Как ще се почувствате, ако...

  • 11 199
  • 178
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тезата за самоувереността ти издиша с предния ти пост.
Самоувереността и самочувствие по принцип произтичат от теб самата, не са следствие на нечия чужда оценка.

# 121
  • Мнения: 2 448

Въпросът беше мъжете ви харесват ли различни от вас жени, така че просто отговарям - да, и то толкова много ги харесват и толкова различни от мен, че ич не му вярвам че и мен ме харесва Mr. Green

Може ли въпрос - кое може да накара една жена да е с мъж, за когото е убедена, че той не я харесва? Единствения ми логичен отговор е, че и самата тя не се харесва и не вярва, че някой изобщо може да я хареса. Извинявам се, ако не е това, просто друго не ми хрумва.

# 122
  • Мнения: 7 947
Има и друг момент, неувереността  Wink
Една жена без особено самочевствие - има гадже - мечта. Та се чуди всеки ден, защо той, има толкова по-хубави от мен. Например...

# 123
  • София
  • Мнения: 1 395
Ами и аз не го харесвам newsm78 Просто го обикнах, толкова ли е странно? Наши близки приятели - той не я харесва на външен вид, но я обича и иска второ детенце с нея..и това ли е странно? Мъжът ми е хубав, даже доста, но характерът го загрозява. Аз пък съм по-хубава след като ме опознаеш, защото характерът ме прави такава. Защо въобще е толкова важен външният вид според вас Shocked

Ето примерно аз не съм "хубава", "красива" и т.н., но ме харесват. Не знам защо, но привличам явно и си го знам, не ми е било особено трудно да привлека когото си харесам когато съм искала..нали и мъжото така го хванах Grinning Според мен не страдам от ниско или високо самочувствие, а чисто и просто трезво се оценявам и осъзнавам.

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 11:40 от bebZz Kiryakova

# 124
  • Мнения: 2 868
Въпросът беше мъжете ви харесват ли различни от вас жени, така че просто отговарям - да, и то толкова много ги харесват и толкова различни от мен, че ич не му вярвам че и мен ме харесва Mr. Green
То има ли мъж дето не харесва и няма да загледа хубави жени (според собствените му разбирания за хубави), нима очакваш че който се е оженил трябва да харесва само жена си, а другите да го отегчават или какво?

# 125
  • Мнения: 2 448
Защо въобще е толкова важен външният вид според вас Shocked

А защо да не е?  Shocked Това е първото, което виждаш в един човек.
А и защо ти е неприятно тогава, ако той харесва други жени, след като за теб изобщо не е важно да си харесвана?  newsm78

Ами и аз не го харесвам newsm78 Просто го обикнах, толкова ли е странно? Мъжът ми е хубав, даже доста, но характерът го загрозява.

Aми то излиза че ти си го обикнала заради външния му вид в такъв случай. И в същото време не го харесваш.Толкова много противоречия има в този пост, че не знам дали само аз не го разбирам.  Laughing

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 364
Невинаги е до самочувствие, понякога зависи от характера - не всяка жена приема за нормално мъжът и да се заглежда по други. Не е задължително да е с ниско самочувствие, невзрачна или неуверена. Имам много познати, много красиви жени, които не приемат мъжете им да се заглеждат Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 1 395
Ее, хич не ми се навлизаше в подробности за нас, 'щото е една дълга и широка..
Имах някога един приятел, доста добър приятел, продължение на години. Много свястно момче. На третата година приятелка спомена че имал адски много пъпки. Аз не бях забелязала ooooh! Първо че съм с диоптър и ходя без лещи и очила и второ някой като ми харесва като човек започва да ми се струва по-хубав, а като не ми - по-грозен.
Харесвах го мъжа ми и на външен вид, и на характер. След като заживяхме заедно второто се промени в известна степен, други черти пък нямаше как да видя докато не споделихме дом. Смятам че е ужасно грозна гледка баща с жена си и децата да се върти след други. Както моят, така и всеки друг. Който и да видя да го прави ще се отвратя, така че да, неприятно и унизително ми е че моят е такъв.
Като се е оженил ще има себеуважението да се върти след други само когато не е с жената и децата си. Поне засега, защото се случва много рядко. Другите да си ги харесва, само не пред мен. Излизането заедно ми е болна тема, вече споменах че се случва 1-2 пъти в месеца и някак си ми се иска поне да е приятно и да ни обърне цялото си внимание, все пак сме трима и не би трябвало да е чак толкова трудно Crazy

# 128
  • Мнения: 1 288
Що трябва да ми пука, че не се вписвам в нечии идеални представи, нали се вписвам в моите си прекрасни такива. Все едно да асимилирам друго аз. Rolling Eyes

Харесвана съм, непрекъснато срещам одобрителни или заинтригувани мъжки погледи, да, това ме ласкае, но далеч не ми е основна изграждаща единица в самоусещането.

# 129
  • София
  • Мнения: 1 176
От поглеждам до оглеждам има огромна разлика. Много е важно този до теб да знае как да се държи, когато е с теб. Още по-важно е да знае как да се държи, когато не е с теб.

Мъжете, които са с жена на улицата, а се заглеждат след друга и то демонстративно, са отблъскващи. И винаги са били. И ще бъдат.

# 130
  • Мнения: 2 868
така че просто отговарям - да, и то толкова много ги харесват и толкова различни от мен, че ич не му вярвам че и мен ме харесва Mr. Green
Другите да си ги харесва, само не пред мен.
Първо проблема беше просто че харесва други и при това различни от теб - следователно нямало как да харесва теб. След това казваш че само демонстративното му поведение е всъщност проблема.
Продължавам да смятам, че проблема е основно самочувствието ти; а преди брака той как се държеше?

# 131
  • Мнения: 1 288
Май не е самочувствие, а ми мирише на ревност.

# 132
  • Мнения: 7 947
 newsm78 Значи ако не се кефиш мъжът ти да се обръща след всяка позасукана - имаш проблем със самочувствието? Е, по тая логика - защо да искам да ми подава ръка, да о тваря вратата, да ми придържа палтото....Това е жест, отношение бе хора  Wink

# 133
  • Мнения: X
Наши близки приятели - той не я харесва на външен вид, но я обича и иска второ детенце с нея..и това ли е странно?
Да, това е много странно.

# 134
  • Мнения: 7 947
Е, ако след първото детенце е станала по-дебела, по-отпусната и не такава мацка - както преди - какво толкова, трябва ли той да казва, че е върха?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт