Отговори

Анкета

Заглавие за Новата тема!

Опции:

# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 1 395
На мен би ми била много интересна анкета "как приспивате бебето" - на ръце с разхождане, на ръце без разхождане, с галене в леглото (не на ръце), просто с присъствието си заспива сам/а, оставям го/я в леглото и заспива Sunglasses
Моята повече от половината пъти яде само на ръце с разхождане (явно е протестиращо кърмаче по дефолт) и също така заспива 90% от случаите и все още не ми тежи да го правя, но не знам колко още ще ми издържат кокалите да ме болят още със събуждането и ще ви искам съвети Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 483
Бебзи, Ева заспива докато хапва или пие вода. Тази вечер беше кисела и заспа в креватчето си, оставена на звуците на любимата и въртележка. И мама в стаята, де Simple Smile

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 140
честита нова тема   bouquet
честити месечинки на всички празнуващи ( днес няма да изброявам че адски ме боли гърлото)
честит имен ден на красето на патерица,да си жива и здрава,много щастлива и обичана
ако съм обидила или наранила някоя несъзнателно,то моля за прошка

# 34
  • Мнения: 2 286
Добро утро!


Моят беб днес в 6:10 се наспа Crazy .И като се разпяяя, а за компания шумкаше с една играчка Party . Ама аз съм

Бебз, моят заспива сам. И през деня и през нощта. Няма сила,която да го приспи ако ти си в стаята. В редки случаи, към днешна дата, заспива на гърда сучейки. Сега не иска да спи никъде освен в креватчето си. В количката спи само докато се движи, в колата същото. Как спреш и той ококорил очи. (Което да ти кажа хич не е хубаво, защото онзи ден ходихме на гости на наши приятели и малкия изпадна буквално в истерия, защото му се спи , а не си е в креватчето...)

# 35
  • София
  • Мнения: 17 142
 smile3507

# 36
  • Мнения: 65
Добро утро Simple Smile  Hug


Бърди Simple Smile Спинка ли ти се  Crazy Party

Бебз,Дария заспива сучейки на нашето легло,после я премествам в нейното Simple Smile Има случаи ,в които заспива играейки си в кошарата,а има и такива, в които заспива като пън права  Mr. Green Абе с 2 думи както си иска  Mr. Green


Мирче,за столчето за хранене,аз се спрях на един модел,който Съни беше кометирала тук( и май взех от нейните препоръки,ще видя сега да я моля да ми го поръча  Mr. Green )На Fisher Price,който се закрепя за стол  Hug

Съни Hug Възхищавам ти се на заряда и търпението  Hug

Краси,ЧИД (ама Красевците нямат ли на Кръстовден,свекър ми е Красимир и от 10000 години го празнува тогава  newsm78bouquet

Хайде и аз малко със закъснение искам да ви пмоля да ме извините и простите,ако съм обилиа някой с нещо  Hug  bouquet

Охххххх,моята почивка и блаженство приключи  ooooh! Това моето зврче една минута не стои мирно,само се върти само шава.... УЖАСТ!

# 37
  • Мнения: X
Хейли, Ев е много емоционална предполагам, че има и нисък праг на болка и от там идва глемия рев. В началото имахме колики, после може би я е боляло нещо друго, а сега съм почти сигурна, че са зъбите. Отделно е много нервна и доста активна и постоянно се мрънка и напъва да прави нещо  Crazy. Сутрин е друго човече, една усмихната и щастлива... да можеше да е така винаги  Heart Eyes. Лошото е, че като плаче продължително много се изнервям, а така става по-лошо.

Бебз, слагам я на корема ми да лежи по гръб, сядам на един люлеещ се офис стол и започвам да я люлея и й пея  Grinning, но не винаги успявам. Когато е супер превъзбудене и не може да заспи от умора се е случвало в количката и навън, независимо че е било -4.

Мирче, аз и преди се бях похвалила със столчето ни за хранене, ето го пак Simple Smile.

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 09:18 от Анонимен

# 38
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен!

Много благодаря на всички ви за пожеланията  Hug Надявам се от тук насетне нито едно от нашите слънчеви и красиви ангелчета да не попада в която и да било болница по какъвто и да било повод! :hug:

Краси, кафето много добре ми дойде, че щерката от режима в болницата още не може да превключи на домашен и съм леко недоспала.
Иначе от инхалациите наистина има голям ефект - нослето вече диша спокойно, само от време на време се появява лек секрет, дишането е почти напълно възстановено и съм много обнадеждена  Party.
Наденце, ама много се е издължила твоята хубавица  Heart Eyes
Аз също се оглеждах за столче, но сега със захранването ще трябва да изчакам още малко.
За заспиването - в повечето случай заспива докато се храни, по-рядко сама в креватчето си.
Хубав и усмихнат ден на всички!

# 39
  • София
  • Мнения: 17 142
Ох, това училищееееееееее  Tired Така хубаво тия 4 дни си поспахме сутрините докъм 8, сега пак в 6, фуууу  ooooh! Спинка ми се, Наде, и още как, ама не от бебе, а от батко  Laughing
Мая си лежи/седи сега в шезлонга и весело си ака  Joy Само да почне да сяда добре и й взимам гърне да си я върши тая работа където й е мястото  Mr. Green

За водата - опитвам да давам, и вода, и чайчето на Хип, не ще, близне ли гумата на шишето и се отказва. Ще вадя пак чашката с твърд накрайник явно.

Реших и аз като Бобчето иначе да пробвам вечер да давам по малко каша, че голямо будене тия дни. Взех една оризова на Хип, ама само ориз в съдържанието гледах да има и в резултат едно безвкусно нищо съм купила  Laughing Реших обаче смесено с нея да давам плодови пюрета - хем за вкус на кашата, хем да не им свиква на плодовете на чистата сладост, та да ми отказва после зеленчука  Mr. Green Мама-хитрец съм аз  Laughing само да видим Майчето дали ще се върже  Laughing

Илка - специални благодарности за това, че ми показа как да нося Мая напред със слинга с халки   bouquet Hug Невероятен успех беше, мъжа ми вече му казва усмирителната риза  Laughing Реве, реве, мрънка и като я метна по турски отпред гласа не й се чува  Laughing На мъжа ми му е по-удобно да я разнася с кенгуруто, на мен обаче слинга ми е в пъти по-удобен, включително и за навън като я возя някъде и трябва после да я вадя, взимам слинга, че почти не заема място в чантата. В библиотеката вече така ни знаят, че си избираме книгите  Laughing

Последно и сгъвам чаршафа  Mr. Green От кое мазило за венци сте най-доволни?

# 40
  • Мнения: 109
Здравейте Wink Наваксали сте бързо с писането. Аз бях питала за ЕБХ какво е и благодаря за статията. Hug Бебз моята беба никак не заспива,нито на ръце,нито до нас в спалнята, Общо взето е слагам в нейното легло тя пищии все едно е колят и заспива по някое време,като ходя да е вдигам по няколко пъти да е успокоявам ooooh! Аз също започнах да давам вода с чашка,но нямам много голям успех. лапа накрайника и започва да си чеше венците и като усети,че пада вода и е изплюва веднага,но аз и давам, така все нещо успява да глътне и мисля, че все някога ще свикне с нея. Мамите,които слагат бебчетата седнали - беба като е сложа и след малко започва да се изсулва и така застава до едно положение. При вас как е? Хубав ден. Hug

# 41
# 42
  • Мнения: 80
  Добро утро!
 Наде,ти пък чак да ме молиш  Laughing,нали знаеш че нямаш грижи!Аз и сега чакам две столчета за хранене.Едното е на Чико и ми се струва супер  за който има място в кухнята де.Аз затова така му се радвам на мойто,че е седалчица която се монтира върху голям стол и не ми заема място.
  Аз имам страхотно бебе,заспива си в 22,30 и после се буди 2 пъти за манджа,ама през останалото време си спинка до към 10 часа сутринта.Нооооо Весела ми стопи лагерите,мрънка,върти се,отвива се,па дай вода  ooooh!.От нея няма наспиване и я заплаших,че вече ще си спи в нейното креватче на батко и в стаята,ама тя не е съгласна  Tired.
  Иначе Цвети заспива различно,сутрин като съм я взела при нас,оправям тоалета,поиграе си малко и хоп отнесе плувката по някое време самичка.Или в количката като я сложа и веднага е заспала.Понякога я люшкам в шезлонга да заспи.По следобяд лягам до нея,гушкам я лекичко докато заспи и така,различно според ситуацията и нейната изнервеност.

# 43
  • Мнения: 7
Привет, момичета!

Честито на всички празнуващи днес !

Бърди, аз взех Калгел, но не съм го пробвала още.

Оффф, ние имаме голям проблем - бебчо се запече, ама толкова сериозно, че с Дуфалак, термометър, овесена вода и две клизми, успя да се изака на 3тия ден. ooooh! ooooh! И се запече от пюре от круша, преди това от морков и тиква.  Crazy Crazy, направо незнам. Сега спрях със пюретата и незнам какво да му давам. Ако почна с каша, дали няма да се влоши положението?

Оплаках Ви се, сега отивам да пия кафенце! Hug Hug Hug

# 44
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте мамита,

Май тази сутрин има доста недоспали...и аз не правя изключение...
А ,за да си подсиля ефекта от недоспиването,реших да сготвя и изчистя  Crazy Сега релаксирам малко с 3в1-то и се мятам да направя една тренировка ,докато малкия спи,че после сме на гости на неговата приятелка .
За приспиването- малкия обича сам да го прави. През деня се заиграва  с одеялото и се покрива , а с ръката обича да гушка едно мече и така отнасяяя.. Heart Eyes Иначе вечер и през нощта съкратява програмата и заспива веднага след храна.

Много хубави бебоци ей!

Хубав ден на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт