Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 303
  • 730
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 438
Нели  Hug  Hug  Hug  Hug какво само си преживяла  Cry  Cry  Cry и милото Митаче!!
Много прегръдки и на двама ми!!

# 376
  • София
  • Мнения: 167
нели  Hug
евала ти правя през какво сте минали с митачето и колко положително звучиш   bouquet

# 377
  • Мнения: 297
Нелчо  Hug   Hug Hug   bouquet 

# 378
  • Мнения: 49
Вждам че темичката ни се раздвижи и много се радвам!при нас нищо кой знае какво ново,добре сме Grinning
Нелка  браво че сте преодолели тази криза,всичко ще се оправи! Hug

# 379
  • София
  • Мнения: 2 011
Нелчо  Hug И ние имахме неприятни преживявания с обикаляне на болници по празниците, та си представям при вас как е било. То през работните дни няма кой да обърне внимание на детето, а през почивните може да се гътнеш докато търсиш на лекар  ooooh! Да нацелуваш сладура!

Ей, бандааа! Нали нещо споменахте за среща на софиянките. Къде стееее?

# 380
  • София
  • Мнения: 167
Ивето, ние сме на линия  Peace
Дайте наистина да измислим нещо, че пишем тук вече трета година, а не се познаваме (една част).
Ние през седмицата сме на линия, но предполагам, че работещите няма да могат да се включат. От уикенда ни е що годе свободна само неделята.  Thinking

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 130
Нелчооо   Hug! И целувки за Митаче!  Heart Eyes Дано това боледуване да ви е за последно, че се измъчихте!
Софиянки я се стегнете, че понеделник-вторник акостирам самосиндикално на софийска земя за малко, и ако не се появите да видите "Чудо-Юдо Риба Кит" - няма кога! Тогава ще ви чакам една по една на морето  Laughing! Илка поне теб мога да видя, ако другите са несериозни Wink!

# 382
  • Мнения: 916
Нелчо, зле ми стана като си представих какво ви е било. Милото Митаче, голям герой  Hug Стига ви толкова болести - достатъчно изкарахте, отсега нататък Митаче да е все здравичък  Praynig

Станала съм от сума време, и си чакам мъжете (или поне по-дребният) да станат. Сън не ме хваща вече - кандидатствах за една работа и тази седмица трябва да кажат резултатите от теста. Замотаха се нещо, но днес трябва да се знае, така че стиснете по едни палци като се сетите  Hug

Фафи вчера ми заяви, че искал да носи ризи, че с тях бил красив  Mr. Green Та ходихме да купим и той важен-важен, избира ризи, много послушен  Mr. Green Купихме и каскет и едвам се отървах от едни очила, шарени, с Хелоу Кити, видимо момичешки  Mr. Green Може да са били за жена му, знам ли, но ги смотах малко преди касата, той се повъртя да ги търси и се примири  Mr. Green Снощи пак заедно ги прахме ризите и днес сутринта в ранни зори ги изгладих. Да вземе и да се събуди, всичко ще ни е наред  bowuu

# 383
  • София
  • Мнения: 167
диидии, чакам те. ние се подвизаваме по центъра.
шамси, ама сладур е тоз твая фафчо!  Heart Eyes искам снимка с риза и каскет!!!

# 384
  • Мнения: 438
Ако има среща, шъ замоля Илка да мъ извести с едно СМС-че, че от тоя хакер не мога да се класирам ни до комп, ни до нет...  Hug  Hug

# 385
  • София
  • Мнения: 70
Ох, как искам и ние да сме добре и да се видим  Cry

Диданке, малката шушулка май днес има мини Рожден Ден, а Wink Ставате на половин годинка Simple Smile
Да е жива и здрава и много красива  Heart Eyes

# 386
  • Мнения: 438
Ей, ама наистина става на 6м  #Crazy !! почерпете се за нейно здраве:

# 387
  • Мнения: 280
Нели Hug Много сте преживяли, дано всичко неприятно е зад гърба ви и да нямате повече такива случки за вбъдеще  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Много целувки на Митето  Hug

Диданка Да ти е жива и здрава порастналата девойка!  Hug

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 130
Внимание! Внимание! Важно съобщение!
Моля, всички софиянки, които са свобосдни и имат възможност и желание да се чустват поканени в 12,00 часа утре(понеделник) пред Съдебната палата! Laughing Ако има желаищи да пишат на Илка а аз отплувам за към вашенско!  Hug
Лека и спокойна на всички! Heart Eyes

# 389
  • софия
  • Мнения: 118
тогава ние обядваме и към 13ч лягаме да спим newsm78.незнам дали ще дойдем но много искахме. Peaceдано по натам като се стопли повече да се съберем пак.

Общи условия

Активация на акаунт