Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 23

  • 45 653
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Аз да питам за анкета Някой мислил ли е

# 706
  • Мнения: 0
Ето последната част на 152-ри епизод с превод. http://vbox7.com/play:fa17cadc

# 707
  • Мнения: 0
Аз да питам за анкета Някой мислил ли е

Вземи онова предложение с бебетата от предишната тема!

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 09:09 от Dobroman

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 39
Епизод 170
Аслъ започва да припомня на Ефе минали моменти. Мине споделя със Су здравословното си състояние. Метин най-сетне разкрива на приятелите си, че са заедно с Нургюл. Всичко около миналото на Ефе изплува. Майката на Метин и Ефе е на върха на щастието.

# 709
  • Мнения: 0
Ето това имах в предвид за анкета.Така ще можем и да проверим и провокираме нашето чувство за за хумор! Hug

"Аз предлагам поне анкетата да не е толкова тъжна и затова:
Колко бебета ще има в края на сериала и на кого!!!
1 Едно бебе на Мине
2 Две бебета на Мине и Аслъ (от Ефе)
3 Две бебета на Мине и Аслъ (от Гювен)
4 Две бебета на Мине и Су
5 Три бебета на Мине,Су и Аслъ (няма значение от кого)
6 Четири и повече без значение на кого (важно е да се размножават мечтателите)!!! "

# 710
  • Мнения: 0
важно е да се размножават мечтателите  smile3532 smile3532

# 711
  • Мнения: 0
Ето това имах в предвид за анкета.Така ще можем и да проверим и провокираме нашето чувство за за хумор! Hug

"Аз предлагам поне анкетата да не е толкова тъжна и затова:
Колко бебета ще има в края на сериала и на кого!!!
1 Едно бебе на Мине
2 Две бебета на Мине и Аслъ (от Ефе)
3 Две бебета на Мине и Аслъ (от Гювен)
4 Две бебета на Мине и Су
5 Три бебета на Мине,Су и Аслъ (няма значение от кого)
6 Четири и повече без значение на кого (важно е да се размножават мечтателите)!!! "
Е как няма Турция да е 80 милионна smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

# 712
  • Мнения: 0
ВНИМАНИЕ !ТУК ЗАПОЧВАТ ДА СЕ ПИШАТ НЕПРИЕМЛИВИ РЕПЛИКИ
ТОВА Е ФОРУМ, посветен на размяна на мнения и споделяне , във връзка с някакъв сериал /в случая "Мечтатели"/, съобразявайте се! Благодаря

# 713
# 714
  • Мнения: 0
ВНИМАНИЕ !ТУК ЗАПОЧВАТ ДА СЕ ПИШАТ НЕПРИЕМЛИВИ РЕПЛИКИ
ТОВА Е ФОРУМ, посветен на размяна на мнения и споделяне , във връзка с някакъв сериал /в случая "Мечтатели"/, съобразявайте се! Благодаря

И кои са тези неприемливи реплики? newsm78 Я кажи ,че да ни стане ясно? #Crazy

# 715
  • Варна
  • Мнения: 2 352
НОВАТА ТЕМА
Ако искате допишете тази

# 716
  • Мнения: 0
Roxis, този път ме зарадва,че освен преразказа,си включила и диктовка в твоята работа.По преразказа имам някои забележки,но диктовката ти е много добра.Явно доста пъти си повтаряла епизода с писмото.Браво за старанието.Ще ти пиша "отличен 5.50"!

п.п. Много се зарадвах,че Аслъ разбра за саможертвата на Гювен спрямо нея.Това още повече потвърждава моята теза,че състезанието между последния и Ефе бе честно и по-добрият от двамата спечели сърцето на Аслъ,без тя да бе разбрала за неговата саможертва спрямо нея! Hug

# 717
  • Мнения: 0
Относно репликите, който трябваше ме разбра, за което  - браво! Новата тема е прекрасна!Приятно участие там на всички!

# 718
  • Мнения: 0
След снощния епизод още повече се убеждавам, че тези които гледат сериите по турската телевизия си правят съчинение по картинка така, както дяволът чете евангелието - както им е удобно/ справка - предишните теми относно това, кога Аслъ разбира защо Гювен е постъпил така/.
    Споко за ефенците - щом шапката на филма е същата като на първи и втори сезон, 99% е сигурно, че Ефе щего излекуват и ще бъде с Аслъ

# 719
  • Мнения: 11 766
То след появата на Гювен отново в сериала - началото на филма ще бъде с общите моменти на Аслъ с Гювен и Ефе съответно ... И сега по канал Д е така. Затова още имам надежди  Mr. Green

Съгласна съм, че е друго когато видим сериите на български, чуем точните думи и разберем защо даден герой е постъпил по определен начин ...

Общи условия

Активация на акаунт