Компания...????

  • 3 876
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 368
bon_toni, разбирам, че си афектирана, но съм убедена, че мъжа ти няма да дава на децата да ядат от кофите за боклук.
Пореви си, поядосвай се, повикай ако трябва.
Но за теб самата е добре да запазиш малко трезвост в преценката. Пожелавам ти го  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 903
Извинявай, че се намесвам отново, но...наглостта на мъжа ти просто ме разби. Аз мислех, че по-нагъл от моя няма на света:)
Ако бях на твое място в посочената ситуация щях вече да съм си събрала багажа и заедно с децата - при родителите си. Явно колкото по-рядко виждат баща си, толкова по-добре за тях. Съжалявам, но ...това е моето мнение.

Децата свикват по-бързо с промяната, отколкото ние - възрастните. Повярвай ми - знам го от личен опит.  Дори може би ще бъдат по-щастливи на новото място. А и те са все още малки - още не са тръгнали на училище. Мисля, че точно сега е момента, ако ще се местиш, да го направиш, защото колкото по-големи стават толкова по-трудно ще свикнат с промяната.

Желая ти успех.   Hug Пиши ми, ако имаш нужда.

# 47
  • Мнения: 22
Миличка Тони, направи това което е добре за теб в момента, за теб, защото децата са малки и ще са добре ако и ти се чувстваш добре. Изнеси се или не, твой избор, но трябва да се отървеш от този наглец. Багажа му на улицата, адвокат и развод. Няма връщане назад и дано болката да я тушираш по-скоро, не се оставяй да те смачка обидата, болката, омразата. Кой знае през какви чувства ще минеш, пак от теб зависи. Време е да помислиш първо за себе си, бъди егоист, за да може да се съхраниш и да си полезна за малките. Веднага адвокат и прилична издръжка от бащата, защото обещанията му са от ден до пладне, мине ли време ще те разиграва още повече. Пази боже..човешко е, случва се..аман от влюбени глупаци. Да всичко е разбираемо, само че простотията е пълна. Разум, коректност, отговорност ще изчезне като понятие за човешкия индивид. Всеки сам избира какъв да е, така че кураж момиче и света не свършва с този екземпляр. Но не му вярвай дори за минутка, гони собствения си интерес, който се припокрива с този на децата. Дано вземеш правилното решение.

# 48
  • Мнения: 303
Интересна ситуация поставя авторката на темата-а досега ни убеждаваха в разни статистически изследвания, че неверният съпруг предпочитал само в 10 процента от случаите да изостави майката на децата си и да заживее с любовницата си.
Обаче наистина не проумявам, че е избрал омъжена жена с 2 деца, виж, ако беше свободна.
Както и да е, не искам да сипвам сол в раната на жената, сигурно и е много тежко, само искам да и кажа, че това, което е направил бившия и съпруг няма да трае вечно. Новата му "любов" бързо ще му омръзне и ще се изнесе, просто да изчака малко време и да се убеди в това.

# 49
  • Мнения: 508

Ще те посъветвам какво да правиш.
1. оставяш в жилището - имаш жилище, не плащаш наем
2. нека води децата на училище. Голям плюс - повече свободно време за теб преди да отидеш на работа Simple Smile
3. Ще помага финансово...уха
 4. Мъж , който ти го крадат го подарявай.
Ти си в една ужасно силна позиция - със собсвено жилище, ще ти водят децата на училище, финансово ще ти помагат - животът е пред теб. Ама че прекрасно - край и ново начало  Grinning
[/quote]
 Ей с това съм много съгласна!
А RealTrue  коя нормална майка ,ще си зареже детето само и само да докаже на скъпия ,че той  неможе да се оправи!!То на жената си й  е генетично заложено да си защитава и обича децата ,как ще ги пробута на бащата!Да не е луда!От какъв зор да го прави??

# 50
  • София
  • Мнения: 903
Обаче наистина не проумявам, че е избрал омъжена жена с 2 деца, виж, ако беше свободна.

Мисля, че си се объркала нещо. Simple Smile Моят избра да живее с омъжена жена с 2 деца,но аз не съм авторката. Доколкото знам авторката не е споменала любовницата на мъжа й да има деца.

Общи условия

Активация на акаунт