Отговори
# 375
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ И ОТ МЕН!!! ДА Е ЗДРАВ!

Дани, спомням си за тази твоя мечта още като започнахме да пишем тук! браво! не се смнявам чеще си блестяща!!!!
ДескаHeart Eyes лек път и късмет

Ние днес тръгваме от Боровец. ди ужасно го нахапа нещо и се наду първо врата, после мина и се наду челото.отока след това слезе надолу към основат ана ноа и очите и излеждаше меко казано ужасно! Днес е доста по-добре.

# 376
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Почерпете се, днес имам повод  Grinning


Неочаквано добре се чувствам, в предвид че все пак минавам в графата 30+

# 377
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Алекс, бъди здрава, щастлива и много обичана!

# 378
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ку, кууу Hug
Как сте?  Simple Smile

Ние сега се прибираме от път - беше чудесно! Grinning

Честито на всички празнуващи! Да са живи и здрави!

pipiole Кой се вълнува, кой чака с трепет Деня? Grinning
Да Скъпа, започват прекрасни празници - неусетно минали дни и пораснали деца! Heart Eyes

# 379
  • Мнения: 1 599
Алекс, много, много здраве и късмет!  Hug
Ние си изпратихме тати и сега и сам воинът е воин  Laughing
Хайде да се спретнем да се видим с някои ,които могат с дечурлята

# 380
  • Мнения: 919
Марисче, моЙто дечурлига заминава утре на вилата с баба си и така поне до към 20 авг
Сънка, да ти кажа не ме тресе много емоция. тази година нямам сили, а и пари да правя голям рожден ден. Ще я заведа на 23 в градината , където са й приятелчетата, ще купим торта, после у дома и така. Нямам мерак за голямо парти. Аз ги правя на нечетни години  Mr. Green Така че живот и здраве следващата година ще има по-голям купон.

# 381
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Ехоу, и ние снощи се ПОвърнахме от морето  Mr. Green Доволни сме  Peace Извадихме на Габи първото зъбче с конец, че новото направо израснало цялото зад него.
Поздрави  Hug

P.S. Не мога да не се допълня и да не спомена, че на това
pipiole Кой се вълнува, кой чака с трепет Деня? Grinning

реших, че Поли и Сашо ще правят сватба, а аз съм пропуснала  Blush Joy

Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 14:33 от aniK

# 382
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Maris Можем по едно кафе да си спретнем. Калоян е на тенис училище, та до към 15ч съм свободна....ако ме сакаш де! Mr. Green
pipiole Ех, Скъпа ми това е достатъчно също - нали ще си е с приятелчетата, а пък и за тях единствено тортата символизира рождения ден и нищо друго. Защо на нечетни - има ли някаква идея?
aniK Много си красива бре моме, много!

# 383
  • Мнения: 919
Съни, няма никаква идея, просто така се получава до сега Simple Smile
Ани, и сватба ще има ...някой ден, но никой няма идея кога Mr. Green

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Ние отлитаме малко на село, че тати е на семинар и да не си седим самички..
Иначе го ударихме на градински партита и сме инсталирали един басейн в двора, пада голям купон за децата. Рали си беше тук известно време, но сега пак ще я оставим там за малко.
Ани, браво за зъбчето. Как изкарахте там? Защо "ПОвърнали" ?

# 385
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Рали ме разби тази сутрин. Играе си на "Гласът на България" и подредила по една кукла за Мариана и Ивана, един далматинец за Миро, а за Кирил Маричков сложила един пъпчив динозавър  Mr. Green

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Ани, браво за зъбчето. Как изкарахте там? Защо "ПОвърнали" ?

Аз се пошегувах, той пък взе, че наистина започна да повръща. Май Криста изкара лек дрисък там, а Габи от вчера го удари в стомаха  Crazy Е то се очакваше де  Mr. Green Данчо пък вдигна кръвно последния ден.... ще ги гоня всичките  Joy
Съни, благодаря за комплимента   bouquet
Мариско, като закрепим пАлажението със стомаха, аз съм на линия с 2-те деца - едното не млъква и иска все неговите игри да се играят, другото не сяда или не слиза от кръста ми. Ако мислиш, че Габи и Ади ще успеят да пиграят заедно, да ги изведем в някой парк  Peace
В този ред на мисли, аз разбирам Поли защо не И се правят от "онези" рождени дни, а и нашите деца вече са си толкова непознати... Laughing

# 387
  • Мнения: 207
Хайде и ние се върнахме от морето. Беше хубаво, спокойно и мързеливо  Grinning

Ремонта продължава с пълна сила - кочината е на ниво. Съгласно последния график в събота и неделя чистим и сме готови - да видим  Wink

За рождения ден на Ивана - още се чудя - пада се в петък, а аз съм командировка и ще се върна по нощите  Sad . После е дълъг уикенд, та не мисля, че ще е удачно за детски рожден ден и обмислям варианта да го отложим с една седмица, но още не съм го измислила съвсем.

Съни - къде ходи на тенис Яни? Мислим да запишем Ивана от есента, но още не съм проучила кой знае какво.  newsm78

 Hug

# 388
  • Мнения: 1 806
 Здравейте мили! Чета и не пиша, защото такива се къдрят около от месец около мен, че нямат край ooooh! В серия сме цялото семейство, вече 5-6 пъти си викам , че е за последно и пак включване!
 Желая на всички прекрасни слънчеви, морски, горски и усмихнати дни! Hug

# 389
  • Мнения: 528
здр мацки не съм влизала от векове.Видях доста морски снимки всички сте прекрасни.Чета ви но не пиша щото около мене все нещо се случва не хубаво и не ми се пише.Относно Рд на Ронката нямам желание за нищо изпаднала съм в някаква черна дупка ли е серия ли е и не мие до веселия,но ще видиме до тогава.Няма да е голям рд най много да събера децата от блока и от съседните и да направя нещо като градинско парти в двора на нашата кооперация а за възрастните по нещо и така.Ще видиме.Има време.
Поздрав ина всички

Общи условия

Активация на акаунт