Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 154
  • 730
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 162
Здрасти, банда!
Аз се смилам от работа и съм парцалче тия дни, та трудно се добирам до комп-а, но...днес е денят Simple Smile
Ние сме добре, Дани ходи на ясла. Нещо се хремави, но според докторите е ОК и вече спирам да се лудвам за всяко кихане. Ходим на хомеопат и ми действа оста успокояващо поне, ако не друго...Иначе януари и ние бяхме със стрептококи и пневмококи и уж ги преборихме с Бивацин, и Бактробан в носа, чист АБ ама поне локален....и заради сополите го заведох и на хомеопатката де...каза, че на всички деца казвали, е имат коки....и хич не се впечатлява от хреми...май такова ми трябваше Simple Smile
Нелка....много сте силни с Митаче! Дано за последно се сблъсквате с такива проблеми!
Хайде до скоро! и Целувки!

# 406
  • Мнения: 280
Ехо, къде сте??? Сигурно здраво сте се разчистили Simple Smile

Хайде по едно кафе и закуска за сили и енергия  Hug

# 407
  • Мнения: 297
Siqnna мерси за кафенцето  Hug  bouquet
За чистенето съм го планува идващата седмица преди Великден да почистя.
Ние сме готови за навън,лек ден на всички  Heart Eyes

# 408
  • Мнения: 22
Здравейте всички!
Пиша, за да се похваля - нашият батко е приет в Американския колеж. На 9-то място е класирано детето, което си е постижение като се има предвид сложността на теста и ограниченото време. Много се гордеем с него!
Другото ни слънце - Влади - ходи на ясла и то с голямо желание. Вчера сутринта се събуди рано-рано към 7 без 10 и почна да си събира багажа (разбирай играчки, които ще вземе на яслата). Вече два пъти ходи и на басейн. Водят ги в басейна, който е в болницата на Мазнейкова. Казва, че много му харесва.
Това покрай нас. Иначе и аз като Мама Анна буквално съм се сдухала от работа. Отваряме нов магазин, който е доста голям и там заминават цялото ми време, енергия и пари....... Стискайте палци да имаме успех!

# 409
  • Мнения: 8 545
*siska* , браво на баткото ви Grinning, наистина е голямо постижение да е 9-ти! Все така да му върви в учението и живота!
 Успех с отварянето на новия магазин- да ви е лека и доходна!

Утро, как е Симонка, свикна ли с градинката?

# 410
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит празник на всички цветя! Да сте здрави и много обичани!
И аз като едно ароматно и уханно цвете да почерпя за именния си ден:

   


Сиска, стискам палци и успех с новия магазин! На каква тематика е? Hug

Хубав и слънчев ден на всички! Hug

# 411
  • Мнения: 8 952
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!



Ние се стягаме за яслата утре.
Плаче само сутрин при раздялата. В петък даже само прохленчи на два пъти. През деня била спокойна. На обяд започна да хапва по малко в следния хронологичен ред - първи ден - нищо, втори - хляб, трети - хляб и банан, четвърти - хляб и супа, пети - от всичко по малко!  Laughing
Тази седмица ще я пробваме да остава за през целия ден, но може би от сряда нататък.

*siska* , браво на баткото! Все така да ви радва с успехи!
Моята 11 годишна тийнейджърка така ми къса нервите, че ....   Sick

# 412
  • Мнения: 8 545
Честит празник на всички с имена на цветя!Много здраве и щастливи мигове!


Утро, ще прояде Симонка! Моя син като тръгна на градинка, там ядеше неща които въобще в къщи не накусваше (риба, мляко с ориз и др.), а като цяло беше злояд като Али. Ще отмине и този период, само търпение ти пожелавам! Simple Smile

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 130
Привет мацки! Минавам за малко да почерпя и за моят празник! Пожелавам на себе си и на всички празнуващи много здраве и късмет а всичко другото се нарежда само!

# 414
  • Мнения: 8 952
Момичета, наскоро разбрах, че една много близка приятелка чака бебе-ноемврийче.  Simple Smile Проблемът е, че както и при първата си бременност се скъсва да повръща.  По нейни думи това се случва 4-5 пъти дневно, а последните дни е на системи заради обезводняване. Звучеше много отчаяно.... С първата бременност си спомням, че тя повръща до доста късни месеци.
Аз понеже и при двете бременности не съм повръщала ни веднъж, не зная какъв съвет да й дам. Явно хапването на нещо дребно като солети или бисквитки, което ми помагаше на мен да не ми е лошо, на нея ни й върши работа против гаденето и повръщането.  Sad 

Ако има сред нас такива, които са повръщали повечко през бременността, моля да споделят някой трик!

# 415
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Много неприятно, наистина... Аз също не повръщах, а и лошо не ми е ставало, но имам приятелка, която първите месеци ги прекара в болница заради обезводняване. Съвсем случайно бях попаднала на някакъв линк за гривни против повръщане, то тук, от форума. А и момичето беше споделило, че имат ефект при нея, само че трябва да се носят постоянно. Ефектът на подобрение се постига чрез масаж на определени точки на китките. Не съм сигурна, че го запазих, но ще го потърся и ще си редактирам поста.

Ние сме добре, не съм писала от доста време, но чета... Embarassed А и във фейсбук като конактуваме и...

Хубав ден на всички (тук е дъждовно и мноооого студено, бррр)!

Ето обещаните линкове:

http://www.viewsofia.com/article/3751/Otkriha-nai-lesniia-nachin … -na-povrashtaneto
http://lensonline.bg/?cid=11&cat=12&ProductId=72
http://www.svb.de/index.php?cl=details&anid=1061&lge=&am … mp;aufruf=froogle

В гугъл сигурно има още инфо.

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 09:15 от Астера

# 416
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте момичета!

Честит имен ден на всички, които носят имената на прекрасните цветя.

Ето да се почерпите и за Калинка Малинка, нищо че я към категория дръвчета  Mr. Green


и по едно турско кафенце, да отворите очички  Hug

# 417
  • Мнения: 280
Честит имен ден на патерици и от менЧ Живи, здрави и много лични и професионални успехи! На малките иненници здраве и много весели игри  Hug

Благодаря за почерпките......много е вкусно  Heart Eyes

Ние днес сме за първи ден/само за няколко дена, де/ на градина. От мерак стана в тъмни зори и дори не яде.....влезна като у дома си и веднага се заигра....дано е така до края на престоя  Praynig
Аз отивам да чистя, че всичко мен чака.....
Спорен ден на всички  Hug

# 418
  • Мнения: 433
Утро, аз и с двамата се скъсах да повръщам. Няма нищо страшно, дори да е на системи, щом е в началните седмици. С Мая повръщах кръв  Close защото от целодневното драйфане ми се беше разранил хранопровода, и аз докатосе усетя какво става, доста се изплаших.
Иначе има едни хомеопатични капки - Вомитусхил, стават за бременни и кърмачки. Те са точно за повръщане. Дано й помогнат  Hug

При нас нищо ново - пълна лудница всеки ден...

# 419
  • Мнения: 297
Ние от днес сме на АБ,защото Радостче в събота през нощта вдигна Т и почна зверската да кашля и така до днес(зачервено гърло,кашлица,сополи)  ooooh! така че няма как ще пием.Скапани вируси -писна ми вече  #2gunfire Да се оправя това време че...... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт