Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 75 170
  • 577
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 428
Аз пък се обзаведох с въпросната четворка на Флормар  Mr. Green Аз нямам точно такива цветове, така че и четирите ще си ги ползвам. А кораловото си е коралово, не е оранжево  Wink А на Катрис, това което се сещам, си е съвсем оранжево и няма общо с корала.
Тези дни сефтосах и няколко цвята от единичните на Голдън Роуз. Взех си три матови цвята. Бял, слонова кост и едно страхотно кремаво  Flutter Взех и едно сатенено тъмно лилаво от единичните сенки на Флормар. Общо взето пак понапълних кутийките за сенки, а още си чакам палитрата от над 90 цвята  Crazy

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 15:25 от veselina_s_p

# 436
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
 Довлни ли сте от сенките на Севънтийн? Досега не съм купувала от тях... Thinking

# 437
  • Мнения: 4 428
Днес получих това

Още не съм разглеждала подробно цветовете, довечера в къщи ще го направя. Но първото ми впечатление е, че палитрата е супер мъничка  Crazy Чудех се къде ще й намирам място с толкова цветове, то се оказа, че е горе-долу колкото палитрата ми на Инглот за 20 цвята /идва малко по-малка от нея  Mr. Green/. Съответно и сенките са малко, като количество. Така, че тези палитри са супер за проби и тренировки, но за истински асортимент от продукти, явно не стават. Оставям на страна факта, че още не знам що за сенки са въобще  Crazy

# 438
  • София
  • Мнения: 901
Довлни ли сте от сенките на Севънтийн? Досега не съм купувала от тях... Thinking

Аз имам доста единични и съм доволна! Хубави, блестящи цветове са, наситени... За трайност не мога да кажа - винаги слагам база, защото явно клепачите ми са мазни и сенките винаги ми се събират, което го мразя!

veselina би ли споделила номера на слоновата кост и кремавото на Голдън Роуз!  Praynig

# 439
  • Мнения: 0
Довлни ли сте от сенките на Севънтийн? Досега не съм купувала от тях... Thinking

И аз съм супер доволна! Много пигментирани, меки цветове, разнасят се лесно, пък и има голяяяям избор на цветове. Това са ми едни от любимите сенки в този ценови клас. За трайност и аз не мога да кажа - вингаи ползвам база  Hug

# 440
  • София
  • Мнения: 1 028
момичета гледам вече няколко клипчета с тези сенки и ми се струват доста пигментирани
дали сте ги пробвали
Скрит текст:


# 441
  • Мнения: 1
Привет, момичета! Simple Smile
Извинявам се, че така ви нахлувам в темата, но имам нужда от малко помощ.  Embarassed

Днес видях една прелестна палитра на Артдеко -



Дали някоя от вас случайно не знае къде я има налична в момента?
Аз днес ще мина през Дъглас в мол Сердика, ако я няма там ще я поръчам, но много ми се искаше да си я взема направо от магазин. Simple Smile
Ще съм много признателна за всякакво инфо.   bouquet

# 442
  • Мнения: 4 428
За сенките на АртДеко съм чела отзиви, че не са особено пигментирани  Rolling Eyes Но беше пред време, може да са ги оправили. Аз до сега не съм попадара на нито един магазин, където да е заредено всичко на АртДеко, не знам защо толкова лошо се зарежда тази марка  Rolling Eyes Може да пробваш в магазинчето с/у пл.Гарибалди. Там май беше малко по-пълен стелажа.

# 443
  • Мнения: 1
Много ти благодаря!  Hug
И аз нямам никакви впечатления от сенките им, но принта на палитрата ми харесва ужасно.  Grinning
Пък и тя по принцип се продава празна доколкото разбрах, та ако си я намеря после ще му мисля какво да си сложа вътре.

# 444
  • Мнения: 3
Привет, момичета! Simple Smile
Извинявам се, че така ви нахлувам в темата, но имам нужда от малко помощ.  Embarassed

Днес видях една прелестна палитра на Артдеко -



Дали някоя от вас случайно не знае къде я има налична в момента?
Аз днес ще мина през Дъглас в мол Сердика, ако я няма там ще я поръчам, но много ми се искаше да си я взема направо от магазин. Simple Smile
Ще съм много признателна за всякакво инфо.   bouquet
Аз имам много добри впечатления от тях - една приятелка ги ползва (без база) и има страхотни лилави цветове  Heart Eyes.. Наситени, хубави цветове. Но това е от нейно ползване, аз нямам техни сенки. Имат добре зареден щанд в Мола на Цариградско. Аз харесвам червилата им, моливите за уста, прахобразната пудра-фдт Crazy Имат много бляскави гланцове, но също не съм ползвала. Вместо тях обаче винаги бих си предпочела да взема на Исадора от палитрите четворки за тези цени! Много ги харесвам!

# 445
  • Мнения: 13 804
Привет, момичета! Simple Smile
Извинявам се, че така ви нахлувам в темата, но имам нужда от малко помощ.  Embarassed

Днес видях една прелестна палитра на Артдеко -



Дали някоя от вас случайно не знае къде я има налична в момента?
Аз днес ще мина през Дъглас в мол Сердика, ако я няма там ще я поръчам, но много ми се искаше да си я взема направо от магазин. Simple Smile
Ще съм много признателна за всякакво инфо.   bouquet

Тука имат цялата колекция. Бронзанта също е страхотен Heart Eyes
http://beautyshop.bg/product/7955/artdeco-palitra-duo-za-senki-.html
Палитрата от снимката е празна. Имат и една за сенки и руж (дуо и трио)

# 446
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ново от Urban Decay:
Smoked palette

# 447
  • Мнения: 4 428
Е, за тази палитра, вече мога да се замисля да я купя  Sunglasses

# 448
  • Мнения: 1 415
Тези сенки дали са ги внесли в Бг, виждали ли сте ги някъде:

Maybelline chai latte quad :

http://makeupandbeauty.com/wp-content/uploads/2010/08/Brown-Smokey-Eye.PNG.jpg
http://corallista.files.wordpress.com/2011/02/p2190038.jpg

# 449
  • София
  • Мнения: 11 336
Набелязала съм  Urban Decay Vice Eyeshadow Palette, малко е големичка, но пък мноооого красива  Laughing


http://www.temptalia.com/urban-decay-vice-eyeshadow-palette-revi … s-swatches-part-1


Ще я има в Сефора през Ноември. Запазете си, защото не се знае колко бройки ще им докарат.

Общи условия

Активация на акаунт