Плодове и чай с мед - 41част!

  • 35 465
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Аз преди време се пробвах , но не се справих. Но днес съм супер амбицирана и знам, че ще успея. Очаквам Вашата подкрепа!

# 31
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен. Днес ми е втори ден и резултат е -400гр. Снощи едвам издържах да не се нахвърля на едни картофки. По принцип през деня не ми е трудно, но стане ли вечер започва да ми се яде всичко. Надявам се след 4-5 дена да отмине това чувство. Лек ден на всички.

# 32
  • Мнения: 657
 и аз да се включа, че явно имам нужда от морална подкрепа - в последно време все си обещавам,че ще слабея, а не стигам доникъде и всичко идва от главата със сигурност. свалям трудно и явно това ме демотивира, но сега съм решила, че ще ви пиша за кураж. днес сутринта хапнах мюсли, а по принцип не закусвам и не съм гладна сутрин - е представете си докъде съм я докарала! въпреки мюслито (а може би точно заради него) започвам от днес. не мога без плодове, така че това е моят режим. само въпрос - може ли някое плодово ядене да го замествам със зеленчук? знам, че не е по правилата, но яко някой го прави просто да каже как му се отразява?

# 33
  • Мнения: 68
sunkaa чела съм доста от темите и съм правила няколко плодувания последните 3г. и знам,че организма реагира по различен начин,но предим усещаш дисконфорт на местата,на които имаш някакъв проблем.На мен предните пъти много ме боляха краката(имах чувството,че ме болят направо костите),но издържиш ли отминава.Част от пречистването е.
Аз вчера бях на стаж и като се прибрах бях много уморена и не ми се пишеше,но днес се включвам-до тук 1 чай и след малко ще хапвам портокал.
sveta077 добре дошла   bouquet

# 34
  • Мнения: 0
Благодаря за приветствието! Успех на всички Вас!

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,

поздравления още веднъж за невероятната тема, в която човек не може да устои и да не се включи. Simple Smile
Имам някакъв новобрански дух в тази насока Simple Smile, макар и отдавна провеждах лечебно гладуване на чайче с мед и плодове по схемата на Лидия Ковачева и Пол Брег(светила в тази област).
Много се раздвам, ще следя и аз с голям интерес Simple Smile

Хубав ден на всички:)

# 36
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета!

sunkaa и delfina, съжелявам много, нищо не мога да
кажа, защото незнам защо се е получило така.
Надявам се, че сте добре. Че е нещо моментно и
в резултат от пречистването. Пишете ни как сте.

 
Аз в момента се чувствам така сякаш съм си вкарала
съвсем съзнателно автогол. Снощи много важни за мен
хора ни поканиха, съвсем неочаквано на гости.
 Предположих, че е за обсъждане на нещо и само така
на кафе поради ранния час. Като ни поднесоха вечеря
направо паднах. Според положението трябваше или да ям или да ям.
И аз ядох. Не става въпрос за изкушение - ината не ми е
мръднал и на стотна. Не съжелявам, всичко за нас мина перфектно,
но в момента чувствам огромно огорчение.

Днес ден 8 ми. Досега съм само на вода. Мисля да удължа
дните с 2 повече. Посъветвайте ме и Вие!

# 37
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен! И аз снощи предадох щафетата, тъй като имах рожден ден и хапнах една салата и парче торта, защото приятелите настояваха страшно много. Също мисля да удължа малко дните. Много се радвам на подкрепата ви. Без вас нямаше и 1/2 ден да издържа! Приятен следобед, плодоранки!  Hug

# 38
  • Мнения: 15
Здравейте! Да се отчета и аз- днес ми е трети ден, гладът намалява. Хапвам основно портокали. При вас гладът намаляваше ли с дните, защото вчера и в понеделник направо едвам издържах.  Hug

# 39
  • Мнения: 8
Здравейте скъпи ПЛОДОРАНКИ   bouquet

Добре дошли на новите свежи като плодовете ентусиастки  Peace Желая им успех !!!

Да кажа сега за мен...Днес през целия ден на 2-3 пъти пак ме заболя стомаха и реших от утре да се захраня за 10 дни и след известно време да направя пак гладуване...Явно ще ги карам по 7 дни гладуване,незнам защо така се получи...Все пак мисля ,че като за първи път и 7 дни стигат( успокоявам се все пак )..Хубавото е ,че разбрах че мога да гладувам и,че няма нищо страшно,даже напротив,беше ми много добре...За това ако нямате нищо против ,ще продължа да пиша при вас  Simple SmileИ когато пак съм готова ще се включа с плодуване отново  PeaceВсе пак да кажа че дори и след захранването си продължавам режимно разделно хранене с преобладаващи зеленчуци и плодове  HugДа кажа ,че за 7 дни съм - 5 кг...
ViKkKkKki_92 след 3-ия ден ще ти е по лесно,поне при мен беше така,имах чувството че мога да изкарам без да консумирам нищо и не усещах глад  Peace
Лека вечер и успех милички,подкрепям ви с 2 ръце  Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 90
10-ден за мен, гладът не е намалял  Simple Smile, явно няма и да си намалее до края, но зависи от нас да се контролираме.
Чета че има тук там прегрешения по време на режима, искам да ви попитам не се ли притеснявате че така организма доста се стресира: глад изведнъж храна /без захранване/ следващия ден пак глад...
Питам защото колкото полозен толкова и сериозно е този режим и трябва доста сериозно да подхождаме според мен, все пак неможем да си играем със здравето...
Това което искам да кажа е да сте много внимателни правейки избор да прегрешавате или не.
Все пак не напразно е това захранване и не напразно е най важната част от режима.
Няма по-важно от това да сме здрави!!
Лека вечер от мен  Hug

# 41
  • Мнения: 1 837
И при мен ден 7-ми приключи,хапвах си ябълки,портокали и банани,както обикновено.
sunkaa,мисля че наистина е по-добре да започнеш захранването,защото тези болки в стомаха освен че са неприятни да не ти докарат някой здравословен проблем.Поздравявам те за чудесния резултат,5кг за 7 дни си е супер направо.И да,и аз мисля че плодуването не е нещо страшно,а даже напротив.
Аз ще се тегля в петък,но по дрехите вече виждам че има резултат.

# 42
  • Мнения: 15
Страхотни резултати момичета, много ми помагате от към мотивация  Hug И моят трети ден приключи без грешки  Wink

# 43
  • Мнения: 8
Добро утро ПЛОДЧЕТА   bouquet

Аз днес станах с други мисли в главата  Grinning Продължавам напред... Peace Мисля че се светнах от какво онази вечер ми е станало така :Понеже пия противозачатъчни,заради проблеми с цикъла и яйчниците.Та онази вечер си изпих хапчето без вода (имам този навик направо да ги гълтам,като нямам вода наблизо)И мисля че това ми е повлияло на стомаха..Снощи като го взимах пих малко вода и изядох парченце ябълка и цяла вечер нямах проблеми  Simple SmileХубаво се уредих онази вечер  ooooh!,но за друг път ще знам  Simple Smile

ДЕН 8-ми за мен...
Отивам сега да си правя чайчето
Лек ден мили ПЛОДОРАНКИ  smile3525 и не се отказвайте,както правя и аз..

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 08:17 от sunkaa

# 44
  • Мнения: 0
Добро утро плодоранки. Минавам да се отчета- ден трети, килограми 71,600.  Laughing При мен проблема не е глада а желанито да ям  Embarassed Не чувствам почти никакъв глад, обаче стане ли вечер и подивявам. Само се сещам за некви хубави неща за ядене #Cussing out Но стискам зъби засега. Лек и плодов ден на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт