Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Кое е поглезването за 10 дни?  newsm78


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302894.msg8301174 - ето за тази руска техника става дума!

# 61
  • Мнения: 23
ОК, мерси !  bouquet
аз сега ще пиша само 10 желания, а на 14.04.11 ще правя карта и ще напиша 25.... Simple Smile

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 3 648
Защо на 14,04?

# 64
  • Мнения: 23
упс...моя грешка.... Embarassed
на 03.04.11

http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2011/

новолунието е в овен и е най-силно  за направата на

КАРТА НА СЪКРОВИЩАТА/ЖЕЛАНИЯТА може да се прави  на всяко Новолуние,  НО КАРТАТА ИМА НАЙ-МОЩНО ВЪЗДЕЙСТВИЕ ПРИ НАПРАВАТА Й НА НОВОЛУНИЕ В ОВЕН  - 03.04.11


# 65
  • Мнения: 1
А това с горенето на листчетата къде го видяхте точно?!

# 66
  • Мнения: 32
упс...моя грешка.... Embarassed
на 03.04.11

http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2011/

новолунието е в овен и е най-силно  за направата на

КАРТА НА СЪКРОВИЩАТА/ЖЕЛАНИЯТА може да се прави  на всяко Новолуние,  НО КАРТАТА ИМА НАЙ-МОЩНО ВЪЗДЕЙСТВИЕ ПРИ НАПРАВАТА Й НА НОВОЛУНИЕ В ОВЕН  - 03.04.11




Здравейте милички!

Аз също си мислех тогава да правя карта,но от 30.03 до 23.04.имаме ретрограден Меркурий и затова не се препоръчва да се правят ритуали.
Лично аз тази вечер мисля да направя това:

Ритуал за намиране на работа в Новолуние

Намерете си работа,която Вие искате!

Позволете да получите конкретна, желана работа или работа в областта в която искате да работите!

Направете този ритуал в първата нощ на растяща луна, веднага след Новолуние.

Ще са Ви необходими:

1.Зелена свещ
2.Дафинов лист
3.Борово масло или масло от бергамот
4.Малка хартиена купюра
5. Лист бяла хартия

Поставете в метална или глинена купа, няколко дафинови листа.
За по-добро горене може да ги смесите с кибритени клечки и малко хартия.На свещта в горната част напишете с нож името или вида работа, която ви е нужна.Под това, по-долу – нарисувайте стрела с върха надолу.Под стрелата нарисувайте знака на долара.По- долу от него нарисувайте втора стрела с върха надолу, след това напишете името си под нея.
Смажете свещта с масло,като по това време се концентрирате върху мисълта за работа.На белия лист хартия напишете сумата на желаната работна заплата, но не пишете нереални суми.
Поставете листа с написаното под свещта( ако свещта е в свещник, НЕ под него, а именно под свещта).
Запалете свещта,малко време гледайте в огъня,постарайте се в детайли да си представите, как вие получавате тази конкретна работа или работа в интересуващата ви област.
След това кажете:

„От теб към мен парите текат,
Всички мои финансови затруднения си отиват,
Аз получавам тази работа  не по-късно, докато пълната луна заблести.”

Нека свещта да изгори напълно, листа с написаното изгорете в купата, където са горели даф.листа, ако тя не се запали от свещта.
Остатъка от свещта, фитила, пепелта от даф.листа и листа с желаната сума, завийте в купюра и носете със себе си като талисман.
Виж за тази работа в сряда преди пълнолуние.
Разбира се вие може да потърсите тази работа по време на целия период на растяща луна, но не се учудвайте, ако я получите именно в сряда.


Благодаря Ви,че ви има! Hug

# 67
  • Мнения: 105
Момичета,да почерпя на патерица,ама не мога да се добера до компа толкова време...

На 1 март синът ми стана на 13 години!







Искам специално да благодаря за новата тема и се връщам да ви чета и гледам,че от празници изтървах доста.. Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 422
"Днешният ден не подлежи на връщане или замяна. Така че изживейте го пълноценно!"

Така и направих! Помирих се с няколко важни за мене хора от миналото, поговорих си с любимата ми сестра, потренирах си главицата, отидох на кино (гледайте непременно "Сутрешен блок" - смях се през голяма част от времето с глас и чак до сълзи!!), взех си вана с масло нероли, подхванах нова книжка, купих си малко релакс-музика (и един голям ананас) и .... спрях да се надплювам с любимия човек.

А Вела (която за съжаление не познавам лично - все още) бих искала да почерпя (засега виртуално само). Нещо, което ти написа, прекрасна фейо, много ми помогна!



СИЯЙНО МЕЧТАНИЕ, честито ти голямо момче!

# 69
# 70
  • Мнения: 13
 Darena и Minimouse
БЛАГОДАРЯ ВИ много и на всички други!

мина поносимо, можеше и много по/добре ,но предполагам, че можеше и по/зле.

 Hug

# 71
  • Мнения: 1 280
СИЯЙНО МЕЧТАНИЕ  , Да ти е живо и здраво  Момченцето,  много  радост да ви носи и късметът винаги да е с него !  newsm59
Темата е страхотна.... Благодаря на всички вас!  И аз днес ще си напиша желанията...  а за глезенето, там пък ще се справя блестящо! Joy   Мога и повече от 1 шоколад..... Laughing
Като е ретрограден Меркурий, съвсем нищо ли не се прави ?  newsm78  все пак желанията си  ги пишем ,нали ?  Да не стане обратният ефект, че леле-мале.. ooooh!

# 72
  • Мнения: 1 652
Сияйно мечтание, много здраве и късмет на твоето момче и на тебе много поводи да се чувстваш щастлива и горда майка! smile3525 nbirthday

Момичета, да споделя нещо и попитам. Вчера пътувах служебно, натоварен ден, но се скъсах от прозявки, а не ми се спеше. Изпих 2 коли и едно кафе, помогнаха , но малко.По едно време ме заболя ухо и главата леко и после си минаха сами. Думата ми е за прозявките. Такова чудо през живота ми не е било. Разбрах от друг човек, че и той се  е чувствал така, вчера. Чувала съм, че като се прозяваш излиза лошата енергия, допускам, че може да ми е паднало и кръвното . Що за чудо беше това?   bouquet

medeya, трябва да отчиташ и притеснението, и това ,че ти е за първи път. От опит да ти кажа- хич да не ти пука. Всъшност те разбраха ли се?- разбраха се. Следващият път ще е по-добре! Peace

За карта на желанията и списъци- спирам да си губя времето засега. Миналата година направих карта на желанията в новолуние на овен- нещо не е мръднало по тази карта. Пък гледам, което има да си става, става и без карта, и без списъци. В този смисъл по-скоро си мисля, че може да помогне постенето с определена цел- макар, че аз няма да мога да постя- или Писмо до кармичното ръководство.
Рози Hug - това "Днешният ден не подлежи на връщане или замяна. Така че изживейте го пълноценно!"- и аз все по-често си го мисля и изпълнявам напоследък. Твърде дълго чаках нещо да стане- та да живея.Много трудно е да спреш инерцията обаче, но е възможно.Става бавно, но става.

Днес ще е хубав ден !Аз се виждам на Рупите  днес.Желая ви  и на васпълноценен ден!

# 73
  • Мнения: 1 422
Момичета, отдадох се аз вчера на угаждане.... (на себе си)  Heart Eyes, което както писах, включваше и солидна доза смях по време на киното. Знам си аз, че смехът всички грижи решава... Като помня миналата година ей тука колко се беше за...цветило положението (то и затова съм в черно на пода, както си се хиля наволя), а аз си се смея с глас и това е. Е, оправи се работата. Тези, които сме тука, продължаваме. Няма да се даваме я  Crazy

Та мисълта ми е, че смехът при мене наистина прави чудеса. В обкръжението ми, с хората около мене дори. На курса има една техника как да се смеем на ситуациите и чрез смеха да ги изменяме. Та тази сутрин - нагледен пример. Историята е следната. Даже не съм целила нещо конкретно, но през последните дни като се сдухваше положението, мен автоматично ме избиваше на смях. Нещо като условен рефлекс. Миналата неделя вечерта след последната пералня установих, че уредът... просто не работи вече. Нито мърда, нито шава, нито свети, нито на копчетата реагират, нищо. Казах си, че ще се обадя в понеделник на техниците (много съм доволна от сервиза на Горение, перфектни са), но в понеделник излетях сутринта и нямах време да взема гаранционната карта, за да издиктувам номера като се обадя. И ха днес, ха утре.... Още на съм се обадила. А нещо е добре да направя бързичко, защото другата събота отивам в командировка дълга и искам да си приготвя багажа утре.

Та да се върнем на тази сутрин. Гледам покрай смехотерапията във ФБ няколко пъти това и се заливам от смях, защото упражненията, които двойката смешновато описва аз ги знам, което прави нещата много по-забавни... След което се заемам с вкъщните дела, че после пак започвам угаждането (нали е 10 дни  Embarassed)... Първо решавам да проверя на пералнята контакта, дали работи, за да знам със сигурност, че е от самия уред като се обаждам. С разни техници, институции и подобни, вкъщи аз контактувам, защото много си падам по разговарянката  Hug. Вадя щепсела, мушкам сешоара - работи си отлично. Добреееее. И после решавам да хакна едно пране в пералнята и да я пробвам.... Защоооооо - нямам обяснение, като миналата седимца това го правих няколко пъти. Да, ама сега работи. Ето точно си центрофугира, че чак аз я чувам в дневната.... А, обяснете ми. Смехът ли, това, че не ми пукаше ли, що ли...........

То и затова може би цяла седмица все не намерих време да се обадя. Интуиция  Embarassed

# 74
  • Мнения: 105
darena  Hug Pinkito Hug
Благодаря за топлите пожелания!
Много усмивки и прекрасен слънчев ден на всички! Hug newsm51

Общи условия

Активация на акаунт