Как ще се почувствате, ако...

  • 11 203
  • 178
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 418

bebZz Kiryakova - вие по този въпрос разговаряли ли сте с него?
Защото понякога когато настояваш че нещо те дразни ти го "връщат" тъпкано т.е. той знае че ти си бясна и за това ти прави напук  Peace
Наши близки приятели - той не я харесва на външен вид, но я обича и иска второ детенце с нея..и това ли е странно?
Да, това е много странно.
Странно  newsm78 newsm78 ... но щом ти не го харесваш той тебе също явно сте си лика прилика и така ви е по удобно и на двамата  Laughing Laughing Laughing

# 136
  • Мнения: X
Е, ако след първото детенце е станала по-дебела, по-отпусната и не такава мацка - както преди - какво толкова, трябва ли той да казва, че е върха?  Wink
Това е друго - ако е престанал да я харесва, след като се е променила. Авторката да доуточни.

Но по принцип да не я харесва външно пък да я обича... newsm78 какъв е тоя мазохизъм...

# 137
  • Мнения: 7 947
Оооо, въобще не е мазохизъм! Виждала ли си жената на Зуека?

# 138
  • Мнения: X
Оооо, въобще не е мазохизъм! Виждала ли си жената на Зуека?
Зуека сигурно ще каже - "точно такава си я харесвам", а не "не я харесвам външно, но я обичам"

# 139
  • Мнения: 7 947
Да, ще каже. Ама какво мисли, друг въпрос  Wink
Не е като да е сляп, да не може да сравни с другите жени. Айде сега.

# 140
  • Мнения: X
Да, ще каже. Ама какво мисли, друг въпрос  Wink
Не е като да е сляп, да не може да сравни с другите жени. Айде сега.
И какво сега? С нея е насила ли?

# 141
  • Мнения: 7 947
Не, просто доказателство, че има хора, които обичат - въпреки външния вид!!!  Peace
Преди няколко седмици видях предаване за мъж и жена - той с недъг. Е, тя дали го харесва, щото е Аполон??? Или просто го обича, като игнорира външния вид?

# 142
  • София
  • Мнения: 1 395
Аризона, това че казвам че харесва жени, много различни от мен, и че не му вярвам че ме харесва всъчност не е проблем. Попринцип не бих написала "'ич не ми е проблем" ако говорех наистина сериозно.
Някои мъже (като този, когото споменах) са искрени. Баща ми също е такъв. Рядко би казал нещо хубаво относно външния вид на майка ми, а когато казва то е че е е облякла добре. Тя не е хубава жена, но има много други качества, които заслужават любовта му.
А фактът, че мъжът ми харесва различни от мен, ме кара да мисля, че той не е от тези, честните, а е от онези по филмите дето казват "супер ти стои" за да направят кеф на жена си. Така че не му вярвам че не ме четка само защото съм му жена, само за да стане по-бързо, или само за да съм в настроение за джиджи-биджи после.
Мен ме харесват други мъже, така че проблем със самочувствието нямам (те мога да съм сигурна че не ме гледат на улицата само за да стигнем по-бързо до рождения ден на баща им, нали). Но аз не се въртя след тоя и оня и очаквам от мъжа ми да има достойнството да не се държи като разгонен пес от време на време.
Изясних ли се вече?

# 143
  • Мнения: 2 175
bebZz Kiryakova,
този въпрос как не сте го "уточнили" преди да се вземете??

# 144
  • Мнения: 7 947
 newsm78
Кое да уточнят...

# 145
  • София
  • Мнения: 1 395
Ъъ, "Обичам те и един ден като имаме деца ще се въртиш ли пак докато сме с тях или няма вече (само като си си сам), да знам да се женим ли, не ли?"
Що, твоя пита ли го като го удари критическата дали ще се върти след малките?

# 146
  • Мнения: X
Не, просто доказателство, че има хора, които обичат - въпреки външния вид!!!  Peace
Преди няколко седмици видях предаване за мъж и жена - той с недъг. Е, тя дали го харесва, щото е Аполон??? Или просто го обича, като игнорира външния вид?
Да обичаш човек с недъг или грозен за другите, но привлекателен за теб е нещо напълно различно. Темата не е за това.

# 147
  • Мнения: 7 947
Въобще не е различно. Ти просто явно не разбираш, че може да се обича - въпреки външния вид. И дори да не харесваш човека на външен вид.

# 148
  • Мнения: 668
Не прочетох коментарите ,но тази жена има доста свободно време:) или достаъчно малко проблеми за да пуска такава тъпа тема.

# 149
  • Мнения: 2 175
Вилико, личи кога един мъж е "коцкар" о кога не.. и ако не те кефи това поведение - си го казваш.
Съмнявам се мъжът й изведнъж да е тръгнал да се заглежда.

Що, твоя пита ли го като го удари критическата дали ще се върти след малките?

Да. И бях наясно, че си го взимам такъв.
Както и съм наясно какво не приема сегашният ми пратньор, както и той - какво аз.

Общи условия

Активация на акаунт