American Idol - 10 сезон

  • 8 673
  • 240
  •   1
Отговори
# 195
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Мда. Малко скучен ми беше този епизод.
Като се изключи абсолютно професионалното държание на Хейли
друго интересно нямаше. Дано не си тръгне тази вечер, защото
от другите двама никой не заслужава да е първи.

Май в момента ми е по-интересно да гледам Тhe voice.
Страхотни чешити, със страхотни гласове  Mr. Green

# 196
  • Мнения: 2 282
Какво е това The voice? Това, което ще прави Слави Трифонов тук ли?

# 197
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Какво е това The voice? Това, което ще прави Слави Трифонов тук ли?

Американската версия.
Явно btv са купили лиценз.

# 198
  • Toronto
  • Мнения: 683
Аз си мълча, щот вече нямам думи Banghead Намирисва ми, че другата седмица финала ще е между скота и Лорън Sick Не че имам нещо против момичето, ама далеч не беше най-добрата тя. А оня пък безгласник въобще няма да го коментирам. Има някакъв заговор тука, всички от журито са музиканти, което ще рече, че чуват липсата на какъвто и да е талант. Сигурно им плащат да говорят глупости, до тоя извод стигнах. newsm78

# 199
  • Мнения: 2 282
Ами те няма какво да кажат Simple Smile Все пак Америка ги избира. Не могат да им казват колко са зле и че нямат достатъчно талант и как е имало по-добри от тях Simple Smile Стоят си и казват добри думи, нямат друг избор.

# 200
  • Toronto
  • Мнения: 683
А, не съм съгласна, че нямат избор. Саймън хич не им цепеше басма. Пък тоя сезон само слушахме как всички бяха върховни и стават от добри по-добри Laughing Журито е там, за да даде своето компетентно мнение уж, пък доколко избора е на Америка и това, мисля, не е много сигурно. Peace

# 201
  • Мнения: 505
Хайде честити финалисти. ХЕйли много злобно изгледа, като казаха ченяма да ходи на финал.

# 202
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ужас, по-слаб сезон и по-слаб айдъл не съм виждала.

# 203
  • Мнения: 2 255
 Joy Joy Joy
 Страхът ми стана реалност...  Joy Joy Joy

Едно време така със Санджая, та към края се усетихa каква глупост ще сторят, индийците щяха да смачкат де що има глас, и го разкараха бързо...
  Тази година обаче, хахаха, ох, много смях...
Хак им е, Ст. Тайлър щото я лансираше много Пиги, нека им е айдъл сега...който и да е, все чалга... да се оправят...
  Добре че спрях да ги гледам. ooooh!
Амрика е опасна, ей.  Joy

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 17:17 от ТинаХрис

# 204
  • Мнения: 505
Хак им е, Ст. Тайлър щото я лансираше много Пиги
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 205
  • Мнения: 703
Това е "АНТИИДОЛ" и съответно Скот заслужава почетното място. Mr. Green

# 206
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Смятам да им бойкотирам финала - изобщо няма даже да си хабя времето да го гледам   Confused

# 207
  • Мнения: 703
Joy Joy Joy
 Страхът ми стана реалност...  Joy Joy Joy

Едно време така със Санджая, ....
Ее,ама недораслекът Санджая стана селебрити,нали? CrazyНаистана откачена работа.. ooooh!

# 208
  • Toronto
  • Мнения: 683
Какъв е тоя Санджая, какво е станало? Аз не съм гледала тогава явно.
Тина, има ли много индийци и в щатите бе? newsm78 Ужас!

# 209
  • Мнения: 2 255
Има, бе...
А стана известен тогава, да... сега нищо не чувам за него... кой го знае с какви смешни изяви се занимава....
  Санджая е едно индийче, дето хич не може да пее, обаче като се започна едно гласуване. Разправяха даже, че през скайп от Индия гласували, Grinning
 Ама Саймън местеше главите на Америка... кажеше 2-3 предавания поред "Уат дъ хел уаз дат?!" и хайдее, пътник.. а сега Пиги на финал...ъх...

Общи условия

Активация на акаунт