Отговори
# 480
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Деска, страшни са  Hug и снимките и типажите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 481
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Деси, Руми  newsm51

# 482
  • Мнения: 1 599
И тъй, чудя се как може някои хора , Господ да ги е дарил с толкова таланти, че и с желание да ги развиват newsm78 И защо е ощетил така , нас, другите...  Mr. Green
И аз това питам  Joy
Деска, ти пък срам, я изпъчи гърди  Joy  Hug и чакаме твоя блог

Аз искам да се оплача, че вече не помня кога съм спала за последно! Няма такова неспящо като моето!дано да е пак зъб, че не знам....

# 483
  • Мнения: 1 599
Искам специално да поздравя рожденниците от миналите дни - Емо, Боби и Тео! Да са здрави и засмяни дечица!



И едно Честит рожден ден на Титко на Еви! Да е най- добрия бати на свет! Hug
Честито и на Даяна на Уго чавес   bouquet

# 484
  • Мнения: 727
Ехо момичетаааааа

Честито на всички септемврийчета които вече са едни големи дечица на цели 6 години  Hug,времето лети нали!!!

Марис-недей така с това безсъние аз все се обнадеждавам че с времето нещата стават по-добре Rolling Eyes...моя бебок вече има два долни резци Simple Smile

Мамета да питам-сложихте ли задължителната вакцина ТЕТРАКСИМ на наборите-как я понесаха???

# 485
  • Мнения: 919

Мамета да питам-сложихте ли задължителната вакцина ТЕТРАКСИМ на наборите-как я понесаха???

Хм, добър въпрос newsm78 не съм говорила с педиатъра скоро, незнам, че сега им е време. За какво е и кога се слага ?

# 486
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Ние сложихме някаква задължителна, ама как се казва и за какво е...  newsm78 Blush

# 487
  • Мнения: 727
Ани значи е сложена вашата Peace
Пипиоле това е реимунизация за ДТК + полиомиелит(незнам така ли се пише)  Mr. Green дано не бъркам нещо,аз така разбрах,мислих да я сложа сега  в петък,но баткото ми е с хрема и я отложихме.

# 488
  • Мнения: 1 599
AnilevI, да с времето може би, но не знам кое време   Joy за ваксината не съм проверявала, добре че каза да видя картона. Макар че тук като отидеш на преглед си следят и щяха да кажат.
На Ния й идва ред за MMR ,това са шарковите ваксини и на мен ми се е преакало. Ади от нея, но на последния прием ми направи реакция и беше гадост. Силно се надявам да не е такъв случая с нея, макар че тя при предишните ваксини доста си ги изживяваше нещата....
Ех, мина и замина септември...май няма да се поздравяваме другата година тук, макар че както пишем една тема на година не виждам защо не ни оставят  Joy

# 489
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

Да, и на Калоян му сложиха ваксина. Добре я понесе, нямаше никакъв проблем освен.....голямото рИване дето го изпраска докато, че даже още преди да му я бият. Mr. Green
Сега даже мисля да му сложим и противохепатитна.

Как сте иначе моля, освен пустото недоспиване?
Ние сме добре, учи се, харесва му, забавлява се, лека полека ръчичката му взема да свиква, но на мен лично ми се видят много тези домашни бре! Rolling Eyes Особено по английски - 52 думи за седмица, плюс всички цветове! Shocked
Като никога обаче се чувствам спокойна, не му се вглеждам както до сега - пу, пу да не ме чуе дявола! Praynig

Ще се виждаме ли мацуранки?

# 490
  • Мнения: 528
ПОЛи тази ваксина не помня за какво беше но като навърши детенце 6 години се слаа.Веронка два дена рева че не е бебе и няма нужда от васкина,но при мама няма Не и не искам.Притиснах я й я биха.После се смя като луда че няма страшно и излишно рева.
Иначе при мене има малко слунце в тунела от мрачни неща но ще видимедо когае таз светлина.За сега не казвам нищо скоро ще разкажа.мацки ако има среща съм за.доскоро че ще си вземадецата от бабиния уикенд дето бяха

# 491
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Нашият педиатър пък каза, че чака доставка за тази ваксина...  Confused
Иначе в детската добре го кара Рали - имат уж часове (само химия и физика не учат  Mr. Green ), ама аз съм я оставила там да се наиграе, че после има да учиии, ако се води по акъла на майка си още 17тина годинки..   ooooh! поне ...  Mr. Green

# 492
  • Мнения: 919
А пък нашия каза, че ще й я бие в 1-ви клас. Аз казах - ОК. Заедно с мантуто.
Така че, ваксината малко се отлага Simple Smile

# 493
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Или  hahaha Joy
pipiole Да си кажа честно и аз мисля, че нашата педиатърка така се подсети за ваксината - след като разбра, че Кялоян ще ходи на училище. Ние отидохме просто за да нанеса в документ за училището, битите до момента ваксини и тя хоп "Аааа значи трябва да бием сега тази! " Та може би твоят педиатър е решил правилно. Peace

# 494
  • Мнения: 919
Или, не съм против ученето, ама като гледам с учене никой не е прокопсал  Mr. Green...в България  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт