Отговори
# 45
  • Мнения: 2 011
Хоп и  аз тук  ...ама сте  бързи  !  Peace Кога  сварихте  и  няколко  страници от  новата  тема да  изпишете!  Rolling Eyes
 Стискам  палци  за мамите , които  ще  им  правят  серклаж ! Не  боли ,  така  че спокойно -  Евита  вече ви  е казала   Peace
  А моята  пупа вече не мога да  я скрия   Embarassed Вчера  с разкопчано яке влизам в автобуса ...и  ми  направиха  място  да  седна  Embarassed

# 46
  • Мнения: 0
За мамите които се интересуват от серклажа предлагам да изгледат това предаване на На кафе
http://play.novatv.bg/play/234705/
Може да го превъртите от 20мин нататък.Рубриката се казва " Моята бременност ". В това предаване се говори за развитието на плода в 4ти месец и за серклажа който се извършва тогава.Можете даже да видите и иглите и конеца.Като цяло рубриката е интересна и канят специалисти да коментират темата. Ако ви се стори интересно първата рубрика можете да видите в 8епизод и за всяка следваща рубрика прибавяте 5. ,т.е. епизод 13,18,23 и т.н.
http://play.novatv.bg/play/235105/
В тази рубрика гостува дог. Димитрова и говори за много неща и за амниоцентеза. Надявам се да съм била полезна. Хубав и слънчев ден момичета!

# 47
  • Мнения: 3
Привет на всички в новата ни темичка!

Мадленка, поздравления! Много е цветна и стилно оформена темичката!Браво!

На тези, на които им предстои серклаж - всичко е в името на бебето и здравето на майката, разбира се. Доколкото съм чела и гледала - прави се с пълна упойка... но по-горе мамите са дали линкове за допълнително инфо. Успех!

# 48
  • Мнения: 191
Здравейте мили мами  bouquet
Прекрасен слънчев ден, откога си мечтая за по-хубаво време Hug
Галче Честит имен ден на патерица  bouquet
Успех на всички мами, които ги очакват манипулации, сигурна съм, че всичко ще мине добре Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 328
   Запис и от нас  Heart Eyes

Вчера бяхме на преглед при д-р Гагова с цел запознанство и идея за избор на екип за раждане. Бебето е добре, все по-оформено човече, вече всичко толкова ясно личи, прави какви ли не театри, но отново не показа пол, беше седнало по турски и така си остана през целия преглед. Вече е 120 гр. Но това, което ме притесни, е че според Гагова е рано да правим уговорка за раждане, а на мен така ми се искаше да имам спокойствие в тази връзка, но ми каза спокойно, даде си телефона и по-нататък ще говорим. Така обаче ми и много притеснено,  несигурност до по-нататък... Sad

Slun4o, защо според твоята лекарка 1 кг е малко??? Че те бебетата са по 100 гр. колко трябва да качим ние? Знам, че вече е бива да сваляме, но да има норма за качване...Спокойно и аз съм 1 кг. но лекарите не го намират за тревожно.

mimes , аз ли съм пропуснала да видя количката ако си показвала  Embarassed, пусни я пак да я видим

# 50
  • Мнения: 6
Здравейте!
Аз рядко пиша, но пък редовно ви следя!
Надявам се, че всичко с вас е наред и стискам палци на тези, на които им предстоят манипулации.  Hug
Аз вече направих ранен скрининг и БХС и всичко изглежда наред. Сега мисля да си запазя час за ФМ за началото на май. Имате ли представа колко по-рано трябва да се обадя в клиниката на Марков за да успея да си запазя час за тогава?

Гледам вече се вълнувате от колички и легълца. Да си призная и на мен ми е интересно да разглеждам такива, и като минават покрай мен майки с колички се заглеждам и се опитвам да си харесам модел, но като цяло мисля, че още ми е рано да мисля за това. Сега имам други по-важни вълнения - прегледи, изследвания, и най-вече намиране на хубави дрехи за бременни, че моите вече почнаха да ми отесняват. Коремчето ми е малко, но достатъчно голямо, че да не мога да си закопчавам панталоните.

Na mama Misheto, то наистина си е рано за уговорка за раждането, но не се притеснявай, всичко ще се нареди и ще си родиш при Гагова  Hug

Мадленка, отново прекрасно оформление на темичката! Браво! Като я видях и ми стана едно такова хубаво и пролетно    bouquet

# 51
  • Мнения: 9
Ето ме и мен в новата чудесна розово-слънчева темичка!!! Поздравления за дизайнера - може да го превърне в професия (ако не го е направила вече Simple Smile )
Благодаря за отговора на Q-T за пътуванията. не съм наясно как се вади тази здравна карта, но ще се разровя и ще разбера. Дано само не отнема много време.
Успех на всички мацки, на които им предстоят манипулации, сигурна съм, че всичко ще бъде наред, не се притеснявайте!!!
Аз все още нямам почти никакво коремче, само цици - направо съм идеална в момента Simple Smile Ако имаше как да си остана така Simple Smile
Според мен няма нищо лошо в това да поспорим понякога, стига да е градивно и да не излизаме от добрия тон. Нали "В спорът се ражда истината"?
За кърменето и аз да си кажа, макар и да нямам никакъв опит - тъй като се водя с "генетична обремененост" (в родата ми има доста случаи с недоброкачествени образувания в гърдите) сравнително често ходя на профилактични прегледи при разни големи светила. Последната докторка ми каза, че имам "типични кърмачески гърди" и че живот и здраве ще кърмя. Щом природата е решила, коя съм аз, че да се противопоставям Simple Smile Стига всичко да е наред и докторката да е права, ще се радвам ако мога да осигуря тази екстра за детето си. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 767
Здравейте мамчета Hug
Аз съм долу горе добре тази сутрин пак имах оскъдно зацапване вече незнам от какво е  Sad.Появява се след като си поставя утрогестана вагинално и изтича по малко на таолетната хартия бледо кафеникаво просто се старая да не се впечетлявам.
Диана отнасна серклажа мен ми правиха 2 пъти при предишни бремнности,не е гаранция че ще се износи бременноста но има мноо жени износили бременност имено благодарение на серклажа .Прави се с пълна упойка след това имаш леко кървене около 2-3 дена ,наистина риска от инфекция е много голям но като се налага няма как.Тебе къде ще ти го правят?На мен живот и здраве другия четвъртък в Плевен доктор Емин ще ми го прави.

# 53
  • Мнения: 852

  А моята  пупа вече не мога да  я скрия   Embarassed Вчера  с разкопчано яке влизам в автобуса ...и  ми  направиха  място  да  седна  Embarassed
Ха! hahaha БРАВООО!!!!
 Hug Hug Hug Направо си умирам от кеф като чета такива работи!!!!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 741
Paolina, благодаря за линка!   bouquet



Lea1983 , виж този линк за здравната карта : http://www.ezok.bg/locations-sofia.html

# 55
  • Мнения: 2 011

  А моята  пупа вече не мога да  я скрия   Embarassed Вчера  с разкопчано яке влизам в автобуса ...и  ми  направиха  място  да  седна  Embarassed
Ха! hahaha БРАВООО!!!!
 Hug Hug Hug Направо си умирам от кеф като чета такива работи!!!!
И  аз се кефя когато  автобуса е пълен  и се намира  джентълмен да отстъпи място  !  Embarassed
 Добре  е ,  че ми  се налага  само  на връщане от работа да  ползвам градския  трянспорт  ... че линията  по която  пътувам е толкова раздрънкана и  мръсна ... Sick

# 56
  • Мнения: 92
Привет ! И аз да се запиша в новата темичка и да се повтарям и аз да каже че е невероятно пролетно оформена остава сега и студовете за свършат.Ние днес с Емо пак спахме до 11 ч , но вечер се въртя и не мога да заспя до 1 ч.Вчера си отворих резултатите хемоглобина ми е 125(118-162)този път е по добре и засега нищо няма да пия наблягам си на броколито двамата с Емчо си хапваме доволно. Чакам с нетърпение да започнат да излизат сезонните зеленчуци много обичам да си хапвам миксирани салати моя мъж чак ми се чуди  как ги ям ама вкусно ми е.
Бенито дано спре това зацапване много е неприятно.Успешни серклажи , момичета щом трябва ще се направи важно е крайния резултат.
Аз си харесах количка ,но трябва да продам поне една от двете че мъжа иначе ще ме изгони от къщи  Joy
Ето я трябва да я огледам на живо ама още не съм ходила по магазините ,скоро ще трябва да правя пролетно обновение на гардероба на Емо и тогава ще огледам .
http://www.novobebe.com/obaby-zoma-4-sport-white-bebeshka-kolichka-bg-974.html

# 57
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Но това, което ме притесни, е че според Гагова е рано да правим уговорка за раждане
Не се притеснявай,има страшно много време.
Аз сега отивам на ФМ във ВИТА и понеже не съм ви разказвала,но преди 2 седмици ходих и много ме ядосаха,сега тръгвам много напрегната и дори с нежелание.

# 58
  • Мнения: 6
Като заговорихте пак за колички...още е много рано,но и аз се оглеждам,защото не съм особено ориентирана.Харесала съм си няколко модела,но за сега май съм се спряла на тази http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-1-grass/103511100/type-i/
и цената и не е зле 270 паунда...това и без друго ми е максимума общо взето като финанси за колчка.Смятам да набелязвам модели и като наближи да дебна за намаления  Grinning

# 59
  • Мнения: 354
Красива тема! Hug
Чудесни сте Q-T Точно на време ми дойде линка за здравната карта , на Гергьовден ще сме в Гърция и трябва да се подготвя с такава. Peace
*Lucky*Много свежарска , а цена ?

Общи условия

Активация на акаунт