Отговори
# 45
  • Мнения: 144
Добро утро и от мен, момичета!  smile3507 smile3507 smile3507

Защо? Защо? Защо? Моят хубосник започна да се буди все по-рано... От няоклко дни насам в 7 вече му е скучно и като почне да пищи като една госпожичка....  ooooh!

Аз понеже вчера съвсем изключих, ПРОЩАВАЙТЕ, ако с нещо съм обидила някой (не е било нарочно)!

За столчето за хранене, на нас ни дадоха много подобно на това, което Orchids Flower е показала. Още не съм го разглеждала по-обстойно, но тия дни ще го направя.

За заспиването, на нас ни се промениха всички представи. Принципно си заспиваше сам без проблеми, като го оставя в леглото. Понякога му включвах играчката или му довах биберонка (той сам си я искаше). От известно време насам ОБАЧЕ татко му го свикна да заспива на ръце и познайте що рев настава, като го оставя буден в леглото... Сякаш и него го колят. Сега в повечето случаи го успокоявам на ръце и го слагам да легне, след малко е надул гайдата и пак на ръце и оставям... и така няколко пъти...  ooooh!

А аз в какво приключение се вкарах вчера, не е истина... Гледаме ние навън едно прекрасно слънчице и хора се разхождат в градинката срещу нас. На мен ми се спеше, та 2 не виждах, и татко му го облече и го изкара навън, за да си легна аз. След час се връщат и той ми вика, че навън било адски студено... (ама те 1 час са откарали). Вечерта с последния памперс ако (извинявайте, че се връщам на това) виждаМ нишки кръв... Shocked и слуз.... Направо ангелите си изкарах, честно (до сега никакво такова не е имало)... Нямаше Т и видимо нищо му нямаше. Изчаках до днес да видя как ще е положението и сега няма нишки и толкова слуз... Чудя се дали да звъня на лекарката?!   newsm78

# 46
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аник, ако нишките кръв са били ярки и червени значи са от спукано капилярче в дупето и не е страшно, разбира се, ако вече няма нишки. Случвало се понякога при напъване. Стоян нали имаше като новородено такива и аз си бях изкарала акъла, при него и слузта и кръвта тогава се оказаха от напъването.

Бебз, за заспиването, моето заспива само на цица през нощта, през деня понякога си заспива сам докато си играе, но рядко.

За столчето, аз още не съм се ориентирала, по принцип ми се ще от тези, които се закрепят за масата, защото искам бебето да се храни с нас, ама пък не знам колко са здрави тези столчета, иначе много харесвам дървените, ама ще видим де, има време още.

# 47
  • Мнения: 144
Не съм, благодаря!!!  Hug Може би е било такова, че той снощи доста се напъва. 2 пъти му сменях памперса, докато свърши всичко. Уж го изчаках да си свърши работата, но след като му сложа чист памперс и след малко пак... ъ-ъ-ъ и пълни гащите... Simple Smile Пак ще наблюдавам и ще видим... Simple Smile

# 48
  • Мнения: X
Anik_bg, аз бих те посъветвала задължително да се обадиш на доктора. Може и нищо да не е, но слуз със кръв е симптом за алергия.

# 49
  • Мнения: 2 286
Наденце, Hug . Иначе, нямаме на Кръстовден ИД, тогава имат Кръстьо, Кръстина, Кръстил, Кръстила, Кръстилена, Кръстена, Кръстан, Кръстана. Ние имаме на 6,03 и 1,07 Mr. Green (на 1 юли празнуваме св Козма, което име в превод било Красимир/а) Абеее, празници да искаш (майка ми ги нарича "Ден на мързеливите" hahaha )

Аник, дано няма нищо притеснитено! Но ако е еднократно мисля, че няма проблеми!

Аз столчето спирам да го мисля - ще ни подарят Sunglasses

# 50
  • Мнения: 1
hailie,ЧИД!Да си здрава,щастлива и обичана]на патерица ,ама от сърце[/size] Simple Smile
Момичета,простете ми!не е на деня,но вчера нямяше как...А прошка давам на всички,макар че никой не не е обидил с нищо,напротив от вас получавам само разбиране.БЛАГОДАРЯ!
Виждам ,че обсъждате столчетата за хранене.Според мен ,ако смятате да захранвате в тях бебчетата преди да са се научили стабилно да стоят в тях,е нужно облегалката да има няколко степени.Така в полулегнало състояние ще получава храната си.Аз мисля в началото да храня Дани в коша на една стара количка/той много обича да играе там в полуседнало състояние/,а по-късно да си купим столче за хранене без регулиране на облегалката.
За преспиването-при нас е на ръце и то почти винаги с полюшване./На мама гевезето Heart Eyes/
Чао за сега!

# 51
  • Мнения: 120
Добро утро, минавам да се похваля , почерпя и оплача и после отивам да ви чета.
Първо: Ставаме на 5 месеца!!!   Почерпете се за здраве.
Второ: обзаведохме се с първо зъбче.  tooth
И десертът : билни сме за първи път. Малчо е със сополки, зачервено гърло и температура. Засега сме без антибиотик, да видим как ще е положението утре.
Ама в този сняг как се засилихме на лекар...с още сто други майчета ( нали имаше 4 почивни дни и сега е лудница при докторята)
Хайде, ставам че Гогито протестира.

# 52
  • Мнения: 36
мами кое  плодово пюре давате  newsm78 
легео  честито ви зъбче  Peace и честита месечинка   bouquet
относно преспиването ....на ръце люшкаме се и пеем..

# 53
  • София
  • Мнения: 17 305
мами кое  плодово пюре давате  newsm78 


Аз давам ябълка или морков и ябълка на Хип.
Мъжът ми сега е взел едни круши на Хип, ще пробвам и тях  Peace

Рени, за запека защо не пробваш пюре от сини сливи, има едно на Гербер от тези мъничките, по 80грама? Не съм го давала, ама нали за запек се дават, знам ли.

# 54
  • Мнения: 6 713
Здравейте и от мен! Hug

Бебз, моят хубостник заспива само на ръце, и то не да седя статично, ами иска движение човека, та обикалям спалнята на приглушена светлина. ooooh! Лошото е, че не заспива лесно така, да го люшна и айде, ами откарваме по 30-40 мин. докато заспи дълбоко. ooooh!

Да ви питам вашите правят ли следното като моя - опъва краката и ръмжиии, ей това е някакъв нов номер, откачам тия дни. #Crazy Преди 3-4 дена пък си хапеше долната устна, целия ден я смука и повече не го е правил оттогава.  Laughing Голямо изследване пада хаха.

Легео, честито зъбче! Grinning Сигурно ви е от зъбчето десертът, бързо да ви минава! Hug

За запека на бебоците - при Лидия беше така, почнах да я захранвам и се запече доста. Вкарах и аз плодовете след зеленчуците, но не помогна особено. Оправи се и си акаше вече всеки ден като въведох глутена. Но още е рано за глутен, казвам само от опит как беше с каката! Peace Иначе разхлабват сините сливи, круши.

Anik_bg
, дано да е само инциднтно! Praynig

# 55
  • Мнения: 42
Здравейте )))
Легео, честито зъбче  Simple Smile
Честити месечинки!
Алекс заспива различно - на гърда, докато яде; на ръце; в количката; на люлката, докато го люлея; от няколко дни гушнат до мен. Досега сам не си е запивал.

# 56
  • Мнения: 356
Здравейте майки и бебенца!

hailie, ЧИД на патерица! Много здраве и хубави моменти!

Честито и на другите с поводи от отминалите празнични дни!

legeo, честито първо зъбче и честита месечинка!

Да са ни живи и здрави и другите месечинки!

Нашият калпазан ни побърка тези дни, не спира да мрънка и реве! И за минута не иска да стои сам  Crazy  Какво му става не знам. Намаля ми кърмата и може да е заради това, но пък и не иска много много да суче.. Цоква по малко и се отказва.. Сега правя всичко възможно, за да увелича лактацията и дано се оправят нещата... Утре сме на консултация, но аз се опитвам да се разболея и може да отложим. Само той да не се зарази, че... Сега стоя с маска по цял ден и спя в хола, а дано го опазя!  Praynig
Другите болнички бързо да оздравяват! Hug

За заспиването - нашият понякога заспива сам, понякога на гърда, а вечер - задължително на сешоар / прахосмукачка и гърда  hahaha

# 57
  • София
  • Мнения: 1 395
 Crazy Какви случаи имаме само.. Mr. Green

Барбалетке, може пак ад е някакъв скок. Цяла седмица малката цокне и задреме и спи по 15мин по 5 пъти на ден и толкова и едно хубаво ядене не направи #Cussing out Онзи ден от 8 вечерта до 12 ми се буди 5 пъти за ядене и пак по малко само хапваше, цяла седмица ми ги въртя такива, но ето че втори ден (чук-чук) всичко е наред. Гърдите ми са по-пълни отпреди, сега късно вечер ги усещам по-твърди, явно си е увеличила количеството. Дано и при вас е така и скоро мине!

Възможно ли е моята да я е страх от тъмно вече? Shocked Винаги съм гасяла с мисълта че като е винаги тъмно няма как да й хрумне един ден да се страхува (баткото няма проблеми), но пак откак спи хубаво оставям светнато в коридора и отворена вратата..и ме е страх да пробвам да изгася да не скочи пак в истерия Blush

А тя как плаче..тя не плаче! Тя проплаква веднъж на 2-3 дни, когато се стресне. Иначе само и единствено пищи като заклана! Ушите ме болят и имам чувството че доближава ултразвук с тия писъци, ненормално силни са и..абе малкият не може толквоа силно, аз ако пищя с цяло гърло никого не го болят ушите, а тя.. Срам ме е от съседите какво ли си мислят че й правим Embarassed Не бях си и представяла такова нещо..някой път ще ви я снимам Crazy

Не намирам нищо подобвно в ютуб, но ето друг забавен звук http://www.youtube.com/watch?v=j8aIsB21aSM&feature=related Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=e8gHbKap2OA&feature=related rotfImbo

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 12:57 от bebZz Kiryakova

# 58
  • Мнения: 356
bebZz Kiryakova, радвам се, че при вас са се нормализирали нещата!  Hug Дано и при нас изходът е същия!  Praynig

# 59
  • Мнения: 16
Здравейте от мен   bouquet
legeo Честити месечинка и зъбче на адаша Гоги  Hug  bouquet Много готина торта ммммм  Hamburger
 Нашия Гоги заспива сам в креватчето си но ние сме в една стая, около него сме но спи ли му се изобщо не ни отразява.
  След захранването си ака всеки ден по веднаж , а днес 2 пъти май вчерашната тиква го поразхлаби , а от морковите стана по твърдичко , но си ходеше редовно . Аз нали това си ми е любима тема  Mr. Green
Зъбчета нямаме , но страшно го сърбят венците. Като се опитам да го слижа седнал дава напред главата и нещо не се получава или се отпуска и се свлича назад. Иначе в шезлонга си полуседи идеално даже се набира напред ще става да ходи ли, кой го знае  Laughing
За слузта и кръвта в акото за всеки случай консултирай се с лекар най-добре ще е.
ами май ощещях да пиша ама забравих  Rolling Eyes #Silly

Общи условия

Активация на акаунт