Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 75 171
  • 577
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 34 808
Скъпа е, защото MAC са професионална марка гримове. Обаче наистина сенките седят бетон. Седяла съм с грим над 15 часа и няма мърдане.
Ползвала съм какви ли не други марки, повечето евтини изсъхваха след няколко месеца и трябваше да ги хвърля.
Paint Pot-a го ползвам и като коректор ако имам нужда (painterly е моя цвят).
Подкрепям Paint Pot е най-добрата база, пробвала съм доста.

# 211
  • Мнения: 801
По какво съдите,че една база е добра-това имах предвид.Критериите само по колко часа издържат сенките и не се мажат ли са?И дали не "предушава" и "опъва" клепача като глинена маска ли?Ама как го обясних само  Laughing

# 212
  • Мнения: 13 804
Конкретно за paint pot-а ми харесва, че има цвят. Изравнява тена, скрива капилярчета и тн.
Не опъва, не седи сухо, не стои мазно. Цветовете на сенките са супер наситени, не се събират, не се разтичат.
А и имат толкова различни цветове, че може да си останеш и само по paint pot (примерно за който не обича да носи сенки)

# 213
  • Мнения: 34 808
Жаки го е обяснила превъзходно. Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 801
Мерси Hug Значи ще си остана с моята,защото тя отговаря на същите критерии,то няма какво повече да прави една база де...ако някога се реша,поне ще знам,че пейнт пот-а е добра  Peace

# 215
  • Мнения: 34
Здравейте! От други теми разбрах, че палитрите на арт деко могат да се направят по твой избор. Някой може ли да ми каже къде мога да ги намеря и горе долу около какви пари излизат? Embarassed

# 216
  • Мнения: 4 428
Здравейте! От други теми разбрах, че палитрите на арт деко могат да се направят по твой избор. Някой може ли да ми каже къде мога да ги намеря и горе долу около какви пари излизат? Embarassed
Зависи от кой град си. Може и от нета на поръчаш: примерно Първо трябва да си купиш кутията, в която се съхраняват сенките. Тя е 20лв, после всяка сенка е по 9лв/бр. Ти смятай  Mr. Green Като Артдеко май имат само един размер кутии, които не събират много сенки.
Ако си от София или Пловдив, ти препоръчвам да се насочиш по-добре към Инглот. Сенките са им по-хубави, а и може да стъпят по-евтино. Те имат различен размер кутии. Колкото по-голяма си взимаш, толкова по-евтино ти излиза. Мога да ти кажа цените за по-голямите - 10 цвята - 20лв, 20 цвята - около 30лв, 40 цвята - 43лв. Сенките са им 8,50лв/бр. Аз имам палитра от 10 цвята, но мисля да си направя и една от 40  Mr. Green Лошото е, че те не могат да се поръчват он-лайн  Rolling Eyes

# 217
  • София
  • Мнения: 1 335
Подкрепям Веселина за Инглот и Арт деко. Ако обаче държиш да е Арт Деко - виждала съм ги в Дъглас, имам техни кутии и сенки, но наистина са малки (макс 4-5 в кутия), а и пигментацията и текстурата на сенките не е кой знае какво.

# 218
  • Мнения: 34
Благодаря ви! От Варна съм. Не държа да са арт деко, просто видях че има доволни от тях, а и не бях чувала за такива които сама да си избера. А иначе ми се вижда скъпичко. Thinking май е по добре да си ги набавям от други марки по тяхни комбинации. Просто ми се иска да намеря такива с черни сенки и по-тъмни нюанси на сивото, защото искам по-тъмен грим, но гледам че няма голям избор. Ще видя  Rolling Eyes

# 219
  • Мнения: X
момичета, бихте ли препоръчали четки за грим  Grinning

# 220
  • Мнения: 4 428
На мен ми харесват тези на Ecotools и бамбуковите на ELF. Пробвала съм на Inglot и също страшно ми харесаха. И много искам да се сдобия с четки на Sigma  Crazy Последните мисля, че са най-добре от към цена/качество. Въпреки, че доставката от Щатите + таксите стъпва скъпичко  Rolling Eyes

# 221
  • Мнения: 4 428
Благодаря ви! От Варна съм. Не държа да са арт деко, просто видях че има доволни от тях, а и не бях чувала за такива които сама да си избера. А иначе ми се вижда скъпичко. Thinking май е по добре да си ги набавям от други марки по тяхни комбинации. Просто ми се иска да намеря такива с черни сенки и по-тъмни нюанси на сивото, защото искам по-тъмен грим, но гледам че няма голям избор. Ще видя  Rolling Eyes

Ето това е подобна четворна палитра на ИсаДора. Не съм им пробвала сенките, но съм чела добри отзиви  Peace

# 222
  • Мнения: X
На мен ми харесват тези на Ecotools и бамбуковите на ELF. Пробвала съм на Inglot и също страшно ми харесаха. И много искам да се сдобия с четки на Sigma  Crazy Последните мисля, че са най-добре от към цена/качество. Въпреки, че доставката от Щатите + таксите стъпва скъпичко  Rolling Eyes
мерси, сега набързо разгледах тези на Ecotools и бамбуковите на ELF, аз нищо не разбирам от четки, но май тези на Ecotools повече ми харесаха, от кои да си поръчам  Hug

# 223
  • София
  • Мнения: 6 334
Някой ползвал ли е този на Лореал,много хубави цветове имат  Heart Eyes
http://www.lorealparisbulgaria.com/makeup/eyes/color-infaillible … forever-pink.aspx

На Инглот и аз съм им почитателка,страхотни цветове,за всеки вкус има.

# 224
  • София
  • Мнения: 1 691
PURE, аз имам на Екотуулс този- http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJej0hppgNLp4j0lNhRCU3D … 8b7e_m7KkVo315SVw  и този сет - http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQM3XTygH2YBjOKHjv-VMank … PONlKyMcdU0Ihg5qQ
От първия всички четки ми харесват много и ми вършат чудесна работа. Само най-малката може би е по-мека отколкото ми се иска. От втория кабукито не ми допада изобщо, а и от тази за пудра не съм във възторг, но другите две са много хубави.

Общи условия

Активация на акаунт