Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 044
  • 733
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 50
          
           mariana51 , , шестицата е една от причините за романтичната ти душа... Аз съм на 06.06... Но за съжаление имам още една шестица и затова всичко в живота ми става по най-трудния начин...Но така е по-сладко , после оценявам какво съм постигнала ...  ooooh! Naughty

# 556
  • Мнения: 50

          http://www.vbox7.com/play:dd8ab06d&al=&vid=385979

 
               И на мен ми е в колекцията...
           

# 557
  • Мнения: 1
А така, с nelka сме били една зодия Hug

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
Мойта зодия се допълва с твойта. Аз съм завършила Геодезия и астрономията ми е
задължителен изпит - бил де. При теб с лекота преодаляваш чуждите езици - така, че лесно ще научиш турския. Започвай.

# 559
  • Мнения: 0
mariana51,зодията ми е стрелец родена съм 1951г

# 560
  • Мнения: 50


           O , така ми се иска да махна някоя годинка от ЕГН-то , точно заради паметта...Но нали четох , че най-добрия тренинг за мозъка е да започнеш да учиш език... Аз съм сериозна - стига да открия лятото точния човек ... ooooh! А , и  вчера си помислех да ида да купя разговорници...

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
nelka123 - Има уроци в интернета. Напиши уроци по турски - излиза едно момиче -
пише и говори. Аз така почнах, но не излязох сериозна.
Plamenna_  - познах ти зодията. Абе все ми е останало нещо от науките в главата.

# 562
  • Мнения: 8
nelka123 от тук едновременно можеш да учиш турски и английски  Grinninghttp://www.vbox7.com/play:b9b25bef

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
Stefok, точно за това говорих..

# 564
  • Мнения: 8
mariana51, аз съм друга зодия, далеч съм от астрологията, но от контактите ми, съм си изградила мнение, че най-хубавите зодии са стрелец и козирог. Имам и две зодии, които не са ми фаворити, може някой да с техен знак, затова ще ги премълча. А и  независимо от зодиите, харесвам всички ви.  bouquet

# 565
  • Мнения: 50


            Отрицанието как го вмъкват вътре в думата и то потъмнява , като го изговарят бързо ... newsm78 newsm78 newsm78

# 566
  • Мнения: 8
Нашето момче е везничка  Wink

# 567
  • Мнения: 8
Изобщо нямат затруднение да му търсят телефон, и без това не се вижда какво държи в ръката си, спестява на екипа разходи за този реквизит  Joy

# 568
  • Мнения: 50
        Всяка зодия си има изключения , а ако са първата или третата декада има намеса и от другата зодия...Освен това е много важен асцендента след 25-та година...Дъщеря ми е Кози рог , беше много упорито дете , но виждам сега как се променя...  Ако има телец между нас ще се учудя или ще помисля , че асцендента му е огнен или въздушен...

# 569
  • Мнения: 50


            Някой не вярват на астрологията - имах колежка , която беше недоверчива...Без да познавам дъщерите и само попитах коя зодия са и като и описах основните им характеристики / имайте в предвид , че бяха над 30 годишни и вече с изградени характери/ сега уважава тази наука...

Общи условия

Активация на акаунт