Къде в Бургас 26

  • 83 812
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 813
Знаете ли дали в  Пикадили могат да ми транжират свинско месо?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 824
Закупено от там ли?

# 33
# 34
  • Бургас
  • Мнения: 824
Малко по -надолу,до Била Изгрев има нова месарница.Там има всеки ден прясно месо,транжират,мелят..И не е скъпо.
Не виждам причина да не ти го транжират в Пикадили.

# 35
  • Мнения: 1 813
Благодаря много.   bouquet

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 824
Моля. newsm53

# 37
# 38
  • Мнения: 1 267
Някой дали може да ме ориентира за координати на магазини, където има сутиени за бременни и кърмачки и то на поносими цени Rolling Eyes

виж в Карфур, излизат понякога при това на хубава цена до 15 лв. Simple Smile

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 641
Момичета имате ли представа дали още има големи опашки за паспортите? Мислим в събота да отидем за паспорт на малкия, но няма да издържи да чака много.

# 40
  • Мнения: 1 813
Не, няма. Но обслужващите са леко смотани и те бавят работата. Особено там където чакаш да снимат детето.

# 41
  • Мнения: 498
Много хубаво оформление   bouquet  Hug

Сутиени има и в магазина за бременни на Александровска под Стоматологията. Почти съм сигурна,

Може ли някой, да ми поясни, къде точно е магазина  Hug.

# 42
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Тази ясновидка Стефка е в бл.4 вх.5
Да ви споделя, в аутлета в Кауфланд има разпродажба на дънкови облекла - разкошни и без пари - дънки, поли, якета, сака, манта... по 6лв парчето. Аз си купих страхотни дънки и сако, оригиналните им цени бяха по 75лв.

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 16:32 от michelle25

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 612
Тази ясновидка Стефка е в бл.4 вх.5
Да ви споделя, в аутлета в Кауфланд има разпродажба на дънкови облекла - разкошни и без пари - дънки, поли, якета, сака, манта... по 6лв парчето. Аз си купих страхотни дънки и сако, оригиналните им цени бяха по 75лв.


Какъв е този аутлет в Кауфланд?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 612
Момичета имате ли представа дали още има големи опашки за паспортите? Мислим в събота да отидем за паспорт на малкия, но няма да издържи да чака много.

Че те работят ли в събота? И с какво работно време, ако си запозната да кажеш? Днес минах да видя цените, беше пълно с празно - демек няма хора, бързо става.

Общи условия

Активация на акаунт