Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 226
  • 730
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 434
И ние няма да можем  Sad
Приятно прекарване!

# 391
  • София
  • Мнения: 167
Диданка, предположих, че няма да ти е удобно, за това и не ти писах вчера.
Но Дидито каза, че и утре е в София и ако искате може утре да спретнем някаква следобедна срещичка? Тя писа, че е свободна след 4  Thinking

# 392
  • Мнения: 22
Ние днес ходихме за направления за изследванията за ясла. Набутах таткото да даде кръв  Mr. Green Дано всичко е наред и да започне да ходи като хората...
П.С. Аз изкарах страхотен уикенд с групата по танци. Илка, ако спра да ходя- съвсем ще изперкам.

# 393
  • Варна
  • Мнения: 365
Оооо не, и кръв ли се взема? Не знаех, за какво изследване?

# 394
  • Мнения: 8 962
Привет!
Ние се завърнахме след две пътешествия - едното до Истанбул, а другото до София. За съжаление времето така и не се подобри.... В Истанбул три дни ни валя дъжд.  Sick Е, успяхме да разгледаме основните забележителности, де! В резултат на пътуванията ни Симона получи запек  Sick, който все още не можем да преодолеем. А откак се е родила не е имала подобни проблеми.

Другата новина е, че от вчера сме на ясла. В първия момент беше много заинтригувана от децата и дори не ми обърна внимание, че си тръгвам.На обяд като отидох да я взема я заварих да плаче.  Cry Днес от събуждането се разплака, че не искала на ясла.  Sad Дори закъснях за работа и мъжът ми я заведе сам - каза, че пак се разплакала.  Sad Много ми е стресирано.... Още повече се притеснявам, че вчера не искала нищо да хапне и да пийне цял предиобяд. А каквато ми е злояда и слабичка.... няма много мегдан да гладува.... Боже, дано да свикне бързо!  Praynig

Ами това е при нас!

Нямах възможност да ви изчета. Надявам се, че всички сте здрави!  Heart Eyes

# 395
  • София
  • Мнения: 3 789
Утро, спокойно, мила, ще свикне и така ще й хареса, че после няма да иска да си тръгва! Нормално е, докато преболедуват и свикнат с новата обстановка да минат и през такива периоди. Hug

# 396
  • Мнения: 8 962
Е, поизчетох ви!
Нелчо, направо не знам какво да кажа - ужасни неща сте преживели. Дано да се оправяте и да не се повтаря!  Hug Praynig
Алекса, и на вас бързо оздравяване!
Мишле, благодаря за окуражаването!
Днес уж сме малко по-добре с плача. Поне сутринта като стана беше в настроение, само промърмори няколко пъти, че не иска на ясла, но се разплака чак на раздяла. Дано ме зарадват като отида да я взаме по обяд. Вчера казаха, че не е плакала особено, само сутринта. А на обяд хапнала малко хляб.  Crazy

Защо така никой не пише в темичката?! Пролетта продължава да е извънредно студена и ме съмнява да сте все по разходки. Поне се надявам да сте добре! 

# 397
  • София
  • Мнения: 167
на мен не ми остава време. почнали сме пролетното чистене, което по план-график трябва да приключи в неделя и направо ще изкрейзам! както не обичам да чистя  Crossing Arms но поне мъжът ми ме отменя в това задължение, той чисти, а аз подреждам, пренареждам, така де, по-високо квалифициран труд  Wink вчера вършах из детската стая, що играчки има, дето Ида не ги е поглеждала с месеци  ooooh! сега съм складирала всичките и съм й оставила много малко, ще връщаме поетапно.  Crossing Arms а колко плюшени играчки има ... сега, от гледната точка на майка, вече мога да кажа, че това е тооолкова безмислен подарък, само прах събират, но пък като дете толкова се радвах да ми ги подаряват  ooooh!
И да ви се похваля, Ида днес трябваше аз да я заведа на градина и О, Чудо! Отидохме с кеф и усмивка, там другите два хлапета (тази седмица са само 3 хлапета на градина) като я видяха я прегърнаха за здрасти, тя седна, събу си обувките и даже сама си обу пантофите. Казахме си "чао", но тя вече беше залисана да играе. Така че, Утро, има светлина в тунела, макар и при нас 6 месеца по-късно. Стискам палци при вас по-раничко да посвикне Симона.  Praynig

# 398
  • Мнения: 916
Здравейте  Hug

За яслите - какво да кажем ние, дето Фафи вече ще станат почти 2 години, откакто е на ясла  Shocked Ходи си с кеф, голям мерак му е. Понякога вика, че не иска на ясла, но то е, защото иска да го водя да тичаме в парка  Mr. Green Иначе като му кажа, че е делничен ден и то бедното си знае и си казва "значи ще ходим на ясла и мама на работа"  Mr. Green Но те са по цял ден навън, има си много приятелчета и въобще да се радва, че по-добре няма да стане  Mr. Green После градина, училище+занималня, университет, работа.... Под строй и до пенсия  hahaha Joy

За работата все още новини нямам и това силно ме изнервя...

Днес ще водя Фафи на тест за езикови умения - задължителен е тук. Искат да видят колко говори, как се развива, също и слуха преглеждат. ще ви докладвам резултатите ни след това, само дето ме е яд, че ни викат в 14 ч. и то ще му се спи на младежа...

# 399
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте,
Утро, ще свикне рано или късно. Калина нали е подконтрол като Фафи и нямам проблем с ходенето. Мисля си че Рая ще е проблемна, тя е свикнала в къщи с леля, баба или кака, а и е упорито като магаре. Ще видим на есен как ще се справяме.
Да се похваля че неофициално ми казаха, че сме приети в градината, поне това гайле ми отпадна.

Илка, блазе ти че мъж ти помага. И ние сме с натоварена програма тази година покрая Великден:
17.04 Цветница - майка и Калина
24.04 Великден - т.е трябва да съм облизала къщата и прозорците и да сме боядисали яйцета
25.04 мой ден ден
01.05 Рая ден ден

Направо ми се взе акъла каква организация ще трябва да измисля....

И най- накрая да се похвалим че дребното завъди първо зъбче на 11 месеца  #Crazy Калина по това време ръфаше всичко. Рая още на кухня не съм я записала, караме на пюрета.
Затова пък изгледите за прохождане са далеч все още....

Шамси, чакам и аз разказа за теста, да тествам и моята кукла.

# 400
  • Мнения: 297
При нас нищо ново,по цял ден сме на площадката,прибираме се само да спим и да хапнем и пак вън.Сополките намаляха днес й е 7 ми ден от както слагаме капките,ще чакаме 2-3 дни да видим как ще е и така....Целувки на всички   bouquet

# 401
  • Мнения: 916
Такааа.... Момъкът е тестван и официално похвален  Mr. Green Всички думички знаеше и всичко си каза, да не говорим, че цяла реч дръпна относно тракторите  Mr. Green Били като камион, ама не съвсем и той мислел, че може би били автобус, но не били... Но пък копаели  Mr. GreenИ така сума време обяснява какво правели тракторите, просто думичката не знаеше  Mr. Green Като започна с "аз мисля, че" и продължи с "може би така, а може би не" и дамата се облещи  Mr. Green И слухът му е наред, бе добре си е дитятиту  Mr. Green

Само че после както не беше спал и като видя, че го връщам в яслата и истеряса ужасно... Сега се чувствам виновна, трябваше да си взема следобяда май. Дано се кротне и да подремне, че иначе има да мрънка милият.

# 402
  • Мнения: 22
Оооо не, и кръв ли се взема? Не знаех, за какво изследване?

Дааа, прави се васерман на единия родител (който реши да се жертва)- точат кръв от вената, но нямам идея защо...
Нашите резултати трябва да са готови в петък. В неделя ни предстои кръщене (най-накрая) и живот и здраве в понеделник- с бодра стъпка в яслата...

# 403
  • София
  • Мнения: 167
Оооо не, и кръв ли се взема? Не знаех, за какво изследване?

Дааа, прави се васерман на единия родител (който реши да се жертва)- точат кръв от вената, но нямам идея защо...

що за глупост  newsm78 я някой да ми обясни каква е логиката? това все пак е венерическо заболяване, какво общо има детето??? нали и по време на бременността на майката са правили  Thinking
хич не съм в час с тия изследвания, на Ида нали не сме правили, та моля ме светнете

# 404
  • Варна
  • Мнения: 365
Вале, браво че са ви приели!
Има ли някой друг простак кат мен дето не си е подал още документите за градина? В петък ще подавам  ooooh! На се наложи първо да си платя данъците, та се проточиха нещата. И естествено си мисля че няма да я вземат на градина тази година, дано наистина приемат да стоят на ясла до 4 години. Не че са ни приели на ясла, но има светлина в тунела  Sad
Искам да ходи на детско заведение, че вече не съм й интересна, не мога да й задоволя нуждите от общуване, иска си контактите с деца, а това малоумно варненско време хич не ни помага  Crazy
А сега да си похваля детето, че от 2 седмици пази поведение и е много послушна и добричка. Това стана, след като реших, че няма да се карам на висок тон, демек да викам  Mr. Green а ще й обяснявам нещата като на голям човек и да ви кажа, има ефект поне засега. Дано да продължим в същия дух  Laughing
Шамс, знаех си че Фафи ще ги разбие  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт