Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 23

  • 45 653
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
         Мишел , ако нацелиш поста ми ,бих те помолила да ни кажеш какво означава на турски фамилията на Ефе - Кайгасъз. Доколкото зная окончанието " съз " в турския език означава липса на някакво качество или на някаква част от нещо . Винаги ми е било интересно да узная това . Благодаря ти предварително !  Hug newsm12

# 691
  • Мнения: 0
Ох .. сигурно за 4 път ви моля .. някой ще ми каже ли на бързо какво интересно стана в събота .. efence, къде си  Cry

След като научи за болестта на Ефе , Аслъ припадна и остана в болницата , за да се възстанови . Всички постоянно плакаха за Ефе . Аслъ отиде в хотела , където бяха с Ефе . Той отиде при нея и прекараха нощта заедно прегърнати  . Аслъ отиде да се консултира с друг лекар за състоянието на Ефе, но той каза същото , което каза и Тайфун . Ефе каза на Метин , че е болен . После даваха как Йозге влиза в дома на Мине и тръгва да я души , но изведнъж се оказва , че Мине е сънувала , но после дават как Йозге стои пред вратата и тоест е било нещо между реалността и съня на Мине (съжелявам , че не ти го обясних добре , но аз също не можах да разбера какво става  Flutter) . Метин казва на Нургюл и майка му , че Ефе е болен . След това Аслъ намира начин как да излекува Ефе и отиде при Тайфун , за да му каже  , но той кимна тоест и каза , че знае за това , че има възможност да се излекува . И така свърши серията  Wink .
Надявам се да съм ти помогнала  Hug Simple Smile Flutter .

# 692
  • Мнения: 12 719
Оле не трябва да дадат филмаааа #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire иначе ще ида в Турция и ще ги разтрелям  newsm78 newsm78 newsm78 искам филма в събота Dobroman от къде знаеш за това хора искам да го дадат не съм единствената де искам някой да ми каже повече за серията ако знае някой дали наистина е така като каза Dobroman Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Благодаря предварително

# 693
  • Варна
  • Мнения: 8
http://www.kanald.com.tr/yayin/
http://www.kanald.com.tr/kavakyelleri
събота 22:30


Efe’nin öleceğini öğrenen Aslı şoka girer. Güven, Deniz ve diğerleri Aslı’yı zor kontrol ederler. Efe’nin tüm yalanları sonunda hükmünü yitirir. Efe için yüzleşme zamanıdır. Gözyaşları dinmez.
Aslı ortadan kaybolur. Efe, Aslı’yı hiç beklenmedik bir yerde dağılmış bir halde bulur. Efe ile Aslı, birlikte buruk bir gece geçirirler. Efe hastalığını Metin’e de söylemeye karar verir. Abi, kardeş birlikte zor anlar yaşarlar.
Mine, Efe’nin durumuna üzülürken karşısında Özge’yi bulur. Özge, Mine’ye ağır tehditler savurur. Bunu duyan Deniz, Özge’nin karşısına çıkar. Özge’nin aklı ise hala Deniz’dedir. Deniz, Özge’nin oyununa gelecek mi? Bununla birlikte Deniz’e bir iş teklifi gelir. Ancak bu teklif Özge’yi de ilgilendirmektedir. Deniz’in cevabı merak konusu olur. Mine ve Deniz’in evinde gizli bir misafir belirir. Tehlike gittikçe büyümektedir. Efe’nin öleceği bilgisi artık en yakınlarına kadar ulaşır. Aslı ise Efe’nin hastalığına çare bulmak için elinden geleni yapar ve sürpriz bir bilgiye ulaşır.

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 04:27 от дани_7

# 694
  • Мнения: 12 719
Какво означава това Дани7 боже незнам много турски някой може ли да го преведе Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Efe’nin öleceğini öğrenen Aslı şoka girer. Güven, Deniz ve diğerleri Aslı’yı zor kontrol ederler. Efe’nin tüm yalanları sonunda hükmünü yitirir. Efe için yüzleşme zamanıdır. Gözyaşları dinmez.
Aslı ortadan kaybolur. Efe, Aslı’yı hiç beklenmedik bir yerde dağılmış bir halde bulur. Efe ile Aslı, birlikte buruk bir gece geçirirler. Efe hastalığını Metin’e de söylemeye karar verir. Abi, kardeş birlikte zor anlar yaşarlar.
Mine, Efe’nin durumuna üzülürken karşısında Özge’yi bulur. Özge, Mine’ye ağır tehditler savurur. Bunu duyan Deniz, Özge’nin karşısına çıkar. Özge’nin aklı ise hala Deniz’dedir. Deniz, Özge’nin oyununa gelecek mi? Bununla birlikte Deniz’e bir iş teklifi gelir. Ancak bu teklif Özge’yi de ilgilendirmektedir. Deniz’in cevabı merak konusu olur. Mine ve Deniz’in evinde gizli bir misafir belirir. Tehlike gittikçe büyümektedir. Efe’nin öleceği bilgisi artık en yakınlarına kadar ulaşır. Aslı ise Efe’nin hastalığına çare bulmak için elinden geleni yapar ve sürpriz bir bilgiye ulaşır.
 Cry Cry Cry моля ви някой ако може да го преведе

# 695
  • Мнения: 0
Оле не трябва да дадат филмаааа #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire иначе ще ида в Турция и ще ги разтрелям  newsm78 newsm78 newsm78 искам филма в събота Dobroman от къде знаеш за това хора искам да го дадат не съм единствената де искам някой да ми каже повече за серията ако знае някой дали наистина е така като каза Dobroman Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Благодаря предварително

Пише го на официалната страница на сериала!

# 696
  • Мнения: 12 719
Благодаря Simple Smile Simple Smile Simple Smile но информацията от дани за какво е за кога е по точно  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 697
  • Мнения: 11 766
Какво означава това Дани7 боже незнам много турски някой може ли да го преведе Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Efe’nin öleceğini öğrenen Aslı şoka girer. Güven, Deniz ve diğerleri Aslı’yı zor kontrol ederler. Efe’nin tüm yalanları sonunda hükmünü yitirir. Efe için yüzleşme zamanıdır. Gözyaşları dinmez.
Aslı ortadan kaybolur. Efe, Aslı’yı hiç beklenmedik bir yerde dağılmış bir halde bulur. Efe ile Aslı, birlikte buruk bir gece geçirirler. Efe hastalığını Metin’e de söylemeye karar verir. Abi, kardeş birlikte zor anlar yaşarlar.
Mine, Efe’nin durumuna üzülürken karşısında Özge’yi bulur. Özge, Mine’ye ağır tehditler savurur. Bunu duyan Deniz, Özge’nin karşısına çıkar. Özge’nin aklı ise hala Deniz’dedir. Deniz, Özge’nin oyununa gelecek mi? Bununla birlikte Deniz’e bir iş teklifi gelir. Ancak bu teklif Özge’yi de ilgilendirmektedir. Deniz’in cevabı merak konusu olur. Mine ve Deniz’in evinde gizli bir misafir belirir. Tehlike gittikçe büyümektedir. Efe’nin öleceği bilgisi artık en yakınlarına kadar ulaşır. Aslı ise Efe’nin hastalığına çare bulmak için elinden geleni yapar ve sürpriz bir bilgiye ulaşır.
 Cry Cry Cry моля ви някой ако може да го преведе

Аз като гледам това инфо е старо - резюме на вече миналия съботен епизод по Канал Д. Някой му беше давал превод на предните страници. Като тръгнах да го преведа отгоре отгоре това се оказа. Не е за нов епизод мисля  Wink

# 698
  • Мнения: 11 766
Оле не трябва да дадат филмаааа #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire иначе ще ида в Турция и ще ги разтрелям  newsm78 newsm78 newsm78 искам филма в събота Dobroman от къде знаеш за това хора искам да го дадат не съм единствената де искам някой да ми каже повече за серията ако знае някой дали наистина е така като каза Dobroman Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Благодаря предварително

Пише го на официалната страница на сериала!

Жалко, че няма да има сериала тази събота. Дали не е свързано с този протест на турски актьори за който казаха по БТВ новините преди няколко дни ... То не се знае дали нашите актьори ще стачкуват, но доста от другите да и може да спрат сериалите в този ден, заради това  Wink

# 699
  • Мнения: 11 766

Колкото до Roxis... виждам, че харесваш Сарп, но откъде знаеш, че Пелин го харесва като мъж? Можеш само да предполагаш, но чак пък да казваш, че е очевидно, че го харесва... Може би ти се иска да е така и затова гледаш на нещата по този начин, но аз не виждам нищо повече от приятелски отношения.  Peace

Новината за връзката на Пелин със Сарп от декември 2010 година, която пуснах не съм я измислила аз. Просто написах какво се пише и говори в Турция от известно време насам. Знаем, че те отричат такова нещо. На мен ми е ясно, че Пелин е с Ибрахим и го обича. Аз пак казвам, че за Пелин бих искала Сарп или Ибрахим, защото са много сладки ...  Heart Eyes
Относно това, че Пелин предпочита Сарп - казах, че е очевидно от изказванията на самата нея по интервютата и клиповете в реалния живот. Чела съм няколко интервюта в които говори колко хубаво работи с него, че бил страхотен, донесъл невероятна енергия на екипа. Че понякога с него снимали до късно през ноща в студа, но тя била щастлива, защото той непрекъснато я разсмивал и забавлявал. И още подобни изказвания за това, че би предпочела едно ново начало. И по снимките им зад кадър си личи, че се разбират супер.   Heart Eyes
И както се видя от клипа зад кадър - там тя не спира да говори за Сарп - не казвам, че имат връзка. Може и приятелска да е - те си знаят. Мисълта ми е, че тогава пак я питат с кого е най-съвместима, кой е най-големия шегаджия, с кого се разбира най-добре и тя все казва Сарп. И по закачките им и т.н. съдя, че тя го предпочита за компания ...  Heart Eyes
Съжалявам ако не съм се изразила правилно - просто отбелязах това което съм чела и видяла и моята гледна точка. Но разбира се не искам да налагам мнението си ...  Wink

# 700
  • Мнения: 11 766
Не съм съгласна с мнението на някои от вас, че Ефе имал най-трудното детство. Това не е така - той винаги е имал родители до себе си, любящ брат и семейство, което го обича. Никога нищо не му е липсвало. Дори да са спорили или да са се карали по между си - накрая винаги любовта им е била по-силна ...  Wink
Много по-трудно е било детството на Мине, Аслъ и Гювен ...  Wink
Мине е живяла с години в чужбина без родители с майка алкохоличка. После, когато намери баща си го изгуби отново. На нея и е било много по-трудо ...  Wink
Аслъ, която въпреки че има родители и сестра страда много покрай ареста на баща си и отношението на родителите си понякога. Освен това тя не е никак богата. Живееха съвсем скромно в Урла ...  Laughing
Гювен, който още от малък е останал сирак на улицата. Когато баща му го е изоставил, а после е загубил майка си са го пратили в дом. После е бил на улицата в продължение на много време и сам се е справял. Започнал е с кражбите и измамите. Това лично той го каза на Аслъ в началото. Но после благодарение на нея се отказа от тях, промени се и винаги е помагал на приятелите си. За мен той е истински човек ...  Hug

# 701
  • Мнения: 11 766
Днешния епизод беше много интересен ...  Laughing
Не ми хареса това отношение на Ефе спрямо близките си и не го одобрявам. Найстина му е трудно и иска да ги предпази, но те вече го намериха. Много ми стана мъчно за брат му Метин как удряше по вратата и викаше : Ефе, братко. А Ефе го гледа, помни всичко и мълчи. Дори тръгна да им бяга, но Денис го видя. После все пак им се изплъзна, но благодарение на съвета на Тайфун реши да се върне ...  Wink
Незнам на мен ми се струва, че Тайфун е добър човек и искински се притеснява за Ефе. Поне видяхме какво е станало след катастрофата и как след 6 месеца Ефе си е спомнил.  Sunglasses
Хубава беше сцената с Метин и Ефе в къщата, когато му показа снимките и Ефе попита за Гюмюл, правейки се че не я познава. Когато Метин му разказа защо са се разделили и че е станало след катастрофата, че е обвинявал себе си и се е пропил. Ефе осъзна, че вината е негова ...  Wink
Аслъ започна да подозира, че Гювен ги е срещнал с Ефе. Браво на Мине, че каза че Гювен е знваел за Ефе. Когато Аслъ си спомни моментите с Гювен, когато се отказа да и предлага, когато плачеше и обърна масата и предложението му после. Толкова тъжно беше ... направо се разплаках. Тя разбра защо се е държал така ...  Heart Eyes
Су беше права, че на Гювен не му е било лесно да каже за Ефе, защото така би могъл да загуби Аслъ  Hug
Песента дето пуснаха докато всички лежаха беше много хубава и тъжна и с този превод - браво ...  Hug
На сутринта Ефе как наблюдаваше брат си от прозореца ... А после, когато ядеше и всички го гледаха - беше много интересен момент ...  Laughing
Колко жалко, че полицайте вдигнаха чайната - добре поне, че Ефе намери писмото на Гювен. Надявам се от това писмо на всички, които се съмняваха да им е станало ясно защо Гювен постъпи така и колко е благороден. Аз направо се разплаках на писмото му - беше написъл доста. И той като мен е по романите ...  Mr. Green
Толкова беше чувствено писмото му - каза, че го е адресирал до Ефе, но всъщност е за Фикрет, защото само той го разбира и ще му прости за това, че е влязъл в тайната стая. Че дори в къщата да е имало 40 стаи и да няма ключ за последната той пак ще намери начин да я отвори, защото си е такъв, никого не слуша и никога не съжалява. Но този път е съжалил, че не го е послушал. Когато казва : да не се бях качвал по тези стълби, да не бях влизал в тази стая, да не бях разбирал че ти си Ефе. Трябваше или да се преструвам, че не го знам или да те накарам да се върнеш в живота на моята синеочка. Избрах второто, затова се оттеглям, затова направих всичко възможно за да ме намрази. Излъгах всичките и приятели и знам, че никога няма да ми прости, но ти трябва да го направиш - прости ми, че се опитах да ви събера. Не мога да застана между вас, няма и да го направя, не мога да накарам Аслъ да избира между нас, затова си тръгвам. Пази синеочка като черните си очи"
Направо се разплаках докато Ефе го четеше ...  Cry
Е кажете ми не е ли най-искреното писмо писано някога и не заслужава ли именно Гювен любовта на Аслъ. Ако тя можеше да прочете писмото му или това, което й написа на нея, а след това скъса. За мен Гювен е най-благородния човек в сериала и би било супер и сценаристите да го разберат и все пак да го съберат с Аслъ на финала. Стига е страдал ...  Heart Eyes
Браво на Аслъ, че накрая се сети че Гювен е направил измамата и всичко това за да го намрази ...  Hug

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 04:15 от Roxis

# 702
  • Мнения: 27
Roxis Peace  bouquet  и аз съм на същото мнение.

# 703
  • Мнения: 1
Roxis и аз те подкрепям напълно  bouquet Аз харесвам също Гювен и от вчерашната серия се разбра наистина какъв истински и достоен човек е !!! Не всеки би постъпил така на негово място и за това още в самото начало на 3-ти сезон го харесах Heart Eyes С Аслъ бяха наистина страхотна двойка. Надявам се сценаристите да ги съберат накрая Hug Колкото и минимална да е възможността. Писмото наистина беше много искрено и показа на Ефе, че въпреки всичко Гювен му е верен приятел Party Както и писмото до Аслъ, което за съжаление тя не успя да види Rolling Eyes И аз не оправдавам поведението на Ефе спрямо другите, но се радвам, че размисли и прие да остане при тях Simple Smile Наистина му стана много гадно като разбра за Гюнюл, но и се зарадва като видя малката Аслъ толкова пораснала Crazy Една от любимите ми песни пуснаха в епизода и то с превод Peace Харесва ми така като ги превеждат - дано от Би Ти Ви го правят по често Wink  Аслъ и всички най-сетне разбраха, защо Гювен е постъпил така HugСериала става с всеки епизод по интересен и вече можем да разберем за всичко свързано с Ефе и то с подробности на български  Peace Peace Peace

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 06:08 от La Tormenta

# 704
  • Мнения: 12
Някой знае лъде в Истанбул се намира къщата където се снима филма/ там се снима и Семеен сарай/? Сте ходя там края на март и ми се иска да се потопя в атмосферата.

Общи условия

Активация на акаунт