Неапол,Соренто,о-в Капри..

  • 39 455
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 838
Невероятна тема и снимки от които още повече ми се ще час по -скоро и аз да посетя тези места.
Харесах си една оферта http://www.bohemia.bg/pochivka_ex.php?PP=9050&SPP=9051&c=1
Ще се радвам някой да сподели своето мнение.
Не  е много скъпо ,но пък ми се струва доста романтичен този регион.

Точно на тази почивка ходих в края на септември 2012 година. Въобще не се лъжете! Хотелът, който се представя че е в Соренто е в село близо до града, който се казва Св.Анжело. От Бохемия имат право да променят хотела в последния момент. Този който беше показан в офертата нямаше нищо общо с това в което бяхме настанени! Стаите бяха малки и мизерни, а вечерите и закуските бяха повече от оскъдни, под всякаква критика! Допълнителните екскурзии буквално ни спираха тока, цял ден пътуваш на някъде, прибираш се и спиш и на другия ден пак на ново. На всичкото отгоре имаше стачка на автобусите и нямаше градски транспорт, наложи се да вървим от селото до Соренто пеша!
Като цяло Италия е много красива, но условията бяха отвратителни! Ако желаете ще приложа снимки на хотела, за да се убедите.

# 46
  • Мнения: 2 020
Здравейте,включвам се в темата. Hug
Аз си харесах ето тази оферта http://www.atlas-s.com/Italy/view.html?oid=2621543.Имате ли някакви отзиви за тур.агенция.Виждам,че хотела го водят около Соренто.Опасявам,че няма да е в града.Мен ме интересуват най-вече допълнителните екскурзии.
Аз съм ходила един път на ескурзия с Бохемия и наистина резервират само мизерни хотели и извън градовете.
За фериботите да мисля ли,че е почти задължително да се ползва каюта?

# 47
  • Мнения: 2 838
Ние спахме в село до Соренто, казва се Св.Анжело. На 1-2 км е от града и се стига с градски транспорт, за нещастие докато бяхме там имаше стачка и ходихме пеша при 35 градусови жеги. Коментирах в друга тема, че не съм доволна от Бохемия и там ме нападнаха едва ли не че за сумата от 1000 лева (колкото струваше почивката) не трябва да искам повече. Истината е че 3 звезден хотел в Италия не е както 3 звезден в България.

# 48
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 858
Вивиан,все пак благодаря ти за споделеното мнение.В интерес на истината звездите на хотелите според мен от опит вече доста голям ,не отговарят на нашите със сигурност.Като изключим един хотел в Милано,закуските навсякъде са скромни .
За хотела разбрах ,че не сте доволни ,а доволни ли сте от екскурзовода,допълнителните екскурзии ?
Красиво ли е като снимките от картичките?

# 49
  • Мнения: 2 838
Да, много е красиво! Няма такива гледки просто, този район е уникален с природата си и плодовете и зеленчуците там са много вкусни, заради вулканистата почва. Струва си човек да го види това местенце. Аз харесах най-много о-в Капри. Екскурзоводите са добри, бяхме с едни уокитокита чрез които чувахме какво ни се говори.

# 50
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 858
Всички допълнителни екскурзии ли посетихте?
В програмата има един свободен ден-вие как го оползотворихте?

# 51
  • Мнения: 2 838
Да, ние посетихме всички екскурзии, но честно казано ми дойдоха малко в повечко. Беше много горещо и това допълнително измаряше. В свободния ден отидохме до Соренто и пазарихме сувенири.

# 52
  • Мнения: 56
http://www.profi-tours.bg/pochivka_v_italiya_-_rim_neapol_sorent … _prolet_2014.html

Ние ходихме на тази екскурзия. Организацията беше много добра. Екскурзоводката беше страхотна, разказваше много интересни факти. Заслужава се да се посетят всички предложени екскурзии. Ние така направихме. Ходихме септември края и не беше горещо времето. Хотела беше приличен и беше в Соренто. Не на първа линия , но на 15-20 мин. пеша от центъра. Ние вечер след вечеря се разхождахме.
Много ме впечатли Южна Италия, прекрасно и романтично място.

# 53
  • Мнения: 189
Повдигам темата, дано някой пише. Планираме една обиколка в края на юли из Италия. Засега из южната част. Прочетох на първата страница, че пише за НОЩНИ ПОСЕЩЕНИЯ на Помпей. Някой има ли информация има ли все още такива и как става записването, видях, че е с предварителни записвания. 
И друго, някой може ли да препоръча хотел или квартира около / или в Бая/, които да не са скъпи. Ние ще сме с кола, така че дори да е съседно градче, няма да е проблем.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 771
Повдигам темата, дано някой пише. Планираме една обиколка в края на юли из Италия. Засега из южната част. Прочетох на първата страница, че пише за НОЩНИ ПОСЕЩЕНИЯ на Помпей. Някой има ли информация има ли все още такива и как става записването, видях, че е с предварителни записвания. 
И друго, някой може ли да препоръча хотел или квартира около / или в Бая/, които да не са скъпи. Ние ще сме с кола, така че дори да е съседно градче, няма да е проблем.


Предишни години имаше, писала съм по въпроса в други теми.
Сигурно ще има и тази...
http://www.coopculture.it/en/events.cfm?id=350

# 55
  • Мнения: 3 094
ЦметиВ, чакаме като се върнеш да споделиш пресни впеатления за тази дестинация. bouquet

# 56
  • Шумен
  • Мнения: 156
Да побутна темата. Някой с пресни впечатления от организирана екскурзия в тази част на Италия, и да препоръчате ТА

# 57
  • Мнения: 943
Красива темичка

# 58
  • Мнения: 58
Гледаме организирания чартър до Соренто. Някой със скорошни впечатления за хотел Ла Пергола?

# 59
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Миналата година бяхме в този хотел. На мен ми хареса. Има басеин ,тераса на покрива,прилично ядене. За яки мъже ...нечерята е малко😂😂. Можеш да идеш пеша до центъра ,а има и шатъл. Беше организирана екскурзия. Ходихме всеки ден някъде..Капри, Неапол, Везувий, Амалфи....

Общи условия

Активация на акаунт