Къде в Бургас 26

  • 83 823
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3
Аз да попитам къде могат да ми изготвят личен хороскоп в Бургас, чух за някаква Стефка , но ми трябват и някакви отзиви съответно , а аз не получих такива ... ох много дълбока станах просто ми препоръчайте някой който да ми изготви личен хороскоп.
Благодаря предварително   bouquet

Имам доста познати, които са ходили при Стефка и са много доволни от хороскопа и насоките, които са получили от нея. Въпросната Стефка беше гостувала в "Горещо" и там я представиха като астроложка на известните. Знам, че живее в блока срещу голямата Била(не знам кой номер точно) и взема по 20лв. на хороскоп.  Peace

# 17
  • Мнения: 2
Да да това и аз го знам , също знам че живее в блок 5 (дори си нямам на представа къде точно се намира  newsm78) . Благодаря ви много за отговорите   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 216
Сутиен за бременни си купих от Хиполенд /около 20-25  лв мисля че беше/ - в подлеза на Операта са пак такава цена, но по-кофти качество

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Записвам се.  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 341
Много хубаво оформление на темичката ни Бургаска Simple Smile Ахче благодаря  Hug

Сега и мен ме заинтригувахте с астроложката Стефка  Thinking блок 5, ама вход, етаж някой знае ли? Или там на място я знаят съседите  Thinking

# 21
  • Мнения: 2
Ами аз смятам да отида при нея, но след като се върна от Гърция , и ще дам подробности  Peace

# 22
  • Мнения: 3
Много хубаво оформление на темичката ни Бургаска Simple Smile Ахче благодаря  Hug

Сега и мен ме заинтригувахте с астроложката Стефка  Thinking блок 5, ама вход, етаж някой знае ли? Или там на място я знаят съседите  Thinking

Когато съм минавала покрай блока й, на входа, в който живее(не знам кой точно) има табела с името и номера й. Чувала съм, че приема хора само до обяд и с предварително записан час.

# 23
  • Мнения: 186
Много хубаво оформление   bouquet  Hug

Сутиени има и в магазина за бременни на Александровска под Стоматологията. Почти съм сигурна, че има и в двата магазина в МОЛа- PREMAMAN и Mothercare, но цените ще са доста по-високи.

Микроскоп-играчка и аз знам, че има в Хиполенда.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 326
  bouquet за новата тема Flutter

Някой дали може да ме ориентира за координати на магазини, където има сутиени за бременни и кърмачки и то на поносими цени Rolling Eyes
Купувала съм сутиени за бременни и кърмачки на Триумф, от магазина в Трия-та. Бяха на поносими цени и са страшно удобни и трайни /кърмих 2год. и малко и не мръднаха/. Също за кърмачки съм взимала от едно базарче май се казва "1 май", това е на ъгъла на уличката срещу ДСК зад Свободния. Беше 2 лв през 2008 г, но се развлачи за отрицателно време.
Вместо запис, въпрос - някъде виждали ли сте играчка микроскоп?
В Хиполенда гледах, с много приставки беше.

И пак да попитам от къде да се снабдя с гранулките, с които са пълни барбароните?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 612
Стефка Добрева - тел: 056 53 93 39

Моя позната ходи и "зариби" и мен и затова и имам телефона. Но като гледам от нейният хороскоп нищо не е познала. Аз лично намирам спестените ми 20 лв за добро решение. Може би, ако вие отидете и дадете повече отзив, ще е добре.

# 26
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Страхотна темичка   bouquet
Много се зарадвах на клипчето  Party

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Благодаря на всички за сЮтЮените - ще пообиколя да водя къде... какво...  bouquet

# 28
  • Мнения: 539
bradata,аз кърмя в момента,и ще те посъветвам да си купиш по сносен сутиен,дори и малко по скъп,от подлеза са отврат,като вървя и се люшкат на всички страни,меки,хлабави и се скъса.А другите ми са от приятелка(значи тя ги носи доста преди мен,от премаман са,но са мноооого хубави,и не са мръднали,а ги нося вече 8мес).Може и в продавалника да видиш.А сега нося също и от онези на Опал,не са за кърмене,а меки,спортни ако се сещаш(но и той един сутиен струва 26 лв)

# 29

Общи условия

Активация на акаунт