Мартенички бели и червени закичени на ЯНУАРЧЕТА засмени (3)

  • 27 717
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 631
Инка, срока за еднократната помощ е 3 години!  Peace

Ние се върнахме от ДК. За 25-26 дни сме наддали с 1кг. и 100гр. и с 2 санта!  Grinning Вече сме 5 кила и 56-7см.  Party
Доки ме пита с к'во го храня детето  Mr. Green

Биха ни хепатитната ваксина, плакахме много малко, но казаха, че следващите били много болезнени...  Confused

Ииии.....  трябва да почваме сок от ябълки...  Rolling Eyes Whistling

# 736
  • бургас
  • Мнения: 624
аз никакви сокове не давам  Crossing Arms  доколкото знам от ябълковото сокче се усилват коликите  newsm78

# 737
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 992
Ииии.....  трябва да почваме сок от ябълки...  Rolling Eyes Whistling
Трябва, трябва, че от следващия месец и водката се вкарва  Whistling Mr. Green

# 738
  • Мнения: 186
Ииии.....  трябва да почваме сок от ябълки...  Rolling Eyes Whistling
Трябва, трябва, че от следващия месец и водката се вкарва  Whistling Mr. Green

Да, да и ядките за мезе  Mr. Green newsm62

# 739
  • Мнения: 493
Бебеш, как така цъфна, бре, моме?  Shocked при това интензивно кърмене   Rolling Eyes
Еми на, късмет  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 9
Добро утро и от  нас или по скоро добър ден!
На бързо и аз да драсна по разискваните теми
Дупето мажем с Авен Педиатрил чукна на дърво до сега сме нямали никакви проблеми Peace
Лицето и тялото мажа с Д-р Тайс и  съм много доволна,беше се изринала малката и с 3 намазвания всичко изчезна и сега продължавам пак с него.
Относно соковете аз не мисля да давам,до колкото знам  киселинността на ябълковият сок дразни лигавицата на стомаха за това съм твърдо против.Педи казва какво трябва ,аз  кимам ,а като се приберем аз си я гледам както си искам.
За ваксините много ме е страх,че като и сложиха противо хепатитната така плака миличкото,а сега както са по-болезнени не знам как ще ги понесе #Crazy
На Белослава също спането не и е любимо или поне не в къщи,само в количката и на гости,или трябва да сме по улиците,но е студено или по хората,но и това няма как да стане.Останем ли си двете в къщи по цял ден се дондуркаме на ръце,за по 10 мин в шезлонг или в количката и после пак на ръце.Днес се принудих да я облека и с количката на терасата я изкарах(имаме голяма тераса) там си пих и  кафето в този студ,в момента в  който я прибрах-пак облещи едни очи и сега естествено не спи #2gunfire
офффф много се разпрострях в обяснения ....изчезвам че надава вой

# 741
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добро утро!
Аз станах преди половин час.  Embarassed Два дена от гостита и хойкане не успях да си почина, та днес наваксахме.

Нощни, аз сериозно предложих анкета "Колко деца искате да имате?"  Wink

Аз сериозно ще я пусна.
Ама сега мисля да е за коликите, защото е актуална.  Peace

Муцка, желая ти спокойствие и дано ти дадът изпитите!  Hug

Щях да пиша още нещо, ама забравих какво...

Как да е...

Айде, скок в НОВАТА ТЕМА!

# 742
  • Мнения: 2 631
Ииии.....  трябва да почваме сок от ябълки...  Rolling Eyes Whistling
Трябва, трябва, че от следващия месец и водката се вкарва  Whistling Mr. Green

Да, да и ядките за мезе  Mr. Green newsm62

Абе!!! Водката е за тийнейджъри!!! Вива ла бира!!!  Sunglasses

# 743
  • Мнения: 34
Здравейте момичета!
Още съм доста страници назад ,но да се спиша!
Благодаря на всички които се списаха по впроса за обривите и себорейния дермит.Да кажа на нас в крайна сметка какво ни помогна .Спрях измивните средства ,намалих къпането ,спрях мазането с каквото и да било,почти спрях млечните,намалих месото и премахнах другите -цитруси и т.н.След една семдица се изчистихме и сега вече я мажа ,тялото с А-дерма ,а на лицето след безуспешни опити с мустела ,а-дерма още един (забравих му името)и с правения в аптеката за дупето с ланолин ,разбрах ,че единиствения които не обостря положението е на Клоран колд кремчето с невен .

За коликите на нас най-добре ни подействаха Колийф и възглавничките с черешови костилки от ДМ които се нагряват и стоплят коремчето продължително време.Имаше видим резултат.
 Стана много дълго ,а и мисля че обхванах повечето теми .

До следващо писане
За дупето ,само с напарвения в патеката крем с ланолин ,нямали сме проблеми досега.При подсичане с каката съм ползавала крем на Пенатен с цинк .Изобщо кремовете с цинк добре и действаха.

За ваксините ,ей сега се върнахме от хепатитна и Синфлорикс.Някой беше писал ,че ги е минал.Имаше ли реакция ,да очаквам ли ?Д-та каза ,че и от двете ваксини принципно нямало реакции ,очаквала се принципно такава от Пентаксима.

Разказа на Тонче много ме трогна за обичта към двете деца.Simple SmileАз като говоря за това или им казвам колко ги обичам и ми се пълнят очите .

Искаше ми се да имаме 3 деца ,но няма как вече /С много късен старт сме за да имаме и трето.Радваме се ,че успяхме да стигнем до номер 2 .затова и така си се гушкаме и глезиме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт