Безвредни лекарства против киселини..

  • 90 525
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Не малко, ами яко се е изсилил доктора  ooooh!

# 46
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз пиех Талцид,сода и даже Алмагел но при мен положението беше направо трагично.

# 47
  • Мнения: 74
момичета аз не казвам че е точно от толцида но и тои е дал поне малко отражение!!! тя е пиела и някакви други лекарства неината аг и ги е изписала и тя е объркала всичко аз днес бях при нея и видях бебчето правили му нещо като лазарна операция или нещо такова и е вече много добре до 1 седмица ще го ипишат

# 48
  • Мнения: 4 070
Аз пиех Талцид,сода и даже Алмагел но при мен положението беше направо трагично.
  И моята лекарка, която по принцип много внимава с лекарствата(става дума за аг, която ми следи бременността) ми бе ше казала алмагел, но на листовката пишеше да не се пие от бременни (до колкото помня) и аз не го купих.

# 49
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз пиех Талцид,сода и даже Алмагел но при мен положението беше направо трагично.
  И моята лекарка, която по принцип много внимава с лекарствата(става дума за аг, която ми следи бременността) ми бе ше казала алмагел, но на листовката пишеше да не се пие от бременни (до колкото помня) и аз не го купих.
Аз просто нямах избор,питала съм лекари казаха че може.Не съм прекалявала,но когато ставаше нетърпимо пийвах.

# 50
  • Мнения: 1 130
До сега се оправях само с мляко и в краен случай с Талцид, но вече нищо не ми помага, а и от почти всичко ми вървят  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 51
  • Мнения: 52
На мен ми помагаше топло мляко с разтворена лъжица мед вътре. Пиех си го бавно, на малки глътки. И, естествено, диетата - без пържено, лучено, доматено.

# 52
  • Мнения: 74
и на мен ми излизат от всичко направо ще откача но ми помога някакъв плод портокол или лимон уж от тях трябва да ми излизат но не незнам защо а АГ-то ми каза че киселините ми излизат от хляба най вероятно защото съдържа подобрители а те причинавали кисилини сега ям хляб вита класик и не са ми излизали от 3-4 дена но ще видим по нататък

# 53
  • Мнения: 2 456
Мирелка, свекърва ми е АГ и ми препоръчва да хапвам коричка хляб при киселини, как така ще се появяват от него ????
Аз на своя глава си взех Талцид обаче, защото на мен не ми помагаше нищо друго.

# 54
  • Мнения: 74
Мирелка, свекърва ми е АГ и ми препоръчва да хапвам коричка хляб при киселини, как така ще се появяват от него ????
Аз на своя глава си взех Талцид обаче, защото на мен не ми помагаше нищо друго.
незнамно от както ям този хляб и нямам киселини

# 55
  • Мнения: 1 130
И аз съм чувала за коричка от хляб, сухар или бисквита, такава обикновена, чаена Simple Smile

# 56
  • Мнения: 77
Четох темата и записах всички средства без лекарства. Ще опитам първо с тях. Странното е ,че като гледам вие сте доста по-напред в бременността си от мен. Мен прекалено рано ме подхванаха . Вчера имах чувството ,че ми се повръща от киселини. Пих минерална газирана вода. Леко облекчение ,обаче много леко.

Това с косата на бебчовците не знам дали е мит. Но при предишната ми бременност също имах киселини ,е доста по-късно и по-леки. Дъщеря ми се роди с огромно косище. А сега какво да си мисля ,толкова рано и толкова силни  Grinning

# 57
  • Мнения: 2 456
Четох темата и записах всички средства без лекарства. Ще опитам първо с тях. Странното е ,че като гледам вие сте доста по-напред в бременността си от мен. Мен прекалено рано ме подхванаха . Вчера имах чувството ,че ми се повръща от киселини. Пих минерална газирана вода. Леко облекчение ,обаче много леко.

Това с косата на бебчовците не знам дали е мит. Но при предишната ми бременност също имах киселини ,е доста по-късно и по-леки. Дъщеря ми се роди с огромно косище. А сега какво да си мисля ,толкова рано и толкова силни  Grinning
приготвяй се да плетеш плитки тогава, щом от толкова рано и толкова силни... Simple Smile

Мисля, че е чиста случайност.

# 58
  • Мнения: 77
приготвяй се да плетеш плитки тогава, щом от толкова рано и толкова силни... Simple Smile
Мисля, че е чиста случайност.

Не думай , чакам момче  smile3555

Да , предполагам ,че е случайност  .Аз в кръга на шегата го казах.  Hug
Сигурно нещо съм раздразнила стомаха си.

# 59
  • Мнения: 4 070
А случайност е аз имах една кратка бременност преди няколко месеца и ме почнаха веднага - от самото начало...др. е въпроса,че  от както съм родила вече не са ми изчезвали напълно.Моето мнение е ,че е въпрос на стомах и предразположение, аз лично имам слаб стомах и от малка имам гастрит и колит, но до първата си бременност не бях имала киселини, обаче до колкото помня и първия път ми се появиха рано, а както виждате имам момче Wink Wink Hug Сетих се за нещо- има една диета на Дънов, която ми допада за профилактика, вие естествено няма да диетствате, но просто може да си я включите в менюто: яде се сварено жито/ грухана пшеница с мед и орехи, може и само с мед. Когато мина на тая диетка за няколко дни и дори и да имам гастритна криза или такава с киселини после за дълго се чувствам адски добре и без болки и проблеми. Също така, но е конкретно за гастрит- много ефикасно: сутрин на гладно мед и после половин час само вода.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт