Плодове и чай с мед - 41част!

  • 35 462
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Ден 2-ри. Мисля да направя 15дни + 5 захранване, а после ще се храня здравословно. По принцип имам воля и се надявам да не се поддам при захранването, а и след това. Горе долу колко кг се свалят за 15 дни плодуване? Зная, че при всеки е различно, но все пак... А, да, също така ходя и на степ аеробика, предполагам, че това също помага за отслабването.
едит: Не спазвам часове, пия вода, чай, но не в огромни количества. Ям само ябълки, по 2 на ден горе-долу. Не го правя умишлено, просто съм супер заета и нямам време...

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 11:14 от therainb0w

# 16
  • Мнения: 22 475
Да се разпиша и аз все пак в новата темичка. )
Радвам се, че още момичета се включват, страхотно е, че има с кого да се споделя. )

Утре съм си в БГ и ще видя на моя си кантар какъв е резултата, тук в началото имах голям спад, после леко покачване, но това са проклетите 500-600гр, които не мога да сваля трайно.
А от 20ти март ще направя отново едни 10дни на плодове. )

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Следя от известно време форума и много се радвам на успехите ви! Сега се престраших да се включа и аз, надявам се да ме приемете в редиците си Simple Smile Днес ми е втори ден на плодовия режим и се чувствам много добре. Планирам да направя 20 дни + 10 захранване. Пожелавам успех на всички!

# 18
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за отговорите и доброто посрещане.  Hug Изтеглих си книгата и почвам да чета. За протокола днес ще съм на портокали. Успешен и плодов ден ви желая.

# 19
  • Мнения: 15
Elichka1 май вървим успоредно- и на мен ми е втори ден  Simple Smile

Искам да ви попитам като направя 20 дни режима, после колко дни захранване ми трябват? Отново 20 нали?  newsm78

# 20
  • Мнения: 0
Доколкото знам, при 20 дни на плодов режим, се прави 10 дни захранване, съответно при 10 дни на плодове - 5 дни захранване.

# 21
  • Мнения: 15
На първата страница пише това "Колкото дни се гладува, толкова и трябва да се захрани организма." и за това останах с такова впечатление.

# 22
  • Мнения: 8
Добра вечер на всички   bouquet

Добре дошли на свежите нови плодоранки  smile3525 С пожелание за много успехи и воля за режима.. PeaceМного се радвам че компанийката ни се увеличава  newsm44
delfina и аз не усетих кога минаха дните.Когато сме повече е весело и по лесно.. Hug
ViKkKkKki_92 Относно захранването,ако е под 10 дни тогава захранването е колкото дни глад ,толкова захранване...Но когато дните са повече от 10 винаги се прави 10 дни захранване.Ако нещо греша ,приемам критики  Peace

За мен 6-ти успешен ден на 1 ябълка 200 гр ананас и 300 гр помело  Peace
Успешна плодова вечер ПЛОДОРАНКИ  Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 15
Ооо, така ли? Страхотно! А в такъв случай дали е опасно да се пази повече от 10 дни, защото аз така и така съм малко "кекава", а пък и нямам кой знае колко килограми за сваляне... newsm78

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте  Grinning

Не съм била на плодове и чай от близо  година и половина и ми е много трудно да започна... От утре с нови сили започвам. Дано да издържа, защото имам голяма нужда.

Успех на всички !

# 25
  • Мнения: 1 837
Привет.
Успешен 6-ти ден отчитам,портокали и ябълки хапвах,чудесно се чувствам.
Добре дошли и успех на новите момичета,ще се подкрепяме и заедно ще успеем Peace

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, Hug
Ден 14 ти,общо - 5,5 кг.Днес съм яла около 5-6 сливи,чайчета и един банан.Аз вече се приготвям за захранването,вижда ми се близо,надявам се да издържа до тогава.
 ooooh!

Приятна вечер! Crazy

# 27
  • Мнения: 228
Здравейте дами,  Hug

Ще се пробвам днес и аз да се включа към вас.Останали са ми за сваляне едни 5 кг и не става и това си е - пробвах с тренировки, ама след тях такъв глад ме гони, че не си е работа.

Правила съм плодуване два пъти по 10 дни и се чувствах страхотно, но започването ми е много трудно.Надявам се като си споделям с вас да стане по-лесно. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 8
ДОБРО УТРО
Хрисси Добре дошла в нашите бойни плодуващи редици   bouquet Успех с начинанието  Peace
mama_kari ТО не останало мила,ще издържиш и още как  Peace За какво си се хванала,да се откажеш на финала ли??? Naughty ГОре главата и напред още малко  Peace

ДЕН 7-ми за мен...Да ви се оплача снощи какво ми се случи... Към 2 часа се събудих с адските болки в стомаха,горе в диафрагмата,не можех да си поема въздух от болка..Станах в леглото,взе да ми се вие свят и да ми призлява.Същевременно и ми се гадеше.. Confused Rolling Eyes Много гадна работа...След 5 минути ме отпусна,но от болката цялата бях вир вода мокра,все едно са ме заляли с една кофа вода  Sad Такова нещо до сега не беше ми се случвало никога...Я някоя от ветеранките в  плодолечението да изкаже мнение,нормално ли е това???Дали е последствие от чистенето на организма ??Направо съм в голяма питанка  Thinking

Лек плодуващ ден момичета   bouquet

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 08:40 от sunkaa

# 29
  • Мнения: 159
sunkaa, дано си по-добре днес и състоянието ти е било част от прочистването!
Аз на свой ред да си изплача болката...Вчера така,както всичко си беше супер, изведнъж започнах да пишкам кръв. Имах много силни болки и парене. Наложи се да започна незабавно антибиотик,дори два  Sad
Днес съм добре,но ще трябва да преустановя плодуването и да се захраня...

Успех на всички,които сега започват!  Peace

Слънчев и усмихнат ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт