Пролет пукна, АВГУСТинче към игрите хукна - тема 27

  • 33 130
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Хари,Диндла стискам всички възможни палци Praynig Praynig Praynig и се моля следващия път ,като се включите,новините да са добри Hug Hug HugПрегръдки силни

# 691
  • София
  • Мнения: 591
 Lidiya_81 - ходя си в къщи, защото за два три дена се нагледах на такива неща, че просто дори да ми минава само при случаите дето минават там ще се влоша. Нямате си на представа за какви съдби става въпрос. Но не искам да ВИ натъжавам иначе за мене просто няма какво да направят. Просто си чакаме да минат контракциите. Така или иначе през деня само вливане на лекарства правят и после само трябва да лежиш и да се депресираш. Лекари от обед няма освен ако не се случи нещо спешно.
За това по-добре от вкъщи няма пък и най-важното моя бонбон е до мене. Даже в момента седи и гледа как пиша на компа. Така според мене е по-добре.
А за Хари се надявам всичко да се нареди, защото знам какво и е в душичката. А относно сълзите просто неможе без тях. Аз също гледам да не плача, но незнам дали ВИ се е случвало да ВИ е тъжно на самото сърце. Не се изразих точно, но немога да го обясня. Та я разбирам Хари като казва, че плаче.

# 692
  • Мнения: 735
Стискам палци на Хариела! Praynig Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug

Аз имам приятелка бременна с близнаци.Вчера я приеха в болница за задържане,че има много контракции.В седмия месец е, но се надяваме да издържи поне до 16 юни.Та всеки ден се моял за нея.Сега ще се моля и за ХАриела и dynkla.Прегръщам ви много!! Hug Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 2 382
Хари, настръхнах като те прочетох Sad Sad Sad. Не губи кураж! Всички сме с теб! От сърце ще се моля много за вас! Трябва да успеете! След всичко , през което мина миналия път Sad......Гушкай Софи и никакво ставане от леглото. Пиши, когато можеш.
Имам позната, на която направиха серклаж при пролабирал околоплоден мехур след инфекция. С антибиотици и пълно лежане до края изкара до датата на секциото. Не губи надежда!!!
Диндла и ти много се пази Praynig!

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 341
Хари, Ди/у/ндла, и аз стискам палци и се надявам всичко да се оправи  Hug Hug Hug

Трейси
, и за теб едни стиснати палчета  fingerscrossed леко раждане, когато му дойде времето  Hug

Хари, и аз  настръхнах дкато те четях, мисли положително доколкото е възможно естествено, те сълзите сами тръгват понякога и не можем да ги възпрем, но нали знаеш, че силата на мисленето е страхотно нещо и понякога върши чудеса  Hug Heart Eyes

# 695
  • Кърджали
  • Мнения: 10 282
Още не съм си легнала.
Тук вали безпирно.Което означава, че Краси утре ням ада е на работа, и най - вероятно ще иска да си отидем на село. Поне близо до там има един събор, дано успеем да отидем и там. Не че нещо, просто малко разсейване за мен.
Та докато ме няма:
Трейси, ако тръгнеш да раждаш - нека преживяването бъде леко.
Хари, ще стискам палци и ще се моля нещата да се развиват добре.
Весело изкарване на празнуващите утре.

# 696
  • Мнения: 781
Хари,Диндла  много ми стана мъчно  Hug Hug Hug Hug дано всичко се оправи при вас   Praynig Praynig  Peace почивайте си и се наслаждавайте на мъниците,защото и те усещат,че нещо не е наред  Hug Hug Hug

Аз вече седмица не кърмя Алекс.Сега като е гладен и жаден сам си казва не се катери на циците ми като преди през 15 минути.Не беше трудно отбиването.Важното е аз да се заинатим повече от него и да не му дам.Порева си първата нощ ама с гушкане,пиене на вода и говорене си заспа.
И така това е от нас общо взето.

# 697
  • Мнения: 72
И аз прочетох неприятните новини на Хариелка и затова се включвам. Миличка, то не е лесно да не плачеш и да си спокойна, но опитвай, колкото можеш. Сигурна съм, че всичко ще мине добре. Бъди силна.  Hug

Дундла, и на теб голямо гуш.  Hug Права си, в болницата човек може да се депресира до безумие. В къщи с детенце  е по - добре. Дано има и кой да те отменя с домакинските задачи и със заниманията на малчо.

Трейси, да не си спретнала пак някоя екшън - фотосесия като за последно? Стискам палци и на теб.  Hug

Лиде, аз съм в другия край на Испания, ама я кажи по кое време идвате, ако успеем да измислим нещо да се разходим за някоя събота и неделя примерно.  Hug Тя моята е лесна де, скитня ми дай, ама половинката дали ще може, че в отпускарския сезон  работещите са по-ангажирани от обикновено. Между другото намерих уитабикс, дето го препоръча ти преди време. Първия път хич не й допадна на моята кокона, но вече си го хапва. И мюсли със сушени плодове прояде, така че поразнообразихме закуските. Я да те питам, какво би препоръчала за целулит? Моля те, не казвай масажи, знам че по-добро средство няма, ама нито имам времето, нито толкова излишни пари. Не знам какво стана, миналото лято съвсем ми се беше изчистил, а сега като се погледнах в огледалото ми се доплака. Трагична е ситуацията... А сме на почивка другия месец. Как ще го лъсна тоя целулитен г.з на плажа, не зная  Embarassed Имаш ли впечатления от ампули lipozone? То въпросът ми е и към другите момичета, де, ако знаете нещо ефикасно, казвайте.

Мимето днес ме утрепа от смях. Едно дете я превари на пързалката и тя от яд го захапа за маратонката докато се качваше.  hahaha Ама поне е почнала да си дава нещата и на другите. Е, понякога се стиска, но нищо, напредваме. Освен това откакто не пие мляко спи значително по-добре нощем, а сутрин ставаме в 10. Ей, то си било хубаво да гледаш дете, дето спи.  Wink

# 698
  • Мнения: 0
ГАНУШКА - 4ЕСТИТ ИМЕН ДЕН   bouquet ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА, МНОГО ОБИ4АНА, МНОГО СПОКОЙНА И ЩАСТЛИВА С МАЛКАТА СИ ПРИНЦЕСА  Hug
Г-ца Кобрети - 29 Юни до 6 Юли сме там. Дано да успееш да убедиш нещо таткото, много ще се радвам да я цункам и гушкам тази малка палавница  hahaha  Hug  Heart Eyes От яд и мен ме изуми преди да навърши годинка Макс беше охапал една жена за врата, но бяхме на луд по4ти тинейджърски купон с над 30 4овена на средна възраст 20 год, та вси4ки го мятаха буквално от ръце на ръце и той направо милия незнаеше къде и с кого е в момента, и при това на една ужасно силна музика, абе лудница беше и той след пове4е от половин 4ас такива екстремни за него преживявания просто се обърна и захапа жената за врата, която току що го беше грабнала, поредната  #Crazy Направо не можах да повярвам на о4ите си. Това ни беше първата агресия, а после и обяснения трябваше да давам на мъжа и  Joy 4е изглеждаше, то4но като на осмукано  hahaha  Mr. Green  Joy
Ох, за целулит мога да кажа много неща, но вси4ките са свързани с процедури и с пари. Нещо за без пари ... то е и за отслабване и за стягане, аз мисля да го по4вам, 4е и аз все нямам време за себе си, но да пиеш много вода, за да изхвърляш мастните депа, да из4истиш токсините от кръвта, да се движиш пове4е, най-ве4е да си спокойна, защото от стрес се полу4ава целулита и другото - вземи си някакъв антицелулитен гел, какъвто и да е, без зна4ение цената и можеш ве4ер да се увиеш в стре4 фолио около ханша и краката (на зоните където искаш, де) и с този гел отдолу трябва да има ефект за 1 месец със сигурност. Бяха ми казали за проблеми с бъбреците, 4е се полу4авало запарване и бла, бла, но съм питала нашите у4ителки и те ми казаха за няколко 4аса през нощта не е проблем  Peace Не е особено приятно, спарва, потиш се ужасно и по4ва да те сърби, скърца и т.н., но пък е безплатно  Mr. Green   Laughing Това е, красотата изисква жертви  Hug
Аз пък да ви кажа, в4ера си взех Макс с огромна цицина на 4елото от детската  ooooh! Паднал, явно са го блъснали отзад, но деца все пак, на ръба на един шкаф. Добре, 4е е със заоблени ръбове, а не остри, 4е...  ooooh! Дадоха ми един списък с неща, които да наблюдавам, направо ми настръхна косата, но днес по4ти я няма, само леко синее. Но пък хубавата новина е, 4е Макси полу4и покана за детски рожден ден на едно мом4енце от неговата група, в детски център на близо и сигурно ще отидем, защото това мом4енце обожава да си играе с Макс и само за него говори вкъщи. Много говори това дете, направо ме изумява. По-голям е знам, но говори с изре4ения и с цветове...  Shocked Само се кара на майка си, ако отиде да го вземе след мен и тропа с крак, 4е Макс си е тръгнал  hahaha  Joy Така 4е се надявам да се зарадва на присъствието ни.  Днес е много приятно времто при нас и ще се обикалят парковете  Party
Лек и спокоен ден на вси4ки   bouquet

# 699
  • Мнения: 72
Лиде, мерси за експресния отговор. За парите - аз имам предвид да купя някое скъпо мазило, все ще е по-малко от процедурите, които сигурно ще ми отидат на някоя и друга стотачка, пък съм безработна все пак.  Mr. Green А и дори да ги прежаля, остава въпроса какво да правя с хайманата през това време. Тъй че ако имаш впечатления от марките, дето уж са "висок клас", дай препоръки. Или пък такива, които се ползват професионално, че има магазини, в които се продава козметика, използвана в салоните, та бих могла и такива да намеря. На първо време ще разчитам на кремчета. С водата - ами голям проблем ми е, не мога да ги изпия тия два литра.
За почивката - дано успеем да измислим  нещо, и аз бих се радвала да се запознаем наживо.  Hug

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Момичета, върнах се от преглед с възможно добри новини, по-добри в моето положение не можеха да се очакват.   Повлиявам се от лечението. Док каза че инфекция още има, но се повлиява от АБ, утрогестана е позатворил шийката на матката, а индометацина е намалил контракциите и нещата са се подобрили. Само за сравнение: в сряда на прегледа шийката на матката ми беше 9мм, след като и те изчезнат следва разкритие, а нормално шийката трябва да бъде 3,5см, под 2см вече е зле положението и трябва да се взимат мерки. Представяте ли си колко зле е била при мен ситуацията, в сряда е била 9мм, а сега се е вдигнала на цели 2см. Док каза, че ако не съм се била повлияла от лечението, досега вече съм щяла да имам разкритие и щеше да се наложи спешно да ми направи серклаж, който всъщност не се знаеше как щеше да приключи. Но сега имаме време да чакаме до понеделник сутрин, когато ще ми го направи. Той каза, че до тогава шийката може да възвърне нормалните си размери, но въпреки всичко иска да ме зашие, защото тя вече веднъж е изтъняла и да няма пак ексцесии по-нататък, тъй като бебка тепърва ще расте. И така продължавам лежането и лекарствата до неделя и в понеделник съм в клиниката.
Господ и Св. Георги ми помогнаха до сега, вярвам че и занапред ще е така!   
Много благодаря на всички ви, защото знам че вашите стиснати палци и молитви също много са ми помогнали! Благодаря ви за подкрапата!       Hug  Hug  Hug
И за пореден път благодаря на Бога, че д-р Сигридов следи бременността ми. Винаги съм му имала голямо доверие, а сега вече ще му вярвам не 100, а 200%.

# 701
  • Мнения: 72
Ето на това се казва хубава, празнична новина!  Hug Hug Hug Браво, Хариелка, много се радвам! Всичко ще се нареди, ще видиш!

# 702
  • Мнения: 2 382
Хари, браво!
Сега всички ще стискаме палци за понеделник всичко да мине като по вода Hug!

# 703
  • Мнения: 72
Здравейте момичета-докато не е свършил Гергьовден...

Честит имен ден на всички именници - носете името си със здраве,бъдете много щастливи,усмихнати и позитивни,НАЗДРАВЕ cheers

Ето и една почерпка от мен,тъкмо изпратихме гостите,беше ни много весело,а и Али голяма игра направи с една приятелка на 5 год.Аз малко като братята роми съм с повече празници,хем на Цветница хем на Гергьовден,но какво да се прави като и в двата празника ме включват Laughing


Хари-много се радвам за добрите новини Hug,вчера наистина ми стана много тъжно и присърце приех нещата,макар че не се познаваме лично,както и с повечето хора тук,за повечето от вас съм си изградила мнение и с Янчето,Таня и Дани видях че е точно такова каквото си го представях. Ти според мен си родена да бъдеш мама,просто такова излъчване струи от всеки твой пост,толкова уверена,позитивна,спокойна,добродушна и т.н. та затова вчера направо ми се сви сърцето като прочетох,наистина се помолих за вас,даже имах една свещичка тук и ви я запалих за здраве,може на някой да им звучи смешно,но знае ли човек, понякога тези неща помагат.Сигурна съм,че всичко ще си дойде на мястото и скоро пак ще се разхождате със Софи и бебо из парковете Wink

Трейси-стискам палци да имаш най-лекото раждане Hug

Кобрети,Лиде-аз имам тук един антицелулитен гел на Гаринер,но още не съм се наканила да го пробвам,беше ми подарък към един друг лосион.Аз си мислех че тези гелове са въздух под налягане и че не вършат никаква работа,но вие ме обнадеждихте,ще взема да го пробвам,че и аз имам малко целулит,туко виж изчезне за лятото Party

Кобрети-хаха много ме разсмя Мимето,голяма панта си имаш Laughing,и аз виждам напредък в моята госпожица но в обратна насока,взе да се защитава малко по малко,да не си дава лесно играчките,даже ония ден леко тупна нейното приятелче по главата,но все още като види зор и идва при мен,даже клюкари "вики кара"-че вики и се е скарала "ники дари"-ники я ударил Grinning

Хайде лека нощ на всички

# 704
  • Мнения: 0
Хари - ето, 4е когато 4овек вярва и иска нещо, то се сбъдва  Hug Браво, много се радвам и продължавам да стискам палци  Praynig Вси4ко ще е наред, само спокойствие и по4ивай   bouquet
г-ца Кобрети - пиша ти на ли4ни, 4е ве4е едва ли ги интересуват другите мами нашите целулити   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт