Отговори
# 15
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
МАДЛЕНКА на тебе ли трябва да се сърдя,че ме няма на първата стр. на дата 26,09,?Преди 2 дена си написах кога ми е термина.Иначе темата е много добре оформена.ЕНИЯ честит ти рожденник.Да ви е жив и здрав и много да ви радва.ГЕРИ много съжалявам за теб.

# 16
  • Мнения: 79
Да, на мен  Sunglasses
Съжалявам, но не мога да проверявам всички постове и за това разчитам, че ще се сетите да ми пишете на ЛС или пък на september2011. Така със сигурност няма да има пропуснати.

# 17
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Прощавам ти.  love001  love001  love001

# 18
  • Мнения: 619
Eniq, Честит ти рожденник! Да тие  жив, здрав Simple Smile и да те слуша!
deklilto,не знам доколко е нормална тази болка. Мен ме болеше много кръста, таза отзад бедрените стави. Като се раздвижа повече. Лекарката каза, че трябва да се пазя и може да съм настинала.
По-добре питай АГ-то, мен ми каза да пия по един парацетамол на ден, но без търкания масажи и прочие.

# 19
  • Мнения: 79
......
deklilto,не знам доколко е нормална тази болка. Мен ме болеше много кръста, таза отзад бедрените стави. Като се раздвижа повече. Лекарката каза, че трябва да се пазя и може да съм настинала.
По-добре питай АГ-то, мен ми каза да пия по един парацетамол на ден, но без търкания масажи и прочие.
При мен беше същото  Peace

Ето малко снимки от снощното ни джамборе с моите мацки
ТУК

Hug

П.П. И аз сложих пупата в албума, но облечена, че иначе не е за гледане  ooooh!

Последна редакция: сб, 26 фев 2011, 12:46 от Мадленка

# 20
  • Мнения: 2 011
Честито на рожденника на Eniq, нека расте здраво и палаво дете и да радва всички около него!  nbirthday newsm38

 Геринце , не очаквах такава новина  Tired Tired   Думите  са излишни  ...но -   горе главата момиче !  Hug Hug
Мадленка ,  хубава сбирка .... аз още не си позволявам излизане по заведения ( освен ако  е за непушачи , че още ми се гади от  цигарите  )  ...но  много  зяпах и по чиниите  ви момиче . newsm78... Ох , всякаква храна сега  ми изглежда апетитна а още не мога да  си хапна като хората  ....   chef bowuu

# 21
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Много хубавичка новата ни тема  bouquetблагодаря.
Момичета  днес ми е леко кофти пак ми се гади, дано ми премине, че направо настръхвам от ужас. :sick

# 22
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за хубавите думи   bouquet  bouquet  bouquet
Лека бременност на всички  preggo

# 23
  • Мнения: 2
eniq  newsm59  party023 Да ти е жив и здрав малкия-голям мъж,много да те радва!!!Сигурно днес си най-щастливата и горда мама,прекрасно  Grinning

# 24
  • Мнения: 79
Геринце  Hug

Гледам ТАЗИ тема и ме осени гениалната идея да запиша втора редовна магистратура и да си взема паричките. Единствената ми чуденка, каква магистратура да запиша  newsm78 Дайте идеи, завършила съм УАСГ, Хидротехническо строителство, много ще съм ви благодарна да споделите с мен  Hug

# 25
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Мадленка, магистратурата в УНСС е само платено - от 800лв нагоре за семестър. Държавна поръчка влизат само тези, които продължават същата специалност и са изкарали над 5.00 на приемния изпит. Аз съм завършила там магистратура и го казвам от първа ръка   bouquet

# 26
  • Мнения: 79
Да, знам, че е горе долу толкова, но мисля, че си заслужава.

# 27
  • Мнения: 92
Здравейте тумбачета!Новата тема е просто супер Мадленка   bouquet
И аз мислех да си завърша магистратурата и да взема тези парички ама май ще ми излезе по скъпо като платя таксите така че засега все още съм в чуденка!
Гери   Hug  много съжелявам  истината е че всяка 4 та бременност завършва  с аборт в малки седмици дори и в по-големи няма  никаква застраховка просто се молиш да не се случва на теб !  Praynig
Мерси Мимозета за комплиментите за моя Емо ще го видиш и на живо какъв е дивак като направим срещата защото той е навсякъде с мен!
Ения да ти е жив и здрав рожденника , мале  и нашия рожден ден сякаш беше вчера ,а вече е почти на година и четири месеца !

Аз пак се вкарвам във филми мисля постоянно дали е добре бебето , корема сякаш ми спадна и захарите ми са постоянно ту високи ту ниски направо няма начин все трябва да се притесняваме за нещо нали сме майки .Чакам 15 март с нетърпение да направим  ехограф за аномалии да прегледаме бебчо.
Чао засега !

# 28
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Ами два семестъра са ти грубо 1600лв без разходите за кафета Simple Smile Ти получаваш 2880. Според мен няма сделка  Rolling Eyes Но, ако откриеш далавера ми пиши - аз се очертавам засега без майчинство и без право на социални помощи  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 79
Аз имам идея да е само един семестър или да запиша в СУ-Педагогика, хем по-евтино, хем ще ми е от полза, че мислим да си отваряме ЧДГр. Като запишеш първия семестър и подадеш документи за  помощта, никой не те кара да декларираш, че ще се дипломираш, единствено към момента на подаване трябва да си редовна студентка, след това прекъсваш. Мисля, че това е формулата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт