90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №131

  • 39 547
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 302
Момичета, за срещата поради лицето Муамар Кадафи ми се налага да работя и в събота до 19 часа, така че предлагам да издърпаме срещата в 19 ч., вместо в 18 ч., но ако решите да отидете по-рано аз просто ще дойда към 19.10 ч.

За тези, които "закъсняха за часа", но биха искали да дойдат на срещата, а пропуснаха подробностите... може ли да повторите: къде, кога, защо?
С удоволствие бих се видяла с вас Simple Smile

# 721
  • Мнения: 199
Днес първи воден. До 17ч. беше добре 4л вода, обаче сега започна адски глад да ме преследва. Дали е много лошо ако хапна плод или някаква салатка?

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 18:36 от aneli003

# 722
  • Мнения: 2 185
Време за нова тема!Заповядайте, момичета!Много минуси на всички! Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=571706.0

Общи условия

Активация на акаунт