Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 044
  • 733
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 50


          Binzi ,  не ти благодарих , извинявай !!! newsm20 newsm51 newsm51 newsm51

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
nelka123 точно така. Но аз съм родена в 7 часа сутринта в средна деката - твърд
стрелец от всякъде. Аксцедента, тоест, в момента на раждане слънцето в кой знак е било - това е втората зодия на човек. понякота, той е по силен от основниия.
А Керим - зодия Везни - първото нещо характерно за тях - хубавата усмивка. Основен белег. Ако има и други между нас везни - задължително са с красиви усмивки.

# 572
  • Мнения: 0
Аз вярвам в астологията и съм зодия овен но съм на границата с риби

# 573
  • Мнения: 8
Аз вярвам в астологията и съм зодия овен но съм на границата с риби

И аз  Joy Joy Joy Понякога се изненадват, че съм овен, но пък мъжете овни, независимо от декадата винаги се познават и то отдалеч   Joy

# 574
  • Мнения: 0
Преведох и 4 част в момента се качват суптитрите но става бавничко
Аз пък не си знам аксцедентът

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
binzi О, и ти си огнен знак. Тогава имаш свойството на медиум - по-точно предчувстваш много неща. При теб и сънищата ти показват верни неща.
Ей, като гадателки станахме.

# 576
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
nelka123 точно така. Но аз съм родена в 7 часа сутринта в средна деката - твърд
стрелец от всякъде. Аксцедента, тоест, в момента на раждане слънцето в кой знак е било - това е втората зодия на човек. понякота, той е по силен от основниия.
А Керим - зодия Везни - първото нещо характерно за тях - хубавата усмивка. Основен белег. Ако има и други между нас везни - задължително са с красиви усмивки.


За съжаление, трябва да те опровергая Joy Joy Joy
Везна съм, но усмивката ми не е нещо, с което бих се похвалила./Е, всяко правило си има изключения/ newsm78

# 577
  • Мнения: 0
binzi О, и ти си огнен знак. Тогава имаш свойството на медиум - по-точно предчувстваш много неща. При теб и сънищата ти показват верни неща.
Ей, като гадателки станахме.
Вярно си като гадателка и това което си казала е вярно много предчувствам

# 578
  • Мнения: 8
На везничката Енгин усмивката е хубава, ама Фатмето не го оставя да ни я покаже  Wink

# 579
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Binzi, благодаря за  превода на новата серия.
Щастливки сме, че те има при нас! Hug Hug Hug

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673
ios, това преценят другите. Керим с белег на устата - каква усмивка.
Аз съм убедена, че имаш хубава усмивка - и там ти е чара.
Остава и снимките да си сложим и ще заприличаме на клуб за запознанства.
О, смях - о, кеф.......

# 581
  • Мнения: 8
Това е май единствената му усмивка в 25-те серии, затова колажа е толкова цветен  Grinning

# 582
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Мариянче, това е за милите думи


А ето и сервитьора, който го носи.
Наздраве!

# 583
  • Мнения: 8
Всеки си има някакъв чар, който да е заблежим за останалите или за някой.
Но има и други, които харесват само себе си. По НТВ тече филм, и героя /Джъд Лоу/ описва една жена като невиждана прелест и казва, "давам й най-високата си оценка ... "6- " /шест минус/  Joy Joy Joy

А ние все искаме да облечем и променим стила на Фатмето, но той Керим така си я харесва, сега е луд по нея, а ако изглежда още по-красива, ще се поболее по нея.

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 36 673


Има бая с усмивки - трябва да ровя.
Binzi, аз ще чакам новата част. Нали ще я пуснеш преди да си легнеш.

Общи условия

Активация на акаунт