Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 044
  • 733
  •   1
Отговори
# 540
# 541
  • Мнения: 1
binzi,за пореден път - много благодаря  newsm51

И аз смятам,че ако Керим застане пред Фатмето и признае,последствията няма да са благоприятни за него - най-малко наистина може да отнесе някой шамар Rolling Eyes Определено Фатмето не е готова за това,така че засега е по-добре да си го признава само на себе си Peace

# 542
  • Мнения: 0
binzi,благодаря ти ! Hug[/size][/color]

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
binzi, ако съм един мъж, например Керим - направо те целувам. Ама все едно - целувка.
Почвам да гледам.....

# 544
  • Мнения: 0
Благодаря ще приема че си Керим това много ми допада Керим да ме разцелува : Embarassed Embarassedсамо че Фатмето както уж не се интересува от Керим  Twisted Evil може да ни избоде очите

# 545
  • Мнения: 8
binzi Благодаря!  newsm51 Изгледах двете части на един дъх.
Фатмето като се обяснявяше на Мерием, защо е седнала в колата до Керим, ми прозвуча като извинение и малко гузно, май искаше да седне отпред, и само това чакаше, Керим да измисли някаква причина  Joy.

# 546
# 547
# 548
  • Хасково
  • Мнения: 1 010
binzi благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
Тая Мукадес, как се кълне в детето си. Не мога да го приема.
Керим пък - ще им покажа една къща. Значи и това наближава.
Момента с качването отпред - като детско извинение, но и на двамата им
е приятно. Ти ела при мен - много сладко прозвуча.
Вурал направо е за лудницата - сънувал Фатмето. ще става нещо...тук.
Решат както винаги отвратителен.
А в ресторанта - направо семейна идилия. Фатмето - аз какво ще правя.
Значи още не е осъзнала, че Керим е до нея. Най-вероятно тези обяснения в
трейлъра са в тази посока.
Binzi пак благодаря за удоволствието от превода. Ше изям лаптопа.
След малко ще го гледам пак за да си го затвърдя. Наизуст им знам движенията.....

# 550
# 551
# 552
  • Мнения: 0
Момичета един клип от мен.
http://www.youtube.com/watch?v=GEhHAB6T12c


Надявам се да ви хареса.

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
Plamenna_ , да не сме с теб една зодия. Харесваме еднаква музика - Масари.
Приготвила съм негова песен за следващия клип - Дон Периньон.
За уточнение - зодия Стрелец съм /06-12-......година/.
Хареса ми!

# 554
  • Мнения: 8
Plamenna_ И на мен ми хареса клипчето     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт