Момичета имам един много деликатен въпрос, помагайте!
Днес цял ден усешам лека болка ниско в корема! Преди малко като бях до тоалетната видях, нещо което ме обезпокои! От мен беше изтекло нещо точно като....оффф как да го опиша, абе направо като тапата при бременност! Много гъсто, като желе, с примес от нещо още по странно, като остатък от плацента ли беше или...не знам  Tired!!! Някой има ли идея какво подяволите може да става? Още миналата седмица си записах час за АГ-то ми,ама най-ранния свободен е за този петък! А случилото се ме обезпокои  ooooh!

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 23:20 от bubeto_d

# 708
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това тапестото си са лохии. Иначе може да си задържала част от плацентата или някоя ципа, която си излиза сега.

Аз пък продължавам да прокървявам от време на време. Писна ми вече!  ooooh!

Клечо, тенкс!

# 709
  • Мнения: 186
Нощни,
Капки при колики:
Колийф, Био Гая, Инфакол, Лефакс, Еспумизан, Саб Симплекс, Бейбинос, Ентерокинд /последните не съм сигурна в изписването на името/.
Ако някой знае и други да пише.

Докато ги напиша и Клечо ме е изпреварила.

# 710
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Това тапестото си са лохии. Иначе може да си задържала част от плацентата или някоя ципа, която си излиза сега.
Дано е така! Ама до сега не ми се беше случвало! Бяха си така казано "течни" лохиите,а и спряха преди 6-7 дена УЖ! А това си е направо жилирано  Shocked и едно такова раазтегливо! Явно ще тече и още от него , защото минавайки с т.хартия усетих,че не изпадна всичкото,а се откъсна!

# 711
  • Мнения: 2 590
[

Нощни:
- Infacol
- Colief
- Ентерокинд
- Еспумизан
- Саб симплекс
- Карминативум Бебинос
- Чай от копър и анасон
- Чай Хип
- Биогая

- Лефакс
- Nux Vomica
- Нърс Харвис
- Zinco

# 712
  • Мнения: 32
 и ние всички неща правим от изброеното- напред сме в развитието

# 713
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това тапестото си са лохии. Иначе може да си задържала част от плацентата или някоя ципа, която си излиза сега.
Дано е така! Ама до сега не ми се беше случвало! Бяха си така казано "течни" лохиите,а и спряха преди 6-7 дена УЖ! А това си е направо жилирано  Shocked и едно такова раазтегливо! Явно ще тече и още от него , защото минавайки с т.хартия усетих,че не изпадна всичкото,а се откъсна!

Моите лохии от петнайстия ден някъде са такива желирани.
Надявам се каквото е имало да излиза да си е излязло. В петък като идеш ще те погледнат на ехографа и ще се види дали всичко е наред.  Peace

Аз май трябва да се ориентирам към новата тема вече.  Mr. Green
Тъкмо за закуска утре сутринта ще ви я пусна.

# 714
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Нощни очи  Hug

# 715
  • Мнения: 180
Хи хи добрах се до компа:)
А сега по темите:
Двете ми деца си приличат по неспане и не-колики,но в същото време са много различни.Първото е скарано с храненето и е щигле и половина а второто яде като лъв Mr. Greenкато нрав са послушни но заБога защо не спят TiredКаката всяка сутрин се излюпва в 7 без 10 и ни юрка и ние да ставаме с нея,а не пита че тъкмо сме се запътили да спим в този момент Mr. GreenВико е много гушлив,пухкав и добър,даже се опитва да подражава на кака си по приказки,днес се спука да гука. Heart EyesГолям бърборан.Жална ми майка ако е като сестра си.Нащата докторка каза за Стела,че ако и сложим генератор на устата да произвежда енергия,ще забогатеем главоломно Laughing
Бубе,няма как да е остатък от плацента-лохията се отича още.
Аз май за сега ще подмина болницата,всеки ден ми капе по 1-2 капки ,вчера беше жълто-оранжево като тапа,а днес си е бистро червено.Забелязвам че като се движа повече се усилва,а като си седя в къщи по 2-3 дена не тече нищо.Та реших всеки ден да вървя,оставям Вико за 2 часа при баба му и с каката мерим улиците,днес след разходката се засили -2 ежедневни превръзки се напълниха.
Поздрави на Красьовци и Красимири!

# 716
  • София
  • Мнения: 311
Честит имен ден на Краситата!
За ревливите бебета ви съчувствам много - Михаела беше така - денонощен рев. И сега си е такава - много емоционална - реве, крещи, смее се - всичко силно и по много. Досега за 2 години съм я оставяла общо 2 вечери при нашите сама и 2 с мъжа ми, като беше болна преди месец, иначе е неотлъчно с мен. Добре, че е от късноставащите - към 10.30, че иначе да съм се побъркала съвсем. Боян пък е кроту(о?)шанчо - как се пише тази хубава дума? И да го мъчи нещо не казва.
Сакси, снимката е супер! И аз съм решила като се наканим за фотосесия, да е при нея. Какво стана със сополите на малкия? Боян още е хремав и това мн. ме сдухва. Чистя с физ. разтвор и помпа, капвам адреналиновите капки, но не минава:(

# 717
  • София
  • Мнения: 1 946
Сополите на иван ги има, но са оскъдни. Хърка винаги като е буден.

Яна все още влачи кашлица, а от вчера я боли и ухото  ooooh!

Писна ми от зимни вируси. Искам да е лято!

# 718
  • София
  • Мнения: 116
Това тапестото си са лохии. Иначе може да си задържала част от плацентата или някоя ципа, която си излиза сега.

Аз пък продължавам да прокървявам от време на време. Писна ми вече!  ooooh!

Клечо, тенкс!
Hug

И аз прокървявам още от време на време  Crossing Arms

Ох, айде още само студено до сряда и после да се оправя тъпото време  Praynig

Бенджи някакви незнайни люкарства написа  Thinking

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 01:06 от klechoo

# 719
  • Мнения: 443
Тия лохии на мен почти ми  спират , днес една две точки само и не са  желирани  .

Момичета моята бебка много спи  от два дни ,до преди  3,4  дни се хранеШе на около  3  часа в деноноЩието  (АМ) ,после мина на  пре3  4 часа, и от вчера станаха  на пре3  5 часа.Днес спи почти цял ден  , само 3 пъти е ставала да  яде, усмихва си се насън , добре  е  , ака си , не сме имали досега zапуШен нос,иzдава си  раzни  zвуци ,все  едно опитва да  говори ,н ме притеснява  това спане , да не е ппри3нак , да е неЩо болна ? На 9ти март сме на педи и тогава мога да питам , ама си иzглежда много добре малката .Имам чувството като ви  чета 4е бебетата трябва да реват , а моята не ревеи неzнам какво да мисля.В и нтерес на истината  вчера и  оня ден и дадох по веднъж  саб симплекс капки  zаЩото се   гърчеШе от  спаzми преди  3 дни и тогава zа пръв път посмях да  й  дам и  й подействаха много добре и zа да се преzастраховам  вчера и оня ден пак дадох   zаЩото иzлиzахме  с нея . Едва ли дават някакво отражение ,освен ,че няма спа3ми  все оЩе.Кажете ми нормално ли е това спане и  да  я оставям ли да се наспива или да я  будя по  навреме zа хапване  .?

Общи условия

Активация на акаунт