Отговори
# 525
  • Мнения: 1 599
И да ви разсея малко!

Днес има рожден ден един много скъп за мен човек! Мила Деско, да си ми жива и здрава, все такава ярка, усмихната и положителна! Бъди обградена от обич  ценни хора! Много те прегръщам и обичам!  Hug


# 526
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Деси, бъди все така слънчева, позитивна, СТРАХОТНА!!!   bouquet

# 527
  • Мнения: 1 844
 Здравейте, мили мои!
 Честит Рожден ден на патеричка на сладката, неземна Ния и на чаровната ни Анджи!Много здраве и усмивки!
 Деско, прекрасницо!Бъди все такава засмяна, красива и обична!Много сбъднати мечти и здраве!



  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 528
  • Мнения: 1 844
  Роси, Бог да го прости баща ти! Да почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Деска, честито и от мен на патерица! Бъди здрава, обичана и все така да откриваш красивите лица на живота!!!  Hug  bouquet  bouquet

# 530
  • Мнения: 528
здравейте мацки благодаря ви че ви има.във ваше лице видях добри приятелки.
Не съм писала от доста време ,но като съм при майка няма нет и нямаше как.Как сте в това мрачно време?Иначе при нас нищо интересно ,аз  съм неплатена до края на годината щото никъде не го искат ДОдо лошото е че скоро трябва да почна нова работа и незнам кой ще о гледано ще го мисля в движение.Иначе мсичко си е по старуму и живота си тече.
МАЦКи искам да ви питам нещо?КЪде да заведа Добри на лекар затова че не говори?На 2г и 5 месеца е .Казва мама,тате,кака,и маха за здрасти.като иска нещо крънкя,иначе като му кажеш нещо да го направи го прави дословно.Всичко разбира.възможно ли е да е АУТИСТ?Проверих в нета те аутистите само мучат и издават животински звуци,лошото е че й той от време на време издава.Всички ме успокояват че зодията телец късно проговарят още повече момченцата но на мен не ми се вярва .затова ви питам къде да го заведа за да го видят.Един невролог каза да изчакам до 3 годинки но дотогава ще влезна в лудница от притеснение.
Ох аман от мене започнах като старите хора да се оплаквам

# 531
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ама mama roskeeeeee ти полУде ли що?!
Какъв аутист???!!! Дори и само да "мучат", не е само това! Не гледат в очите, имат агресивен характер, като например да гледат да наранят очите или там където има отвор, много малко, оскъдно даже са контактни и най-вече за тях е, че имат едни движения като въртеливи - без значение дали предмет или пръст, ръка и сие...
Дори и да говорим за аутистичния спектър, пак тези неща не остават незабележими! Следват един и същ режим без да се отклоняват и на милиминка. Сънят им е труден в различна обстановка, не се доверяват лесно, когато изпаднат в криза правят чудеса!
Моля те, не мисли за такива неща!
За успокоение можеш да отидеш на логопед, но той наистина е за след 3 годинки. Преди даже се правеше след 5. Добър логопед има в 17 у-ще. Отиди, виж и се успокой!
...зная, че се притесняваш, зная, че си мислиш, че като има по-голямо дете, то по-малкото напредва бързо, но....пък и помисли "Защо му е да говори, след като всичко му се поднася и без да се налага да говори." Просто се наложи, докато не ти каже думата не му давай това, което иска, па макар и да си го разбрала. Нека това да е първата ти стъпка.

Гуш, гуш, гуш  Hug

# 532
  • Мнения: 919
Роси, Сънката добре ти ги е обяснила нещата. Ако беше аутист, щеше да разбереш, повярвай ми. За това, че не говори, мога да те успокоя, че племенницата ми проговори почти на 5. И родителите й се чудеха защо не говори, какво се случва, но детето пък като проговори, започна с пълни , ясни изречения. Не се притеснявай, не се вкарвай в допълнителни тревоги. Имаш си достатъчно  Hug

# 533
  • Мнения: 207
Роси, подкрепям Съни и Поли!  Hug

Марти и той не е от много приказващите - късно проговори.

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Роси, Приси проговори след 3 години и половина. Хем на 2 тръгна на ясли и пак не се научи. Казваше само мама и тати и нищо друго. И аз се бях притеснила, но сега се оплаквам. Батко и редовно казва -  4 години не говори и тогава като почна още не е спряла  Mr. Green

# 535
  • Мнения: 1 599
Роси, те са казали момичетата, ама и аз да добавя, че и Ади проговри към 3! Не се шашкай  Hug


Как сте, драги? Гласувахте ли?  Grinning или захладня и  не ви се излиза от дома Simple Smile ние май ще си идваме към бг януари и на мен от сега ми е лошо! Ама как може хич да не я обичам тази зима!
как са учениците? Питат ли вече за ваканция  Joy

# 536
  • Мнения: 528
Благодаря ви мацки,вече записах час при логопед за събота ще дойде в кащи.Вече разбрах че не  е Аутист благодарене на вас.В нета много не го разбрах но вас да.Ина4е Веронка има6е едно приятел4е, което бе6е като Додо.Направи 3 годинки детенцето , и изведньж като се отпри6ти да барбори и то правилни думи чак майка му се 6а6на как говори.евентуално и Додо 6те е така.Още веднъж ви благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 12:25 от mama rosi

# 537
  • Мнения: 1 599
КЪДЕ СТЕ, БРЕ, МОМИЧЕТА?! СПОДЕЛЕТЕ КАК СТЕ. КАКВО НОВО С ВАС И ОКОЛО ВАС   Hug

При нас нищо ново - неспане, неспане и пак неспане. Ади се представя супер на училище (да не повярва човек) и за поред път се убедих колко голямо значение има учителката. А неговата сега е една русичка и младичка  Joy
Ния е супернапредничава, но не говори. Играят си на криеница с батко си, което показва как са на един акъл  Joy има си желания и си ги гони, а мама за какво е - да изпълнява разбира се   Joy
Ани , ти от кога почна гърнето на Криската? аз си мисля и при Ния да действам директно на тоалетната чиния  Mr. Green

целувки  Heart Eyes  Hug

# 538
  • Мнения: 919
Марисче, тези снимки във Фб от сега ли са, колко е топло при вас? И защо ще се връщате януари, най-гадното време  Sick Защо не спите, гладна ли е, играе ли й се?

При нас - Вероника си ходи в предучилищната група, справя се добре, още малко трябва да работим върху концентрацията казаха, двата предни зъба почти порастнаха, но й расте някакъв зъб назад и от време на време се обажда , боли я. Другото, с което се борим са филмчетата, постоянно иска да гледа, няма значение коя част от деня е. А, ако й откажа или си пуска сама , или се сърди много.
 
Аз се занимавам основно с магазина, започнахме да търсим "луксозни платове" за по-празнични рокли. Оказа се трудна работа. Но ние не се отказваме Simple Smile

целувки на всички

# 539
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Айде деее..никой ли няма да сподели нещо за хелоуинско парти...Мариска при вас поне , няма ли ?
При Макси беше голяма еуфория...
Видели сте ни вече в роля ooooh!


HalloweenMax by Deata, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт