Отговори
# 690
  • Мнения: 1
Ани, не може ли да отложите торта и да си полегнеш? Недей се насилва да седиш на крак като те боли.

Момичета малко ме плашите с тези контракции. Аз до сега не съм получавала изобщо и не знам това нормално ли е.

# 691
  • Мнения: 111
Simply blue, това , което пишеш - все едно аз съм го писала.  И аз бях много активен човек , работех , пътувах и не се спирах.   Ръководя екип от над 10 души  и си обичам работата ( доколкото може да се обича работа  Mr. Green ). Но и вкъщи ми е добре. Сега от време на време тормозя моите хора по телефона, да  видя какви ги вършат ама като цяло гледам да не мисля за работа. Сега само това пътуване до Румъния ми излезе, и макар, че никой  не ме насилва да ходя, за мен е важно да присъствам. Естествено ще пътувам само ако всичко е наред със здравето ми и с бебето. Засега карам прекрасна бременност и се надявам да си остане така Praynig
Deska , Спокойствие и силна храна за теб!  Hug
 Да се похваля с покупките си:)  Макар ,че  много се  канех за себе си взех само един гланц за устни и 2 крема - един за лице и един body butter  с масло от макадамия - мисля да си добавя вътре  маслото от пшеничен зародиш и  да мажа тумбака.
 Срещнах една позната и тя ме пита - ти да не си в отпуска , и аз отговарям ,че съм в болничен. А тя ме пита - ама защо нещо настинала ли си. Пък аз си соча корема и викам - ми не напълняла съм и ми дадоха болничен да отслабвам  Blush  Та таз дама се изказа , че изобщо не съм била наедряла. Трябваше да я заведа на сладкарница ама късно се сетих.
  Хубава вечер

# 692
  • София
  • Мнения: 142
деска, прекрасна голяма госпожица, браво! Hug  А мама досега устиска, та сега ли ще предаде фронта Naughty  Всичко ще бъде наред и ще успееш Hug

чин, какви бодита има в Карфур, май съм изпуснала нещо Blush

Ани, милата Confused  Ама вече карай по-полека с работата и натоварването, грижи се повече за себе си, то малко остана...

Силвър, извинявай, ама това с контракциите беше ooooh!  Плашиш се, че ние имаме или че ти нямаш... newsm78

# 693
  • Мнения: 141
Елдра честита още една годинка,бъди много здрава и безкрайно щастлива.  bouquet
Деската,браво на теб и на бебе,много се радвам наистина.Казваш,че шийката е 7мм,ако продължи да намаля какво се прави?Това причина ли е да разждаш секцио или не?Не знам нищо това колко трябва да е шийката на матката и какво зависи от нея. Embarassed
Чин,честит един по-малко  Wink
Ани,недей така.  Sad Много кофти ми стана като пречетах,но добре че е минало,успокой се и почивай.И таяяя работааа..ихх,опитай да не се впрягаш толкова.
Аз снощи също изживях първата контракция..е оказа се,че досега не съм имала,защото снощи със сигурност разбрах,че е контракция.Странното е,че първо ме заболя точно под ребрата посредата,като че ли обаче нещо ми се прищипа,защото не можах да се изправя гърба,защото болеше..и бързо отидох до банята,спалнята,облякох пижамата (през цялото време приведена) и си легнах с порция но шпа,защото ме стегна яко корема...май се притесних преди това и усетих цялата матка как се стяга.Очаквах да се отпусне почти веднага,обаче задържа известно време с леко отпускане и пак стягане...а тва горе си ме болеше още...абе доста се шашнах,но се свих и заспах.Е на сутринта всичко беше ок.По този повод си мислех как ако се наложи нещо на доки ли да звъня толкова късно,на бърза помощ ли... пфууу , дано не се налага.

# 694
  • Мнения: 984
Eldra честит празник и от мен   bouquet Весело изкарване и здраво бебче, като му дойде времето  Hug
Аз не съм на преглед... има доста време за нас
Исках да пиша нещо и забравих  Embarassed После пак

# 695
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте!  Simple Smile
Честит Роден Ден, Елдра! Бъди здрава, много щастлива и много усмихнат  bigdance2 newsm59
Чин, Тина браво за изпитите!  Hug Hug
Честито на всички влезли в 7 месец!   bouquet
Силвър, ха, честита девойка!  Wink Кофти история с работодателя ти...
И Борис е настроен много положително към бебето. Чака го с нетърпение, целува ми корема, говори му... много мило. Аз отсега го настройвам, че бебето не е мое или мое и на баща му, а и негово братче и тримата ще трябва да се грижим за него. Опитвам се по-скоро да го направя съпричастен и отговорен за отглеждането му, отколкото да се настройва, че това бебе ще е негов "конкурент" по някакъв начин колкото и гадно да звучи, защото няма да е така.  Wink
Деси, радвам се, че беба едрее!  Peace А, ти ще си полежиш още малко.  Hug
Ании, лягай и почивай, остави готвенето за друг ден.  Hug
 

# 696
  • Мнения: 4 420
Така попрочетох това онова от писаното. Много трудно се наваксва.
Елдра, честит празник. И ти като всички празнуващи ще си получиш подаръка по към юни месец  newsm59
Момичета, благодаря ви че сте ни стискали палци. Аз вярвам, че поне до другия преглед ще стискам кълките. Тогава вече ще съм 45 дни преди термин, а и бебето ще е достатъчно голямо. Аз така ще си поставям целите от преглед до преглед пък току виж до края сме избутали.
Пао, в момента всичко се държи само на конеца от серклажа. Ако той поддаде и шийката ми се скъси още има вероятност да ми изтекат водите. Има два варианта - да ме почнат родилни контракции или да не почнат. Не знам ако не започнат каква е процедурата. Като лежах в АГ-то имаше момиче с изтекли води и се опитваха да задържат раждането, защото водите се възстновявали. Но ако всичко това се случи просто трябва да съм в болница за наблюдение. Аз обаче вярвам, че това на мен няма да се случи, поне не и по-рано от необходимото. Иначе нормално шийката е 4см. Тя буквално държи околоплодния мехур и бебето да си стоят на мястото.
Ани, как си? Минаха ли болките? Не се натоварвай. Почивай и не се ядосвай  Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 13 217
Леле, Ани.. недей така бе, момиче!   Confused

На мен днес също ми е едно такова гадно. С болки, които не мога да определя от къде идват. Не са контракции, ама някак отвъртре. Бая се изплаших дали не си правя разкритие  Confused Появиха се след повечко движдние. Сега като си полегнах отминаха. Бебата се мърда, но аз се спекох доста  Sad
Явно е време да почивам повече.

# 698
  • софия
  • Мнения: 1 305
Деска Hug, голяма бебека мама добре я гледа, толкова си положителна, сигурна съм че всичко ще си  
Ани моля те, позабави темпото малко Praynig
Ваче  Hug
И на другите момичета да кажа, мислете за бебетата, работа, изпити, ремонти, всичко е по маловажно от това което сега имате като задача, спрете се малко. Hug
Аз се връщам от сестра ми днес си пристигна, имаме си 3 бодита с къс и 3 без ракав на Некст, страхотно качество, Peace 5 шишета  Shockedна Нук,пластмасови са не ме е разбрала, че искам стъклени, е няма да ги хвърля, 3чифта гащи за стягане на мен и два спални комплекта.И н аДани дрешки, просто Лондон е град за шопинг.
На мен доста ми е пораснал корема, но ми се струва много ниско бебешка,рано е да се е смъкнала, нямам контракции newsm78 или просто го сравнявам с Дани корема ми беше горе, ще се снимам да си кажете мнението Confused

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Деска, браво за хубавите новини от лекаря! Ще устискаш още, сигурна съм! И е супер, че и ти си така положително настроена! Simple Smile

Тина, честито за изпита!

Ани и другите претоварени - да се пазите!

И аз днес май се поизсилих, преди малко се прибрахме - ходих на още един оглед, водих девойката на балет, след това с майка ми пак минахме през онова магазинче и тя го доизкупи  Mr. Green - имаме си вече комплект за изписване, хавлийка, даже пуловер за зимата и още няколко дрешки, накрая се качихме до офиса на мъжа ми да го почакаме и като си тръгвахме ме заболя всичко от бедрата нагоре до бъбреците.  Tired Сега съм се пльоснала в леглото и нямам сили дори да разгледам покупките. Сбърках май също, че тръгнах с пролетното яке, а то си стана студенко вечерта...

# 700
  • Мнения: 4 370
Тортата вече е готова. Да не мислите че е някоя сложна - бисквитена е. Сега отлежава.  Grinning

Очаквам Дидо да се прибере скоро, че поне той да подготви детето за сън. Вече всичко ме боли. И мъжа ми смята че трябва да мина поне на 4 часа, като вижда че не искам да се отказвам от работата. Но на 4 часа нищо няма да успея да свърша.

Цвети, мммм Некст! Представям си какви красоти са.

# 701
  • Мнения: 548
Деска, дано малката госпожица продължава да расте в същите темпове  Hug.
Момичета, поспрете се малко, давайте си повечко почивка.
Да ви попитам, понеже днес си взех резултатите от кръвните изследвания и видях, че левкоцитите са ми малко над нормата  newsm78? Та при референтни стойности 3.5-10.5, моите са 13.9. Чудя се да звъня ли на доки или да изчакам до прегледа, който е на 30-ти? Ако някоя от вас знае нещо по въпроса, да напише, та да не го мисля много.

# 702
  • Мнения: 26
Здравейте мами,

докато ви изчета и всичко забравих, а се пробвам да наваксам цял ден, ама нещо не се получава.  #Crazy
Момичета, почивайте си, не се претоварвайте, важно е! Аз много стоя права през деня, и после са ми отекли краката всяка вечер, обаче ще избутам още три дни и после съм отпуска.  newsm44
Гледам да не си давам много зор в работата вече, щото сега всички са свикнали първо мен да питат, пък после да мислят, ама от известно време не им казвам нещата, та да се поорганизират малко.

По темата с бащинството - днес питах в Човешки ресурси - плаща се от НОИ на 80% (като болничен) обаче таткото има право на него само ако е осигуряван за майчинство. (Това е важно за някои мъже, на които са внасяни само здравни осигуровки).

Ние снощи си поръчахме някои неща от Пакостник и днес пристигнаха, но още не съм ги видяла, че нашите са ги сложили в един магазин, който не може да го дадем под наем доста време вече и стои празен. Имаме креватче на Бертони на промоция, чаршафи и олекотена завивка, ваничка и една сладка нощна лампа.

ПП Честито на всички празнуващи   bouquet и лека нощ от мен.

# 703
  • Мнения: 20
Silvia 77,
аз имах няколко седмично преживяване с левкоцити. Споко. Писах ти на лични.

Орикс,

Пожелавам ти успех с Румъния. И да се пазиш.  Hug

# 704
  • Мнения: 49
ДЕСКА, точно така, само позитивни мисли и всичко ще е наред докрая Peace

ВАЧЕ, АНИ, и аз все по-често си повтарям, че е време да се спра- днес едвам се прибрах, толкова ме болеше (ВАЧЕ, и аз не мога да определя откъде и какво) и лежах недишайки дори поне 30 мин.

Общи условия

Активация на акаунт