Математически турнири - 8

  • 45 655
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36
Здравейте,ето и резултатите на НОМ от Велико Търново: http://riovt.hit.bg/
Ние сме първи с 16 точки! Simple Smile

# 691
  • Мнения: 14
Здравейте,ето и резултатите на НОМ от Велико Търново: http://riovt.hit.bg/
Ние сме първи с 16 точки! Simple Smile

ПОЗДРАВРЕНИЯ! Hug

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Поздравления на всички малки математици и от мен  Hug.
 Желая им още по-големи успехи  Hug. На тези , на които не им е достигнало малко за отлично представяне - горе главите. Животът продължава , ще имат още много възможности да покажат знанията си  Hug.

# 693
  • Мнения: 39
Здравейте,
както знаете от регламента на ОМГ Пловдив за прием след 4 клас, има рейтинг от 4 състезания като се взимат резултатите на двете най - добри.
Последните две бяха "Румен Грозданов" и "Европейско кенгуру".
Рейтинга трябваше да се поддържа целогодишно и да се обновява след всяко състезание (за да видим къде сме все пак), - а досега има само от първите две.
Кога ще го обновят след Румен Грозданов или ще прескочат този рейтинг и направо от Европейското ще нанесат резултатите.
Хммм - да не намирише само на наши и ваши.  Thinking
Те децата които си знаят си държат първите места, но вече съм изнервена до ента.
Някой знае ли нещо за този рейтинг?

# 694
  • Мнения: 34
rimas можеш да го направиш и сама в екселска таблица

# 695
  • Мнения: 1 083

rimas можеш да го направиш и сама в екселска таблица

Ами, вие си ги юркайте за рейтинга...........да си знаят и те, и вие. За да няма изненади после. Че се нагледахме на какво ли не.
Аз лично също си поддържам рейтинг на конкретни деца, но нека има и официален.

# 696
  • Русе
  • Мнения: 2 153
май всички така правим newsm10

# 697
  • Мнения: 39
Аз рейтинга си го направих за себе си в ексел, и зная само нашия резултат.
Но това не ми дава представа на кое място сме според другите - нали и те се движат според резултатите.

# 698
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Rimas, аз правя така - изваждам резултатите та децата до 6-то място и допълвам след всяко състезание с точките, които са получили- при нас се дават точки до 6-то място - 8за 1-во, 6 за второ и т.н.) - така след всяко имам представа как се движи Криси спрямо другите и спрямо броя на местата в бъдещата паралелка.

# 699
  • Мнения: X
Ето още малко резултати от Европейско кенгуру.

Кюстендил

Стара Загора

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 09:12 от Анонимен

# 700
  • Русе
  • Мнения: 2 153
не искам да обиждам никого, но не ви ли се струва че резултатите от Кенгуруто за 4кл. са доста ниски. от това което излезе до сега май при нас най много деца са се справили що годе добре, но пак няма максимален резултат.

# 701
  • Мнения: 36
Само за В.Търново ли няма резултати???

# 702
  • Мнения: 1 083
Аз следя приоритетно 5 клас (разбира се), но и там гледам, че резултатите не надвишават - засега, 135 точки, което означава 3 грешни задачи. Аз още не съм седнала да видя задачите, но стават все по-трудни и (за нас поне - 5 клас) повече на брой, което си е много, както и да го гледаш това са си 2,5 минути на задача.  

# 703
  • Мнения: 148
не искам да обиждам никого, но не ви ли се струва че резултатите от Кенгуруто за 4кл. са доста ниски. от това което излезе до сега май при нас най много деца са се справили що годе добре, но пак няма максимален резултат.
Като се има предвид обстоятелствата на провеждане на ЕК тази година - между две смени...нищо чудно да са по-слаби резултатите.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 154
не искам да обиждам никого, но не ви ли се струва че резултатите от Кенгуруто за 4кл. са доста ниски. от това което излезе до сега май при нас най много деца са се справили що годе добре, но пак няма максимален резултат.
Така е, но още не са излезели резултатите от големите градове - София, Варна, Бургас и Пловдив, в които участват много деца, а и доста от тях посещават математически школи.

Общи условия

Активация на акаунт