Отговори
# 1 425
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Да, няколко страници по назад го бях сложила  Peace

# 1 426
  • Мнения: 933
Това вече леко ме стресира. Природата е нещо, което едва ли някога ще разберем.

# 1 427
  • София
  • Мнения: 74

Страшно и... впечатляващо. Този, който снимаше, изглеждаше бая хладнокръвен.

# 1 428
  • Мнения: 17 869
Не съм го виждала, но съм преживявала. Ужасно гадно е и стресиращо е. На всичко отгоре по време на заметресение като че ли небето се покрива с облаци.

# 1 429
# 1 430
  • Мнения: 897
Ако не бях го видяла с очите си нямаше да повярвам.... Ужас.

# 1 431
  • загубено
  • Мнения: 7 995
Не съм го виждала, но съм преживявала. Ужасно гадно е и стресиращо е. На всичко отгоре по време на заметресение като че ли небето се покрива с облаци.

Да и аз съм го преживявала.Времето се смени за минути.

# 1 432
  • Мнения: 6 091
Не, не, тези от бтв са уникални! "Въпреки хаоса и жертвите, в Япония продължават да се раждат деца" . Пиша от телефон, инак бих наредила едни икони...

# 1 433
  • Мнения: 76
Да, няколко страници по назад го бях сложила  Peace

Направо затаих дъх и изцъклих ей такива очи  Shocked Shocked Shocked,направо е ужасяващо-виждам един от най-големите си кошмари.. Shocked Shocked Shocked

# 1 434
  • Мнения: 1 733
Това е цунамито http://www.patspapers.com/blog/item/scary_japan_video_street-lev … view_of_tsunami/#

Какво ги сполетя тези хора... нямам думи...

# 1 435
# 1 436
  • София
  • Мнения: 31 670
Не, не, тези от бтв са уникални! "Въпреки хаоса и жертвите, в Япония продължават да се раждат деца" . Пиша от телефон, инак бих наредила едни икони...


 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

аз друго да попитам. По БТВ чух, че има сънародници, които желаят да се приберат, но било трудното и една от причините е, че няма директни полети до БГ. Е, неможе ли да се изпрати самолет, както за тези в Либия   newsm78 Вярно, че ще е скъпо, но в таква ситуация цената няма значение.

# 1 437
  • Мнения: 7 656
Летищата били препълнени .Могат да си вземат полет до друга държава.На този етап не се налага да се изпраща самолет.

# 1 438
  • Мнения: 9
Не, не, тези от бтв са уникални! "Въпреки хаоса и жертвите, в Япония продължават да се раждат деца" . Пиша от телефон, инак бих наредила едни икони...


 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

аз друго да попитам. По БТВ чух, че има сънародници, които желаят да се приберат, но било трудното и една от причините е, че няма директни полети до БГ. Е, неможе ли да се изпрати самолет, както за тези в Либия   newsm78 Вярно, че ще е скъпо, но в таква ситуация цената няма значение.

         Вчера обясниха от Министерството на Външните работи, че правителствен самолет се изпраща само в случаите, когато не се извършват редовни полети от летищата в дадена държава. В момента летищата в Япония работят нормално, и не се налага евакуиране чрез правителствения самолет.

# 1 439
  • Мнения: 16
Вижте колко са заблудени и неинформирани хората клип от вбокс (Днес избухна Атомната Електро Централа в света(Фукушима в Япония), големите градове като Токио вече са евакоирани,до 3 дни цяла Япония ще бъде) http://vbox7.com/play:694e9113 ,на който пиша следния коментар : "не плашете хората с тъпите си коментари ,на 20 км само са евакуирани хората от електроцентралата."
Отговора на човека качил клипа:"недеи да говориш преди да си гледал новините ако незнаеш в момента радияциата е стигнала до Русия, а в българия всеки изкупува йод и вино с пелин... друго нищо неможем да направим"

Сериозно ли такива неща говорят по телевизията?!

Общи условия

Активация на акаунт