Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 75 173
  • 577
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 616
Някой ползвал ли е този на Лореал,много хубави цветове имат  Heart Eyes
http://www.lorealparisbulgaria.com/makeup/eyes/color-infaillible … forever-pink.aspx


Много интересна хибридна формула, не е прахообразна, не е компактна, не е крем....Инспирирани от огромния успех на продукти като Армани Eyes to Kill. Силнопигментирани, много красиви наситени цветове. Добра трайност. Изненадващо добри, накратко.

# 226
  • София
  • Мнения: 11 336
Някой ползвал ли е този на Лореал,много хубави цветове имат  Heart Eyes
http://www.lorealparisbulgaria.com/makeup/eyes/color-infaillible … forever-pink.aspx


Много интересна хибридна формула, не е прахообразна, не е компактна, не е крем....Инспирирани от огромния успех на продукти като Армани Eyes to Kill. Силнопигментирани, много красиви наситени цветове. Добра трайност. Изненадващо добри, накратко.

Как и с какво ги нанасяш? Много странно като натрупани и нееднородни ми стоят на клепача  newsm78

# 227
  • Мнения: 532
мерси, сега набързо разгледах тези на Ecotools и бамбуковите на ELF, аз нищо не разбирам от четки, но май тези на Ecotools повече ми харесаха, от кои да си поръчам  Hug
Двата сета минита, които е показала *November Rain* са супер като за начало, аз също ги имам и тези за очи ги ползвам постоянно Flutter

Също можеш да хвърлиш едно око в темата за четките Peace

# 228
  • София
  • Мнения: 6 334
MissNellie,благодаря   bouquet
 И аз бих искала да попитам с какво и как ги нанасяш,тъй като имам един горчив опит с едни крем-сенки на Revlon мисля че бяха
 nad_tab ,ти кои имаш?

# 229
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
с четка върху база ли сте опитвали?

на едно място четох за нанасяне с пръст, а на друго:"И още един сериозен плюс - снощи направих новогодишния си грим, използвайки All Night Blue и на сутринта сенките не бяха мръднали  (не ползвам основа за сенки, но нанесох сенките с мокра четка, за по-голяма плътност на цветовете). За мен всеки грим, който е способен да издържи Новогодишен купон определено може да се нарече траен Wink На опаковката им пише, че издържат 24 часа и съм склонна да се съглася.


източник: http://bloodredbeauty.blogspot.com/2012/01/loreal-color-infallib … -eye-shadows.html

# 230
  • Мнения: 1 975
Някой ползвал ли е този на Лореал,много хубави цветове имат  Heart Eyes
http://www.lorealparisbulgaria.com/makeup/eyes/color-infaillible … forever-pink.aspx


Много интересна хибридна формула, не е прахообразна, не е компактна, не е крем....Инспирирани от огромния успех на продукти като Армани Eyes to Kill. Силнопигментирани, много красиви наситени цветове. Добра трайност. Изненадващо добри, накратко.

Как и с какво ги нанасяш? Много странно като натрупани и нееднородни ми стоят на клепача  newsm78

Аз лично ги нанасях с четка, но накрая се отказах. И започнах само с пръсти. Страхотна трайност. От един месец не използвам никакви други сенки, освен тях. Като само в ъгъла на окото потъмнявам леко с кафяво, синьо, лила. Имам розовото и бежовото. Покриват всички изисквания, които имам към сенки. Слагам ги сутрин в 7 и вечер дори след като съм била на танци всичко си е на мястото.

п.с. Използвам за база тази на NYX в бурканчето, с телесен цвят.

# 231
  • Мнения: 4 428
А доколкото разбрах има цветове от тези сенки на Лореал, които не се внасят. Има ли къде от нета да се поръчват всичките  Rolling Eyes

# 232
  • Мнения: 616
nad_tab третирам ги като пигмент, с влажна твърда четка и потупвания, със много малко продукт на четката.

veselina_s_p много е объркано това с цветовете. Първо ги пуснаха само за Европа, и след доста време чак ги пуснаха и в Щатите. Казват, че цветовете тук при нас са по-малко от Европейските. АКо в България не се внасят всички, бих предположила, че в Англия са пуснати най-много цветове.

# 233
  • Мнения: 34 810
Много са хубави тези сенки на Лореал.

# 234
  • София
  • Мнения: 1 335
В един от блоговете, които следя, похвалиха много Maybelline  Color Tattoo, които са подобна консистенция - малко като мус. Но тук все още ги няма, а не ми се поръчва "по картинки" Mr. Green
Но дамата твърдеше, че са много трайни и най-доброто, на което е попадала в  drugstrore категорията.

# 235
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Руми, аз си взех Колор тато на Мейбълин, но още не съм ги пробвала. Тези дни ще дам отзиви.  Peace

Очарована съм от сенките на Лорак по критерии: консистенция, нанасяне, завършек и дълготрайност.

По темата:

# 236
  • София
  • Мнения: 1 335
Как издържаш да не пробваш нещо ново Rolling Eyes
Кои цветове взе?

# 237
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Компенсирах с покупки периода в който не можех да нося грим.  Mr. Green
От седмица си позволявам пак да си слагам и още не съм стигнала до тях.
Взех си Bad to the bronze  

# 238
  • София
  • Мнения: 1 335
Чакаме отзиви значи Hug
Цветът е страхотен - може да се ползва и като база за Нейкид Wink

# 239
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
To като цяло всички подобни сенки могат да се използват като основа за подсилване на цвят, тип пейнт пот. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт