Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!-2

  • 44 419
  • 698
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 412
  И това,което бях писала за дръпнатите очи, ужас, сега толкова ми харесват,че другите раси ми се виждат вече грозни!
Е, има си и грознички азиатци доста! Обаче имам чувството, че корейците( и корейките) са най-красивите сред азиатците  Laughing
Поздрав с тази песничка, за която говорех в предишния си пост  Heart Eyes

">#at=16[/video]

# 661
  • Мнения: 174
  И това,което бях писала за дръпнатите очи, ужас, сега толкова ми харесват,че другите раси ми се виждат вече грозни!
Е, има си и грознички азиатци доста! Обаче имам чувството, че корейците( и корейките) са най-красивите сред азиатците  Laughing
Поздрав с тази песничка, за която говорех в предишния си пост  Heart Eyes

">#at=16[/video]


Хехехех, точно за нея си помислих и на мен много ми харесва. Благодаря за клипчето.  Hug

# 662
  • Мнения: 7 914
Тв-то отдавна е само за дечко и мъжа!


2в1
 и аз уж вече не осъмвам, но Чуно го изгледах за 1 уикенд и сега се чудя кога да отделя толкова време пак,ч е да го изгледам повторно...

iga
 чакам Дневниците да излязат в "пакет" и веднага ги подпуквам. Имам и още поне 10-ина сериали от американските, които следя, но чакам да се съберат -  наведнъж и хайде пак на азиатската вълна  Whistling

Никога няма да забравя края на 4-ти епизод в Чуно. И мен първите 2-3 епизода не ме впечатлиха и даже  се питах какво толкова го хвалят този сериал и добре, че ме посъветваха да спра 4-та посреда и да я гледам на другия ден, че бе станал полунощ. И на другия ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако я нямаше причината в подписа ми,  щях да гледам нонстоп сигурно!


Само да предупредя, че в клипа на iga  има сцени от края на сериала, та  който не иска да знае да не гледа!

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 20:21 от звездичка

# 663
  • BG
  • Мнения: 4 459
Здравейте, аз съм вече по нанадолнището с Дрийм хай, обаче пак се чудя що така тея хора като говорят все пара излиза от устата им. Явно снимат в голям студ, дори и да са в затворени помещения. Иначе най- ме изкефи в сериала това, че моя оппа Ким Хьон Джунг се появи за 2 минути на летището Laughing 2018 година е и той спечелил Грами, милия, бая ще трябва да почака ако успее да държи грами в ръцете си. Не че няма да се радвам, напротив даже. Иначе сериала не е нещо върховно, но понеже е свързан с музика и танци ми харесва.

# 664
  • София
  • Мнения: 15 498
Здравейте, аз съм вече по нанадолнището с Дрийм хай, обаче пак се чудя що така тея хора като говорят все пара излиза от устата им. Явно снимат в голям студ, дори и да са в затворени помещения.

    И аз, като една стара баба, се зачудих как тези момичета по цяла зима ходят с голи крака,къси полички, кецове, и само по чорапи над  коленете. Но явно проблем с раждаемостта нямат, щом са вече 48,5 милиона!
  П.П. Клипчето още не съм го гледала, ще го гледам като си свърша филма  Peace!

# 665
  • Мнения: 9 264
Такива чорапки искам Grinning

# 666
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Гледам, че сте споделили как сте почнали да гледате азиатско. Ще се включа и аз. Гледам азиатско вече почти 10 години, но най- усилено след 2003 и тогава беше само на руски. Не излизаше много и имаше време от един филм на друг, а после и сериалите включиха. С годините руснаците много напреднаха с преводите, сега даже някои сайтове са предприели не само тайванска, но вече и филипинска гонка. Но на бг се усетих чак през март 2009 г. Нямах регистрация в замундата, имаше години, когато да се регистрираш там беше трудно, също и в Мастерса. Та през тоя март 2009 случайно във файл с адреси, оставен в компютъра на сина ми/ той беше вече в чужбина/, набарах негов ник и парола за замундата. Не очаквах да вляза защото последно е бил в бг през 2007, бяха минали 2 г., но.... влязох. И пред мен...какво да видя? БОФ беше просто пред очите ми. Честно казано направо откачих, руснаците не бяха направили и 5 серии, а целия сериал преведен на български. Лошото беше, че нямаше името на Естърна. После се разрових и естествено го открих. Бях много приятно изненадана. Та така....това е историята.
Звездичка, и мен ме чака целия втори сезон на вампирите плюс още шест американски да им свършат сезоните. А латино май съм гледала само един на времето, когато вкараха кабелните телевизии. Иначе имам един турски, който гледах/пак на компа/ и сега събирам сериите на втори. Това са всичките ми постижения, извън азиатското.

# 667
  • Мнения: 0
Ако ги намериш, хвърли едни и насам, а още по- добре да са заедно със......красавеца на снимката.Мечти......

# 668
  • Мнения: 9 264
Ако ги намериш, хвърли едни и насам, а още по- добре да са заедно със......красавеца на снимката.Мечти......
В ebay няма - проверих Confused
Може би са за вътрешна консумация.
 Naughty Ама за красавица незнам ...хич не обичам да деля Laughing

# 669
  • Мнения: 2

Хахаххахах напомниха ми на чорапките на девойката от Тайната градина. Тя нали си ходеше с такива на Оска  hahaha

# 670
  • Мнения: 9 264
Доста неща открих с Bae Yong Joon.
Не е честно да е толкова хубав Blush
 Sunglasses
http://img12.imageshack.us/g/5695820h96967.jpg/

# 671
  • Мнения: 0
Tuon, аз само ще го докосна много леко, да проверя как изобщо, човек може да има таково гладко и красиво лице....и веднага ти го връщам.
Аааа, тия чорапки с Оска доста дразнеха нашичкия. Много им се нервеше.
Хора и аз чак сега стигнах да продължа с Dream High. Не е за вярване, че успявам за по една серия на вечер. А трябва да наваксвам и с други.

# 672
  • Мнения: 9 264
Добре,но няма да те изпусна от очи Sunglasses

# 673
  • Мнения: 6 926
Някой май си е сменил аватарчето newsm53 ......... Tuon Hug

"Dream High" е от филмчетата, които уж не-са-кой-знае-какво, но в крайна сметка гледаш серия след серия без да се усетиш. Карат те да се усмихваш, да си тананикаш, понякога и да се ядосваш и накрая ти оставят едно много приятно чувство. Taec Yeon(Jin Gook) си беше дръвце както и в "Cinderella's Sister", но то за него е достатъчно само да стои и да се усмихва и пак ще събира погледите Laughing . За сметка на това Kim Soo Hyun се справи страхотно.

# 674
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ми да се включа и аз с разказ за дебюта ми като корейски фен. Първо видях тук първата тема за азиатски филми, докато се мотаех из форума. Видях плаката на БОФ и ми се сториха симпатични младежите, но си казах "пъфф, тия дръпнатите хем ми изглеждат еднакво, хем само ритници раздават". По това време хич не ги обичах, защото живея близо до Илиянци и тук е малко пренаселено с дръпнати (само в нашия вход има две виетнамски семейства и едно афганистанско, и всички работят на Илиянци). А в неделя пък не можем да се разминем в Билата с китайци, корейци и всякакви подобни - малко сме като азиатски вариант на Асамблея "Знаме на мира" Mr. Green. И преди да ми завидите, добавям, че не съм видяла наоколо дасе мотаят такива красавци като тези, които гледаме Sad.
Та понеже хвалеха сериала, си запазих линка към Замундата и го забравих. След някое време като се чудех какво да гледам го свалих и го изгледах ама еи така  #Crazy, без да ставам от компа. Смаях се от визията на актьорите, от начина им на живот, от жанра, абе от всичко. Толкова ново, непознато и интересно ми беше това, че си го пуснах веднага пак, после пак и пак - четири пъти. Мъжа ми обяви, че ще ми конфискува лаптопа преди да получа рани по гърба от лежане, а децата да умрат от глад. След БОФ, намерих спирита и от там се започна истерията - първо гледах комедии, после започнах да избирам по актьори и актриси, и сега вече поглъщам всичко, което ми попадне.  Изведнъж дръпнатите около мен ми станаха симпатични и взех да ги различавам. А пък като отида на Илиянци ми е много забавно като видя във всяко магазинче продавачката или продавача зяпнали в лаптопа и не стават да обслужат клиентите.
Веднага добавям, че големия ми син от години е върл фен на японските анимета и много пъти ме е карал да гледам с него, но все не можеха да ми задържат интереса. При това фен до степен да участва маскиран като герой от аниме на разни костплеи, да слуша само японска музика и да си напълни стаята с манги на английски и японски, както и с японски куклички. И въпреки това толкова време все не успяваше да ме накара да харесам "дръпнатите очи". Сега го разбирам напълно.
Мъжа ми все още не мога да го зарибя, но той е предимно по книгите и не обича филми, та не се и опитвам.
Чудно ми е обаче накъде ще поеме малкия ми син, защото сега от спалнята звучи само корейска реч, от стаята на брат му само японска, естествено и музика такава слушаме и горкия мъник няма кой да го запознае с пайнер или с черно фередже.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 22:56 от martisun

Общи условия

Активация на акаунт