Плодове и чай с мед - 41част!

  • 35 461
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Добро утро  Hug
summer84 и при мен е така,не съм гладна,но навика да ям ми е проблем....като минат 3-4 дни и е по-лесно свикваш и даже не ти прави впечатление.Малко воля и инат в началото и после всичко ще е наред.Успех  Peace
Sunkaa радвам се че продължаваш,а не си се отказала  smile3525 също браво,че си открила от къде е бил проблема.
Аз тъкмо си изпих чайчето,по-късно ще хапна портокал и за днес съм планувала и спорт  Grinning
Лек и режимен ден на всички

# 46
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен! Ден втори - чувствам се много слаба и замаяна и с много силно главоболие. Кантара ми отчете - 500 гр. Иначе смятам да изкарам на плодуване 10 дни. Наи-вече почнах този режим с цел поизчистване на лицето. Лек и успешен ден Ви пожелавам!

# 47
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета!

Ден 9 ти. Тази сутрин вече почуствах умора.
Но иначе настроението ми е добро.

Света пожелавам ти успех.

Лек, успешен и плодов ден!

# 48
  • Мнения: 657
Добър ден и от мен - дотук 2 чая и вода, но аз през деня нямам проблем, вечер е страшното. както каза някой - проблемът не е в глада, а в навика и мислите за храна. снощи удържах, но за днес още не знам. пак да попитам - не може ли зеленчук от време на време - не е режимно, но как ви се отразява?

# 49
  • Мнения: 0
Благодаря за пожеланието Vivisi! Да Ви попитам, при Вас как минаха първите дни и по колко килограма свалихте до тук? Успех и дерзайте!

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте момичета ,приемате ли нови попълнения?
С голямо желание и аз започвам плодуването.Имам спешна нужда от сваляне на килограми.Кжете ми зле ли се отразява диетата на пушачите,про4етох 4е цигарите са забранени  newsm78

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile)) Днес ми е 3ти ден от диетата, справям се добре... Само дето не пия много много чай... Просто не обичам, иначе незнам дали съм смъкнала нещо, защото нямам кантар, но след седмица ще се изтегля в фитнеса и ще се отчета Simple Smile)) Целувки на всички

# 52
  • Мнения: 15
Здравейте плодчета! При мен гладът (не психическия, а онзи, от който те боли стомаха и къркори) не стихва, но съм инатлива и ще издържа, но се колебая дали да го правя 10 или 20 дни, защото аз имам нужда от около 4-5 кг. някъде, а както вече казах съм малко кекава и имах проблеми с нисък хемоглобин на скоро. Страх ме е да не стане някоя авария както се казва. Иначе от вчера имам страшно главоболие. Предполагам, че е страничен ефект. Ще направя 10 дни и ако не сам доволна от резултатите, ще продължа.  Peace

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
16-ти ден ,-6 кг,до сега съм изяла една ябълка и чай.От вчера започнах кардио малко,защото вече се чувствам доста бодра. PartyНадявам се до края ,20-ти ден,да ги направя поне 8,но каквото стане. PraynigОт мен чао и приятно плодуване!  Hug

# 54
  • Мнения: 0
Ох,забравих да питам,днес имах доста време и реших да разглеждам предишните теми.Някъде до 31-32 та тема имаше табличка,на която момичетата пишеха разликата преди-след,и намалените см.По въпроса,какво стана с тази табличка,защо се загуби?Мисля,че ще е доста от полза,ако не за друго,за мотивация.
 newsm78

# 55
  • Мнения: 90
11-ден от мен.. Все още имам огромен апетит, но някакси свикнах (на-накрая)  Grinning и настройката ми е вече е че края наближава.
Другата седмица в захранването поне ще внасям разнообразие и различни от плод храни.
Като приключа и него ще пиша колко съм свалила за целия режим  Wink
Не се отказвайте и най-вече не се поддавайте на изкушения Simple Smile

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета има ли ограничения в количеството на плодовете и вида на чая ?

# 57
  • Мнения: 8 470
10 ден. Grinning
Не съм се отказала, да не си помислите? Просто нямам време да пиша. Минус 6 килограма.
Добре ми е, няма умора,даже напротив, тичам по стълби.
Някои от дрехите ми вече доста се поохлабиха.
Продължавам.   bouquet
Успех на всички! Hug

# 58
  • Мнения: 698
Здравейте   bouquet,

тази утрин отчетох : 5 дни + 3 дни захранване = -4 кг. при мен, което е много радващо.  Simple Smile  Остава още един кг., според моите си сметки. Удоволствие ми е да си плодувам. Днес имах много енергия,  прекосих пеша София  - общо повече от 2 часа бърз ход. Утре ми е 5-ти, последен ден захранване, но мисля да продължа с плодове и чай поне веднъж седмично, приятно ми е, чувствам се свежо и леко. Успех на всички вас!  Hug Устоявайте, но не прекалявайте с дните,които сте си поставили за цел, оставете си "сили" и за захранването, защото в началото то е с много малки разлики от диетата.  

# 59
  • Мнения: 0
Добро утро на всички Simple Smile 4ти ден за мен... Надявам се да бъде успешен:) Днес мисля че ще пропусна фитнеса, защото усещам болка в краката, от снощи много ме болят и незнам на какво се дължи това... Приятен и плодов ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт