Мартенички бели и червени закичени на ЯНУАРЧЕТА засмени (3)

  • 27 763
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12
Ха добро утро  bouquet
Нощни очи ето ти предложение за заглавие"За празника на мама,януарчета усмивки ще раздават"
За лохиите влачих ги до преди 5 дни.
И аз като вас чакам толото време ,дано се оправи най накрая.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 946
айде с рима, малко е нескопосано де, ако някой се сети по-добро, ще е супер
"за празника на мама ЯНУАРЧЕТАТА всички усмихват се със грейнали очички"

# 722
  • Мнения: 493
Пфу - таз нощ ми разказа играта  Mr. Green заспа в 21 и се буди на всеки час  Mr. Green

Анкетите са супер. Тея определено се развива по-бързо от Явор. Той не можеше да си задържа главата права чак на 3тия месец. А по корем си вдигна главата на 4 месеца. З а гукането не помня кога, но се усмихна точно на месец Simple Smile Тея се роди и си държеше главата, следи с поглед, усмихва се като и говориш.... Явор не е имал въобще колики, и сега като го боли си търпи, а Тея още от родилното я почнаха...

И.... най-готиното - взех че цъфнах  Mr. Green с Явор ми дойде на 6 месеца - сега на втория  Crazy
За анкетата за коликите да има опция давах почти всичко и се отказах, сега не давам нищо  Mr. Green

И по повод разведряващите клипчета - нещо не ми действат като ми липсват храна и сън...

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 08:51 от Бебешондел

# 723
  • София
  • Мнения: 1 947
Добро утроооооо!

Много се изморявам по време на празници с цялата тумба в къщи. Днес спокойно седнах да пия кафе и да попрочета форума. Блаженствооооо.

Ива вчера не спа цял ден и сега кърти. Надявам се цял ден да е така.

По темата: моето голямо дете беше най-прекрасното бебе на света: колики - 2 седмици, спеше от 22 до 7 непробудно, заспиваше само в леглото си, по цял ден щедро раздаваше усмивки, занимаваше се сама с дрънкалките (и до ден днешен се занимава сама). Сега Ива още има болки в корема, яде нощем, доста е пестелива на усмивки, задължително трябва да бъде приспивана. Мъка, мъка. Не е зле на фона на много ревящите бебета и тези, които са непрекъснато в ръцете на майките си, но е далеч от Яна.

Сакси, и на мен ми писна. И двете пак са сополиви.

Пепита, много сладко клипче. Колкото и да е тъжно, моето дете наистина не яде храна, която не е танцувала по телевизията. Дано пуснат реклами на мусака, сърми и всякакви други манджи, че да ги прояде.

Софиянки, кога ще си организираме среща?

# 724
  • Мнения: 142
Шана нормално е  и ние сме имали такива периоди. Не се безпокой, скоро и другата крайност ще се появи.

# 725
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Добро утро!
Сакси, снимката ти отново е супер! А тоя младеж дето е полегнал в трите легена, е Иван, нали? Направо да потънеш в очите му! Heart Eyes Ще го искам за щерката!
На мамите, дето им трябва мост, да кажа, споко! Нещата ще се нормализират, ... или вие най-накрая ще свикнете. Въпрос на време е.  Hug
В анкетата да има и отговор - няма колики, дано не дърпам дявола за опашката!  Mr. Green
 
Връщам се да чета, че минах страниците само на диагонал.

# 726
  • Мнения: 493
Добро утро!
Сакси, снимката ти отново е супер! А тоя младеж дето е полегнал в трите легена, е Иван, нали? Направо да потънеш в очите му! Heart Eyes Ще го искам за щерката!

Aaaa, нареди се на опашката  Mr. Green Whistling Naughty

# 727
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета Hug
И аз искам вече да е лято, че тези вируси ooooh!
И нашата кака много обича храните от рекламите, не яде никакви манджи ама никакви. Обича си пържолките поне Mr. Green

Ох момичета много съм притеснена, защото заминавам на изпити до петък. Не ми се искаше да оставам бебка толкова рано. Знам, че баба им ще ги гледа много добре и гледачка съм наела за помощ, но пък ми е много тъжно и ми се плаче. Дано като отида да се разсея малко и да не го мисля много. Стискайте палци за изпитите, дано да ги взема (да ми ги дадат Mr. Green), че много нямах време да чета Crazy

# 728
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Добро утро!
В къщи цари тишина,голям кеф след почивните дни аз съм по скапана от преди това.Обичам да имам гости ,но от 1 месец през ден се точат,а сега през почивните дни на две смени ги посрещах ме.
Май питата беше по добър вариант.

Вън е много красиво,спрях да се надявам ,че времето скоро ще се оправи щот ми действа подтискащо ,като стана сутрин и видя,че е смотано.

за лохите си мислих ,че аз съм единствената с тези желета дето течът.Имах час за преглед тази седмица ,но съм на антибиотик заради венците и ще изчакам да го свърша и тогава ще отида/от някои антибиотици гъбясвам/Пия и Низорал ,дано се размина с тези гадини.

Kalifornia ,на Нели също кожата на лицето беше много суха и грапава,педи ни изписа Нахкерцен на др.Тайс ,с няколко намазвания се оправи ,но аз продължавам да си я мажа всеки ден.
И да отбележа ,че днес имаме месечен ден ставаме на цели 2м.,как минава времето ,а ?

# 729
  • Мнения: 12
Момичета в момента при Гала дават за децата с Аутизъм.
Предаването е интересно

# 730
  • Мнения: 93
Доброютро момичета,

нямам време да се зачета, за което се извинявам, но нахлувам с два бързи въпроса, докато не е започнал рева  Wink
за еднократната помощ има ли срок до кога трябва да се занесат документите?
настинка кажете моля пак някоя бабина рецепта, че понастинах май и кашлям, с болки в гърлото съм и така ме е страх да не и лепна нещо  Sad

# 731
  • Мнения: 493
Някой искаше линк за групата - http://www.facebook.com/home.php?sk=group_151726874883734&ap=1 - може да го сложим и на 1ва страница Simple Smile

# 732
  • Мнения: 15

за еднократната помощ има ли срок до кога трябва да се занесат документите?


Преди беше 3 години. Сега не знам, но дори и да има някакви промени няма да е по-малко от поне 2 години  Peace

# 733
  • Мнения: 260
Двете ми деца си приличат по неспане и не-колики,но в същото време са много различни.Каката всяка сутрин се излюпва в 7 без 10 и ни юрка и ние да ставаме с нея.Нащата докторка каза за Стела,че ако и сложим генератор на устата да произвежда енергия,ще забогатеем главоломно Laughing

elenia, това все едно за моите си го писала. Същата работа е и при нас, от колики не мога да се оплача, от безпичинни ревове също, даже и с храненето не сме имали особени проблеми (с каката), ама това неспане е ужас  Crazy. Анета още и още си ляга с уговорки и не спи непробудно цяла нощ  Tired. На Карина също спането не и е любимо занимание, може и цял ден да не спи, кара я само на леки дрямки по 15-20мин.  Crazy. Явно ще е същата като кака си, дупе да ми е яко. Да вземе поне да се стопля вече, че поне навън, в количката, спи.

# 734
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Добро утро! (преди малко станахме  Party... то вчерашния рев трябваше да се компенсира някак  Twisted Evil)

Да честитиш бързо на мъжа ти Simple Smile И го питай какво ще черпи  Mr. Green
Mr. Green Twisted Evil аз искам едно конкретно нещо... ама не знам кога ще ме огрее  Tired

Нощни, аз сериозно предложих анкета "Колко деца искате да имате?"  Wink

Бубе, това, което описваш ми мяза на моите ципи, които се чистеха. Все пак най-добре доктор да каже  Wink

Бебеш, как така цъфна, бре, моме?  Shocked при това интензивно кърмене   Rolling Eyes
Много се изморявам по време на празници с цялата тумба в къщи. Днес спокойно седнах да пия кафе и да попрочета форума. Блаженствооооо.
Joy Joy Joy и аз така  Peace

За среща - сряда?

Общи условия

Активация на акаунт