Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!-2

  • 44 430
  • 698
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 914
2в1,
 aз понеже не чета резюмета и Тазза ме изненада приятно... но субтитрите му са повече от ужасни!
А Thank you  дота ще "събира прах", понеже хич не обичам такива драми. Но някой дне ще се прежаля, за да видя Чанг Хьок като доктор. Flutter

# 646
  • Мнения: 6 959
Понеже стана въпрос за музиканта Но Мин У ето нещо с доста по различно звучене от "Trax".

Една песничка на триото 24/7 в което той участва - http://www.youtube.com/watch?v=BwL3dXqqlVE&feature=related

Песен от MGIG - http://www.youtube.com/watch?v=St6v95VXmVI

И от саундтрака на филма "Story of wine" - http://www.youtube.com/watch?v=PkcIelYEX8A


# 647
  • София
  • Мнения: 274
Привет момичета! Честит имен ден на всички, които празнуват Simple Smile))

Не съм се включвала от много време, защото манията ми беше утихнала а и сега съм на вълна Здрач (въпреки, че дори това ми напомня на БОФ където Джан Ди се снима като вампирка Simple Smile)))) ). Нямах време за сериали, но сега реших отново да си изгледам ББФ. Бях си се зарекла да го повторя, но не прекалено скоро след първото гледане. Сега дойде моментът  и отново съм очарована. Все едно го гледам за пръв път. Отново се убедих в качествата на сериалчето, и отново ме е яд, че БГ телевизиите не са ги надушили още! СРАМ! Както и да е, понеже съм направила един списък за гледане (след като си догледам отново БОФ), сред които са и Пърсанал префернс и ми попадна това: Mischievous Kiss да питам, някой гледал ли го е? Изглежда доста интересно. И в тази връзка, приемам всякакви предложения, които са ви впечатлили, да си допълвам листата с гледане, може и филми!

П.С. песничките от БОФ и Марс и някои анимета все още ми звучат в колата и на телефона Simple Smile))) Кога ли ще ми писнат тези песнички.... май никога Simple Smile)))

# 648
  • Мнения: 6 959
malka maimunka, попрегледай темичката малко по-напред. Ще намериш много предложения за сериали, а и е говорено доста за "Mischievous Kiss"  Peace .

# 649
  • София
  • Мнения: 274
Започвам да чета, имам мноооооогооооо да наваксвам Simple Smile)))

# 650
  • София
  • Мнения: 15 508
Честит празник на цветята и от мен!
   Към тези снимки аз нямам много да добавя, но виждам че сте пропуснали един много запомнящ се красавец - Lee Joon Ki

 

   Да си призная честно, като го видях Lee Joon Ki, в първия момент никак не ми хареса, а после, колкото повече го гледах,толкова повече ми харесваше!  Аз сега гледам Delightful Girl Choon Hyang, много ми е забавен, има доста смях! Хон Гил Донг не можах да го изгледам, не ми вървеше ни мувито, ни дорамата, а в бокса са само 3-4 серии. Чакам дъщерята да изгледа Принц кафе, та да го свали и да гледам.

# 651
  • Мнения: 7 914
Аз гледах "Здрач", а после ми се прииска още нещо, което да е младежко... и така попаднах на БОФ и се започна!

 Lee Joon Ki е страхотен актьор и дотам. Mr. Green

# 652
  • София
  • Мнения: 15 508
Понеже стана въпрос за музиканта Но Мин У ето нещо с доста по различно звучене от "Trax".

Една песничка на триото 24/7 в което той участва - http://www.youtube.com/watch?v=BwL3dXqqlVE&feature=related

Песен от MGIG - http://www.youtube.com/watch?v=St6v95VXmVI

И от саундтрака на филма "Story of wine" - http://www.youtube.com/watch?v=PkcIelYEX8A




 Първия го бях гледала, втория клип много ми хареса, а за третия дори съм абонирана!Сладурче е, изписан  Peace 

# 653
  • Мнения: 174
По-напред може и да се е говорило кой, как е започнал с манията си по азиатското кино, но да споделя и моята история. Simple Smile
Така-а-а, беше ранната пролет на 2009 и една вечер си рових из замунда за нещо по-различно, защото американските глупости ми бяха писнали вече и съвсем случайно се загледах в това http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=149997&hit=1, макар да не ми беше първият корейски филм, няколко месеца преди това бях изгледала този: http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=215271&hit=1. Но A Millionaire's First Love така ме впечатли, че започнах да търся други преведени азиатски филми в торента и след като приключиха (по него време не бяха много) се прехвърлих, от една препратка, към юнаците и архива им от субтитри за Ю. Корея, там попаднах на сериала Bichunmoo, който ме впечатли изключително много и разбрах, че сериалите са ми много по-интересни. Да, но и субовете там свършиха, тогава благодарение на Гугъла намерих Спирита. Лелеле все едно бях попаднала в Рая, започнах на ред, нищо че нямаше много преведени, включих се когато Lovers и Hwang Jin Yi бяха в процес на превод, но имаше и много други с линкове за англ. или руски субки. По онова време бях "всеядна", сега избирам по-внимателно какво да гледам, но тогава всичко което ми попаднеше пред погледа го гледах, избягвах само много ревливите - не са ми по вкуса. И така до днес, едва ли скоро ще ме остави.  Joy Joy Joy

# 654
  • София
  • Мнения: 15 508
Цитат
05 Май 2009, 09:18 »
   
Сваляте ли ги, защото никъде не съм видяла да дават такива?Гледала съм няколко филма, но сериали не. Аз пък не харесвам с дръпнати очи, не знам защо.Само някои отделни актьори - Луси Лиу, Джеки Чан и двама трима още, но не им знам имената.

    Ето моето първо мнение в първата тема, сега ме е срам от самата себе си  Embarassed. После повече не влязох в темата, защото и тогава нямаше как да свалям, а сега ужасно съжалявам.Ако знаех каква "зараза, зависимост и пристрастяване " са, още тогава щях да ги започна. А иначе гледам съвсем отскоро, не помня как стана, но моя водач в дебрите на азиатските филми е dimetra56, тя ме насочи с какво да започна и ми даде линкове. Отначало ми беше терсене, но после така им свикнах, та сега ме е яд, що още тогава, не се намери някой да ми отвори очите и съм пропуснала толкова време за гледане!

    Сега си погледнах личните съобщения, гледам от 25-ти февруари тази година и съм напълно пристрастена вече!Забравих за латиноамериканските, португалските и турските, вече не пускам и телевизора даже.

# 655
  • Мнения: 2
Хахахахах, Тайна, добре дошла в клуба! Телевизорът аз го пускам понеже на него гледам сериалите. Измъчвам се на компютъра и дори онлайн пак на телевизора. Laughing
Но иначе за гледане не ми остава ред да пусна друг вид сериали. Има няколко американски продукции, които следя, но те са 1 седмично. Останалото време преди да си легна вечер за работа пускам по някой корейски сериал да заспя щастлива Laughing
Последно време обаче и за тях нямам време.  Confused

# 656
  • Мнения: 6 959
Аз пък си признавам, че не съм гледала нито един латино- или турски сериал (ако не включвам "Робинята Изаура" в далечните '80 на миналия век, когато улиците опустяваха по време на филма  Crazy , ама тогава съм била дете, така че не го броя Mr. Green), но за сметка на това от американските съм гледала доста. Гледахме ги заедно с децата, обсъждахме ги и това си беше доста добър и приятен начин да разбера какво ги вълнува и интересува. А Здрач-манията ме хвана след доста интересна случка. Бях чувала за филма, слушах приятелите на сина ми да го коментират, но така и не се навивах да го гледам. Докато в един прекрасен ден синът ми се прибра от училище и заяви: "Дай 20 лв. , че искам да си купя една книга" #Crazy . Изумих се, така де, да изяви сам желание да си даде парите за книга, която не е част от учебният материал си е направо  Shocked . Досещате се, че книгата беше "Здрач". Та след тази случка се хванах и изгледах филма. След това изчетох всички книги от поредицата и то на компютъра ooooh! , изгледах де що сериал и филм с вампири намерих и така и до днес с тия пусти "Дневници". Обаче, тук вече дойде ред и на азиатските сериали. Беше време, в което нямаше нищо за гледане и ровейки се тук, из темите, попаднах на БОФ. И реших да погледна за какво става на въпрос. От там нататък всичко ви е ясно. Не пишех в темата, но четях редовно и от една препратка открих Спирита и ........ нямаше спиране. Четях темите там и гледах всичко наред. Осъмвах на компютъра гледайки серия след серия. Сега вече не е чак така. Гледам по някоя и друга серия, но не прекалявам. Така, че явно всички минаваме по един и същи ред hahaha . Да му мислят тези, дето сега почват Joy .

# 657
  • София
  • Мнения: 15 508
     Добър ден момичетаа! Наситена азиатска седмица ви пожелавам. Сега се сетих как започнах- с корейския по Диемата!Загледах го, хареса ми много и потърсих темата!

# 658
  • София
  • Мнения: 412
Lee Joon Ki е страхотен актьор и дотам. Mr. Green
 Peace

Аз пък ги започнах ноември 2009 г. и оттогава с малки почивки, когато ми писне гледам почти всеки ден по нещо. В началото започнах с  Hong gil dong, и след това се вманиачих и за няколко дена изгледах  BBF, Mars,My girl, Goong, Time between dog and wolf, Coffee Prince, Четирите бога. И наистина в начало не ставах от компа всяка свободна минута, сега го давам по-спокойно - по 3-4 серии на ден. Никога не съм гледала латино- или турски сериали, но американски следя няколко - Дневниците, Истинска дръв, Свръхестествено.

звездичка, по принцип рядко имам любими моменти от филмите - почти всичко ми харесва ( на готин сериал Simple Smile) В Chuno Jang Hyuk в първите 2-3 серии не ме кефеше особено, и почти през цялото време бях на страната на героя на Oh Ji Ho (докато бяха противници), но след края вече бях голям фен и на двамата - хем са готини на външен вид, хем играят перфектно ( поне според моите разбирания за добра игра Mr. Green). Музиката също много ме впечатли, особено когато даваха робите имаше една мелодия мнооого готина.

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 11:50 от iga

# 659
  • София
  • Мнения: 15 508
   Аз вечер висях на трите AXN-a, a денем гледах Fiesta, TLC, FLN и Бтв! Много обичах да гледам аутопсиите на доктор Джи в 12 през ноща. Сега ,ако умра, ще знам от какво съм умряла  Joy!

  И това,което бях писала за дръпнатите очи, ужас, сега толкова ми харесват,че другите раси ми се виждат вече грозни!

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 12:01 от Тайна

Общи условия

Активация на акаунт