Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 23

  • 45 636
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 766
Някой знае лъде в Истанбул се намира къщата където се снима филма/ там се снима и Семеен сарай/? Сте ходя там края на март и ми се иска да се потопя в атмосферата.

Уоу ще ходиш там - супер. Голям късмет имаш. Дано да успееш да видиш и актьорите Heart Eyes
За съжаление незнам къде точно се намира тази къща - не съм ходила в Истанбул все още, но бях чела в някоя от предните теми, че някой беше писъл, че е минавал покрай тази къща, но не е знаел, че е тя и после е разбрал ...  Laughing
Надявам се някой да може да те ориентира  Hug

# 721
  • Мнения: 11 766
Roxis и аз те подкрепям напълно  bouquet Аз харесвам също Гювен и от вчерашната серия се разбра наистина какъв истински и достоен човек е !!! Не всеки би постъпил така на негово място и за това още в самото начало на 3-ти сезон го харесах Heart Eyes С Аслъ бяха наистина страхотна двойка. Надявам се сценаристите да ги съберат накрая Hug Колкото и минимална да е възможността. Писмото наистина беше много искрено и показа на Ефе, че въпреки всичко Гювен му е верен приятел Party Както и писмото до Аслъ, което за съжаление тя не успя да види Rolling Eyes И аз не оправдавам поведението на Ефе спрямо другите, но се радвам, че размисли и прие да остане при тях Simple Smile Наистина му стана много гадно като разбра за Гюнюл, но и се зарадва като видя малката Аслъ толкова пораснала Crazy Една от любимите ми песни пуснаха в епизода и то с превод Peace Харесва ми така като ги превеждат - дано от Би Ти Ви го правят по често Wink  Аслъ и всички най-сетне разбраха, защо Гювен е постъпил така HugСериала става с всеки епизод по интересен и вече можем да разберем за всичко свързано с Ефе и то с подробности на български  Peace Peace Peace


Напълно съм съгласна с теб - много точно си го казала ...  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 46
Roxis би ли ми дала линк към  искам да чуя песента която пеят Simple Smile

# 723
  • Мнения: 0
здравейте момичета ще имаме ли нова тема newsm78 Simple Smile

# 724
  • Мнения: 4 434
здравейте момичета ще имаме ли нова тема newsm78 Simple Smile
Вече имааа....

# 725
  • Мнения: 0
ще дадеш ли линк 

# 726
# 727
  • Мнения: 11 766
Roxis би ли ми дала линк към  искам да чуя песента която пеят Simple Smile

За коя песен питаш ? За тази от авчетата ми ли ? Тук пеят по повод новия сезон на канал Д с други турски актьори ... Ето ти линка - нашите Мечтатели са най-сладки :  Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=IzezE2UpTx0&feature=related

# 728
  • Мнения: 46
Roxis би ли ми дала линк към  искам да чуя песента която пеят Simple Smile

За коя песен питаш ? За тази от авчетата ми ли ? Тук пеят по повод новия сезон на канал Д с други турски актьори ... Ето ти линка - нашите Мечтатели са най-сладки :  Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=IzezE2UpTx0&feature=related

Hug Hug Hug

# 729
  • Варна
  • Мнения: 8
След снощния епизод още повече се убеждавам, че тези които гледат сериите по турската телевизия си правят съчинение по картинка така, както дяволът чете евангелието - както им е удобно/ справка - предишните теми относно това, кога Аслъ разбира защо Гювен е постъпил така/.
    Споко за ефенците - щом шапката на филма е същата като на първи и втори сезон, 99% е сигурно, че Ефе щего излекуват и ще бъде с Аслъ

Много си права, когато пишех защо Гювен постъпва така(измамата) и че и Аслъ и Ефе разбират,че Гювен ги среща и защо....99% не ми вярваха дискутирахме доста....не бяха разбрали нито за Аслъ,нито за Ефе...че знаят...

# 730
# 731
  • София
  • Мнения: 5 738
Има нова тема Wink

Общи условия

Активация на акаунт