Ноемврийските деца чакат вече пролетта! - тема 8

  • 27 922
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 280

Дидка, ти практикуваш BLW и се вижда, че на Дея и харесва и много добре се справя Simple Smile Но защо реши точно с чушка да захраниш? Аз между каша и картоф се двоумях, ама виж сега ще мисля дали да не е чушка първото Wink  Heart Eyes

 Joy Joy Чушката е гумена  Joy Joy

# 751
  • Мнения: 1 881
Ммка, така е! Като се събуди и почва да ми бърка в очите, в уста, направо си ме дере и мама-Мързелана-Поспалана иска не иска, става!  Mr. Green Ама това си важи когато става в 9 и когато става в 11! Все аз по-късно се събуждам!  Joy
Bad Robot, , много се чудих дали да пиша... всички момичета са свидетели, че приемаме с радост нови членове, всеки е добре дошъл. Обаче най-малкото човек се представя когато влезе на непознато място. Тук е форум, верно е, че не си длъжен, но така си изграждаш твоя виртуален образ, а аз уж следя темата, но не видях такова нещо!  newsm78
Другото, което е, посмекчи малко тона! Попрочети малко другите ни теми и ще видиш, че атмосферата тук е много по-различна отколкото в Клюкарника напр.
В никакъв случай не искам с този мой коментар да те накарам да спреш да пишеш, дори ще ми е много интересно да чета коментарите на един татко!  Hug Просто приеми съветчета!  Hug

# 752
  • Мнения: 908
Дарче, разбрах, че е гумена, нарочно така го написах  Laughing

Дидка, тя заради венците го дъвчи Simple Smile Ако не проявява интерес към истинската храна - изчакай си още Wink

На Боби все му бутам нещо към устата, ама той изобщо никакъв интерес не проявява Wink Ама е малък още Simple Smile Има време... Simple Smile

# 753
  • Мнения: 1
Тонът ми е такъв както се чуствам... и аз мога да изпращам весели емотикони и да се правя на такъв какъвто не съм.
Смятам да пиша каквото мисля ... пък то е ясно че в даден момент ще ме докладват на модератор и ще притихна Simple Smile. НО да не мислим за такива неща днес ... видяхте ли филмчето ?

# 754
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ммка, така е! Като се събуди и почва да ми бърка в очите, в уста, направо си ме дере и мама-Мързелана-Поспалана иска не иска, става!  Mr. Green Ама това си важи когато става в 9 и когато става в 11! Все аз по-късно се събуждам!  Joy

И Мартин още спи при нас  Simple Smile Ама вече започнах да го побутвам понякога без да искам и той се събужда. Решила съм тия дни да го пробвам в неговото си легло, пък ако пак се буди и мрънка, ще си го върна при нас. Аз се похвалих от липсата на колики тия дни, ама май си ги имаме още...ей, край нямат, вече си мисля, че проблема е в млякото.  #Cussing out Онзи ден се бях нагласила да му го давам с лъжичка (защото той е лакомия и цока лакомо), ама забравих като дойде момента да го храня и пак му набутах шишето.

Дидкааа,  hahaha знаеш ли как се ококорих, докато гледах клипчето и докато се сетя да прочета, че чушката е гумена. Много е сладка малката бонбонка  Heart Eyes

Мами, ще ни заключат скоро темичката. Аз не знам как да направя нова и ако някой може, нека я направи, че ще увиснем  Hug

# 755
  • Мнения: 425
Добро утро и от мен, ъъъъ то снало обед, докато се наканя да пиша.

Мама МиМи да те успокоя за НОИ, има и по зле, на мен последното обновяване ми е от 26.01.2011. В петък уж са подали Декларация 1, ама на внесени документи още нищо не ми излиза. Ще изчакам и днес и май ще звъня в НОИ да видя какво става.

И аз се пръсъединявам към майкитер с пищящи деца. От 2 дни Ивета пищи много смешно, не реве, не мрънка, а ми точно си пищи - вика аааааааааааа с едни тънко гласче, ако не ми беше толкова смешно, щеше да е чак дразнещо.

И естествено пак всичко ми изхвръкна от главата, отивам да си сготвя нещо докато пищялката спи  Mr. Green Mr. Green

# 756
  • Мнения: 610
MMka-определено е заради венците,но явно е и много удобна и за хващане и за дъвчене.Има още една любима играчка такава и тя е една котка с много сладка опашка  Heart Eyes
Кате-айде гонете ги тия колики горкия Марто голямо мъчене падна.
А за спането и Дея си спи на спалнята и хич не иска  да си ходи в нейното легло.

# 757
  • Мнения: 908
Ихх, не сме само ние да си спим заедно още Simple Smile

На мен са ми превели детските днес, направо да се чудя какво да ги правя тия толкова много пари...  newsm78

Аз не смея да направя нова темичка, че Мишинаторка ще вземе да не я хареса и да ме нахока  Embarassed

# 758
  • Мнения: 1
В НОИ и ние трябваше да разберем какво се случва с болничните и за целта бяхме там с жената да си извади ПИК (Персонален Индетификационен Номер) с бебето Simple Smile. Бяха много бързи и веднага ни издадоха такъв. Сега през нета можем да виждаме кое и кога е постъпило при тях и кога ще го платят , без да звъня по телефона и да си ме прехвърлят от един на друг  Laughing

# 759
  • Мнения: 280
И ние така правим , Роботе  Joy

Оооо, значи са почнали да пускат детските , ще си ги дръпна утре преди да тръгна , че да ги похарча в чужбина  Joy Joy Joy

# 760
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
ей сега ще пусна Simple Smile

# 761
  • Мнения: 1 224


Аз не смея да направя нова темичка, че Мишинаторка ще вземе да не я хареса и да ме нахока  Embarassed
това трябваше да е смешно, може би ?
По-скоро за коментарите под снимките на Мишинатора  Whistling

# 762
  • Мнения: 220


Аз не смея да направя нова темичка, че Мишинаторка ще вземе да не я хареса и да ме нахока  Embarassed
това трябваше да е смешно, може би ?
По-скоро за коментарите под снимките на Мишинатора  Whistling


На мен ми е забавно  Joy Joy Joy

# 763
  • Мнения: 0
Новата тема

Заповядайте Simple Smile

уф това превю ми е супер бавно чакам по 5 мин.

# 764
  • Мнения: 1 224
То аз съм свикнала, Коралче и вече по навик си ми е смешно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт