Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 422
Аз минавам да ви поискам прошка и отивам в скайпа, да се прощавам с родата Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 713
 Hug  bouquet

Марис, според мен който е започнал да захранва е добре да почне да дава и водичка, аз лично и сега давам вода, хем малкия е на кърма. Peace Peace

# 18
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
 ooooh! Колко сте изписалииии....
Аз нямам много време днес за форум,но си откраднах една минутка да видя как сте и да поздравя сладките бебоци с месечинките,както и Хейли с именния й ден!!!

# 19
# 20
  • У дома
  • Мнения: 59
Хейли , честит имен ден!!!



Прощавайте ако има нещо Praynig



# 21
  • Мнения: 486
И аз искам прошка! Hug

Лека нощ!

# 22
  • Мнения: 2 286
И аз искам прошка, момичета! Ако има нещо Извинявайте! Hug

# 23
  • Мнения: X
Хейли, честит имен ден!  newsm51

Смехи, много се проточи вашето боледуване, дано скоро сте напълно здравички  Hug Hug.

Бобче, жалко, че не можеш да си дойдеш или да отидеш при мъжът си   Confused.

Еви не спира да реве, утре ще й купя някакъв гел за зъбки, дано поне това да я успокой  ooooh!.

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 22:33 от Анонимен

# 24
  • Мнения: 2 286
Не съм ,Мишана, Позитив, Орхидейке, благодаря ви!

Орхид, миличките с Евка, как се измъчихте? Ти имаш ли си подозрение защо плаче толкова? Hug Hug

# 25
  • Мнения: 686
 hailie  

  Прощавайте момичета, ако има нещо  Hug

# 26
  • Мнения: 42
Привет мамчета  Simple Smile
Честити месечинки и честит  Имен ден на Hailie - много здраве и любов ти пожелавам )))
Ние сме си още на Банско.
Мирче, не съм захранила все още, по-другата седмица на консултацията ще говоря с педито и ще видим.
Орхидейке, нашият младеж често така се занасяше от рев, секунди не диша и в такъв момент аз просто изтръпвам от ужас - стискала съм носа (така ми бяха казали да правя), за да си поеме въздух с устата. Много е гадно и дано не се случва на никой.

# 27
  • Мнения: 80
    wavey
  Краси честит имен ден  smile3525 !!!Със здраве да си носиш името!
  Лурдес нищо спецялно не съм правила,просто мушнах картофите в хладилника,та да се запазят до момента в който ще реше да захранвам Цвети.Аз така си съхранявам и плодовете за по-дълго време.Защото ако ги държа в шкафа омекват и покълват, а навън измръзват.А в хладилника е средна тепература,дано издаржът.
  Аз днеска питка,кекс,супа,посрещнах свекър ми и накрая сили нямах да изчистя.Натоварих децата и айде пак при майка,поне да доядем пържолите от вчера.Тия дни го дават студ,та ще смогна да изчистя.
  Аз така Весела я държах от 2-рия месец над легена и почти нямаше наакан памперс,веднага я усещах и събувах.После тя си изгради режим да си върши голямата работа сутрин,ама след като тръгна на ясла го обърка и сега е различно.Но още немога да махна нощния памперс,че тя пие много вода преди лягане,а и още спи при мен.Ако си отиде в креватчето е друго,ама тя още го играе бебе.И много ме ядосва като види бибероната на Цвети я взима облизва я едно хубаво и после я бута на Цвети в устата  ooooh!.Направо не ми се говори как ми опъва нервите с безкрайните бели дето измисля  Tired.

# 28
  • София
  • Мнения: 483
Хейли, честит имен ден миличка!



Аз те оприличавам на това цвете  Simple Smile

Смехи, колко хубаво че вече сте у дома   newsm44 Малката ще се доизлекува докато навън е гадно и студено и тъкмо като се стопли пак ще излизате на разходки  1stroller

Прощавам ви, момичета! Само че се чудя за какво де  newsm78
И аз искам прошка от всяка една от вас  Mr. Green

Орхидейке, съчувствам ти  Rolling Eyes Горкото детенце, мъчи го нещо...  
И моята Ева днес е киселяк. Подозирам скок в растежа - вече три дни се храни доста и все е гладна.
Аз се разминах със столчето за хранене. Беше ми обещано, а сега се оказа че не било свободно. Така стана и с други неща  Rolling Eyes Отивам в Продавалника да видя какво се продава - изобщо не  съм ориентирана.
Моля ви да споделите вашите предпочитания за столче за хранене  Praynig Може на лични, да не спамим тук.

Съни, милата....  Hug

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 00:00 от Arim

# 29
  • Мнения: 2 286
Мис Файн, Скорионче, Съни, Арим, благодаря ви, момичета!
Смехи, Hug Hug ! И вече никакви болници!

Пффф, днес мислех на разходка да ходим, ама заради вятъра не излязохме и към 17ч ми просветва, че ми липсва нещо много важно от магазина. Сложих беб в кенгуруто и докато отидем и се върнем миличкия как се надиша на студен въздух, така хубаво го надуха. ДАНО Praynig НЕ съм го разболяла... Ще ми е ужасно виновно и гузно!  Tired

Общи условия

Активация на акаунт