Зъбки мъчат юлското човече, хайде да излизат вече

  • 25 733
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 83
Запис - отивам да чета назад !!! Прекрасна тема, както винаги !

# 46
  • Мнения: 2
Момичета искам да ви попитам, на Теди му се появиха леки пъпчици по бузката и вратлето, свеки/ нали е д-р/ каза, че прави лека алергия. Та, нали сме на антибиотик, но вече го пием 5-ти ден, може ли да е от него? Не се сещам да съм въвела нова храна, освен ако батко му не го е захранил с нещо Laughing.

# 47
  • Мнения: 60
    Чух в едно село да правят надлъжни надрези с бръснарско ножче в/у гърба на бебето за да растяло по-бързо.  #Crazy
Днес водихме Емко при прабаба му и тя каза,че е водила сина си (свекър ми) точно такова нещо да му правят,защото много плачел и не ядял  Shocked Добре,че не ми е майка ..

# 48
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
   Flutter   

Буболечкаа, те децата ще се "осолят" естествено лятото като ги водим на играят на кофичка-бофичка... Ей тогава ще развия орлов поглед, по цял ден ще сме ей така  Shocked    Laughing
Нямам търпение вече да идва лятото  Embarassed

# 49
  • Мнения: 80
Ние имаме алергия към обикновеното АМ,но ФризоХА ни понесе,само че аз не съм решила още кога ще давам цяла доза от него,че досега давах 2 пъти плодово пюре с каша в него,педиатърката каза,че е много.Пюрета и зеленчукови и месни и плодови повече от 130 гр трудно изяжда и трудно изкарва повече от 3 часа след тях.Сега съм решила да пробвам да я оставя малко повече гладна,следобед да давам цяла доза каша и да видя накрая ще има ли някакъв режим.Тя на 3 месеца имаше сега ooooh!Не ни дават нито глутен,нито жълтък да даваме,а обикновено мляко и млечни продукти незнам кога ще може да яде,но най-рано на 1 година.
Иначе по цял ден пълзи,не се спира и на колена стои и гледа да се хване за нещо да се набира да става.Спрях да и слагам каишките,че е страшен рев и нокътче и врасна...А откакто тръгнаха и зъбите и те я мъчат.
Ние и двамата с таткото сме болни.Аз се разминавам засега 3 ден само с болки в гърлото.Обаче имам по-сериозен проблем-много ми се вие свят.И преди ми се е случвало,но след като родих доста зачести.Някоя от вас да има същия проблем?
Вода до 6 м не пиеше сега пие доста,просто я варя в ел.кана.

# 50
  • София
  • Мнения: 410
Мерси за новата тема Алена
Аз тези дни не стигам до компа понеже много гости, много нещо имахме. Бързам да се похваля че вече се обръщаме на всички посоки и даже паднахме от спалнята Embarassed. Като не съм свикнала и я изпуснах Embarassed. От една седмица сме със сополи и нещо ми отказва да яде Crazy.
Това за осоляване, нарези и т.н. просто без коментар. Собствената ми майка ме тормози да капя кърма в носа на детето за сополите (а хем е съвременен човек пък ooooh!).

# 51
  • София
  • Мнения: 410
Обаче имам по-сериозен проблем-много ми се вие свят.И преди ми се е случвало,но след като родих доста зачести.Някоя от вас да има същия проблем?

sesiliqqq правила ли си ПКК от както си родила? Имала ли си голяма кръвозагуба при раждането?

# 52
  • Мнения: 372
Обаче имам по-сериозен проблем-много ми се вие свят.И преди ми се е случвало,но след като родих доста зачести.Някоя от вас да има същия проблем?

sesiliqqq правила ли си ПКК от както си родила? Имала ли си голяма кръвозагуба при раждането?

Може да е анемия, нисък хемоглобин. Хубаво е да минеш през личния за едни кръвни изследвания  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 272
Ние и двамата с таткото сме болни.Аз се разминавам засега 3 ден само с болки в гърлото.Обаче имам по-сериозен проблем-много ми се вие свят.И преди ми се е случвало,но след като родих доста зачести.Някоя от вас да има същия проблем?
Вода до 6 м не пиеше сега пие доста,просто я варя в ел.кана.

Аз бях доста зле и мн ми се виеше свят. Мислех, че е кръвно. Оказа се един грипен вирус. След като оздравях, ми мина. Peace

# 54
  • Мнения: 165
 Hug както винаги тук е много интересно,успях да прочета малко но не ми остава време ....
каката ми боледува страшно много,водя я на контролен преглед а тя вече хванала друг вирус ooooh!,та постоянно си е в къщи повече от месец не беше на училище отиде за седмица и аайде обратно.А като сме всички в къщи и времето лошо не можем да излезем и става #Crazyгледам да ви следя края поне да не изпускам....
Доника е гоооре долу добре,нея пък я мъчи една кашлица която не можем да излекуваме с нищо,ту спира ту започва,пи  и противоалергични сиропи и много много други и нищо не помага ,утре пак ще ходим на лекар да видим какво ще я правим.
Такааа наоплаквах се Grinning
искам да попитам за колажа на 1 стр. кой се е заел с него къде ,как да пратя снимка ...малко инфо ако може,много ми хареса страхотна идея е Peace

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 823
Здравейте,
Сесилия, аз бях така, като причината при мен беше ниско кръвно, чувствах се супер кофти, но при мен и границите бяха много близки. Но според мен не оставяй нещата така, а потърси причината, особено, ако е от дълго време. Hug
Бъги, ябълките ги взехме от колежка на майка ми, чиято пък майка е скътала за през зимата, затова писах, че са био. Гарантираха ми, че не са пръскани с боклуци, майка предварително е казала, че са за внучка и. Относно реакцията не знам точно от какво е. Затова и питах тук, понеже за пръв път се сблъсквам с алергична реакция, като и не съм сигурна всъщност, че е такава, ама няма какво друго да е.Пъпчиците обаче не бяха с бяло връхче, а все едно напръскани и слепени помежду си. А до педиатърката не исках да ходя, че да не си навлечем някой вирус докато чакаме да погледне бебка. А дали може тези пъпки да са дошли от Панадола и Нурофена, които и давахме докато имаше Т? Деня в който вече нямаше Т, съвпадна с този при който за пръв път дадох ябълка и вечерта  имаше пъпчици по гръбчето, а на следващата вечер вече имаше и по гърдичките и горната част на коремчето. Ябълката я дадох сварена на пара.
Исках да ви питам, дали ако купя авокадо, би бил чист плода откъм гадости или ще е по-добре да си купя готово пюре?
Желая на всички болнички бързо да оздравяват. Няма ли вече да идва тая пролет, че тея гадни вируси да зачезнат!
Сладки сънища, сигурно само аз съм все още будна. Laughing

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 01:39 от svetlana79

# 56
  • Мнения: 372
Доколкото знам авокадо на пюре няма. Самият плод не се поддава на никаква термична обработка - става много горчив. Яде се суров и на бебетата суров се дава.

Аз взех няколко био от биомаркет Балев, но авокадото по принцип е с дебела кора, която се маха и може и от обикновен магазин. Гледай само да е узрял плода - трябва да е леко мек при натиск на кората и като го срежеш да може да се маже.

# 57
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Аз най - после съм тук. Повече от 2 седмици имах очни и постоянно бягах между унито и вкъщи. Но вече свърши, сега остана да се чете за изпитите.
Надявам се всички болни бебчето и мами да се оправят. Нас засега ни подминава вируса, но тази сутрин Крис се разкашля, но не разбрах дали се задави нещо или не. Ще го наблюдавам днес и ще видим, дано съм се заблудила. Офф, така ми омръзна тая зима вече със всичкия и сняг, студ, вируси и висене у дома. А Криско е вече неудържим, пълзи из цялата къща, лети с паяка и все е прав в кошарата или някъде другаде. Където и да се докопа и веднага се изправя. Опитва се да се задържа и прав без да се държи ама много са му меки крачката още за това и веднага пада Simple Smile
Научи са да маха за чао с ръчичка и си умира от кеф като му кажеш чао и да почне да маха.
Проблеми с храни нямаме, досега каквото съм му дала всичко яде, не отбира. На обяд изяжда пюре от 200 гр с 2 сухара вътре. След обяд яде някакво кремче от тия кисели или от готовите на Ганчев. Към 6 чаша изяжда около 200 гр някаква кашичка. Сутрин към 9 му давах попара, но нещо не му хареса, но пък ако му натроша 2 обикновени бисквити с малко АМ ушите му плющят. Вечер е на кърма. Доста тежи вече и в четвъртък сме на ДК ще видим колко е наддал.

Алена, темата е супер както винаги   bouquet

Още нещо щях да пиша, но Крис мрънка. Хубав ден на всички!

# 58
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Therisa , добре дошла! Оздравяхте ли? И аз нямам търпение да дойде лятото. Моя мъник както обича да е гол и да шляпа във водата няма да мога да го изкарам от морето  hahaha Ако не съм почнала работа ще си организираме съвместенплаж на бургаските бебета по по-прохладното време да не изгарят  Peace Ех, размечтах се направо  Mr. Green

# 59
  • Burgas
  • Мнения: 33
Ако не съм почнала работа ще си организираме съвместенплаж на бургаските бебета по по-прохладното време да не изгарят  Peace Ех, размечтах се направо  Mr. Green
На мен твоята мечта ми харесва Peace Звучи страхотно
искам да попитам за колажа на 1 стр. кой се е заел с него къде ,как да пратя снимка ...малко инфо ако може,много ми хареса страхотна идея е Peace
Страхотния ни колаж е дело на Диването, прегледай нейните постове тя е пуснала мейл за пращане на снимките. Но дали ще може да го направи и кога, тя ще каже Simple Smile
Дано Доника скоро да се оправи от кашлицата  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт