Отговори
# 4 680
  • Мнения: 3 638
А това прочетохте ли????? Експлозия в ядрен обект във Франция!

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4111911

# 4 681
  • Варна
  • Мнения: 20 224
Какво ли се има предвид под ядрен обект? Thinking

# 4 682
  • Мнения: 3 638
ядрена централа
В италианските новнии си я наричат точно така

# 4 683
# 4 684
  • Варна
  • Мнения: 20 224
ядрена централа
В италианските новнии си я наричат точно така


Благодаря, в статията ми се стори неясно.  Peace
Толкова по въпроса за безопасността и цената на ядрената енергия. Надявам се светът да преосмисли приоритетите си.

# 4 685
  • Мнения: 5 587
Прочетох в руския сайт, че авария е станала в предприятие за преработване на ядрени отпадъци  Centraco http://news.mail.ru/incident/6793650/?frommail=1.
Все пак не е централа.

# 4 686
  • Варна
  • Мнения: 20 224
Прочетох в руския сайт, че авария е станала в предприятие за преработване на ядрени отпадъци  Centraco http://news.mail.ru/incident/6793650/?frommail=1.
Все пак не е централа.

В по-късна информация пише , че е централа
http://news.mail.ru/incident/6794071/

# 4 687
  • Мнения: 5 587
Дано да не е вярно, ще дебна новините по ОРТ.

# 4 688
# 4 689
# 4 690
  • Мнения: 2 652
И сега какво?

Не бях виждала снимки на ковчега на 1-ви блок. А те отдолу предприеха ли нещо за стопеното гориво?

# 4 691
# 4 692
# 4 693
  • Варна
  • Мнения: 20 224
И сега какво?

Не бях виждала снимки на ковчега на 1-ви блок. А те отдолу предприеха ли нещо за стопеното гориво?

Не знаят в какво състояние е стопеното гориво и КЪДЕ е.  Crazy

# 4 694
  • Мнения: 2 742
Гледайте филма On the beach/ На брега  - явно това ще ни сполети, само че без война.

Общи условия

Активация на акаунт