Тема Незабравима (Unutulmaz) 180

  • 30 674
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Здравейте! За миг си помислих, че и тристранна амнезия може да има, освен едностранната и двустранната, но сега всичко се изясни. Снимките са си съвсем реални и не са зад кадър - обикновено зад кадър си умират от смях, а тук са прекалено сериозни. Все пак сценаристите спазват някакво приличие  и баланс - Джамил умира, но пък Ямур се намира. Иначе би било направо потресаващо. А иначе тия сценаристи по-лоши от Бату станаха. Почнаха да си изтребват героите един по един, без да им мигне окото. Поздравявам ви с едно стихче и ви желая приятна почивка днес.

Въпроси

Сватба, а след сватбата какво?
Меден месец, виенско колело
Захарен памук на килограм
Секс до дупка, диво и без срам

Но и това ще свърши някой ден
Ще се върнеш вкъщи уморен
На масата пак блудкава храна
В леглото хърка същата жена

Поемаш ти замислен към мазето
Богат ли си, вървиш в ателието
Бутилката там вадиш със гориво
и псуваш ежедневието сиво

Къде, се питаш, остана любовта?
Голямата, единствена в света
Някъде по пътя ли изпадна
или зъл завистник я открадна?

Питаш, а не виждаш, че е тук
Във всяка мисъл и във всеки звук
Тя станала е вече част от нас
Бързо отброява всеки ден и час


Моите най-искрени почитания, за това което си написал!
Добро утро на форума!

# 706
  • Мнения: 0


Бре, на каква снимка попаднах! newsm09 И какво искат да ни кажат с нея?! ooooh! Хубавелко вече е зает?

Taя ми прилича на Синди Крауфорд!

# 707
  • Мнения: 0
Заедно с фрагмента, не трябваше ли да пуснат и резюмето ?  Rolling Eyes

По-добре да не пускат резюмето! Може да ни обърка нещо! Вече сме си подредили серията!

# 708
  • Мнения: 0

Боже мили, как няма да избяга Бату! Полицаите са пълни капии! Барем за респект да ги бяха облекли в униформи, а те с дънки! Само гарките ще уплашат!
Ех, Харуне, Харуне! Всичко ти е от главата!

# 709
  • Русе
  • Мнения: 2 313


Бре, на каква снимка попаднах! newsm09 И какво искат да ни кажат с нея?! ooooh! Хубавелко вече е зает?

Taя ми прилича на Синди Крауфорд!
А на мен - леко на Джей Ло! hahaha

# 710
  • София
  • Мнения: 1 395
Заедно с фрагмента, не трябваше ли да пуснат и резюмето ?  Rolling Eyes

По-добре да не пускат резюмето! Може да ни обърка нещо! Вече сме си подредили серията!

Права си - то най-добре е серията малко дза я поорежат и да оставят само сцената с пожарогасителя, намирането на Ямур, едно хубаво дълго обгрижване и спомени, спомени и все хубави. А иначе какво очакваш да пише в резюмето - риторични въпроси от рода на "Ше успее ли Харун да загаси огъня на мъстта в душата и особено в главата на Бату?"

# 711
  • София
  • Мнения: 1 395


Бре, на каква снимка попаднах! newsm09 И какво искат да ни кажат с нея?! ooooh! Хубавелко вече е зает?

Taя ми прилича на Синди Крауфорд!
А на мен - леко на Джей Ло! hahaha

Има нещо и на нея, но трябва и отзад да я дадат, за да сме сигурни.

# 712
# 713
  • Мнения: 0

Боже мили, как няма да избяга Бату! Полицаите са пълни капии! Барем за респект да ги бяха облекли в униформи, а те с дънки! Само гарките ще уплашат!
Ех, Харуне, Харуне! Всичко ти е от главата!

 Joy
Каламитси, сега като се замислих може да са псевдополицаи, да са хора на Бату.
Бре, страшни сте. Като гледам как разнищваме всичко във форума,
 newsm78 се чудя защо има престъпност в БГ. newsm78

# 714
  • Мнения: 0
Значи линията с Бату продължава! Страхувам се, че и филмите на Еда ще бъдат с продължение!
Нещо не ми хареса в болницата! Погледът й беше наточен и обвиняващ!
Ако повторят същата схема, мамка им!

# 715
  • Мнения: 9
Бганьо,много хубав стих...отразява реалността.Как живота те поглъща в своята монотонност,питаш се какво стана,къде отиде щастието,любовта?Но всичко си е там,просто се е скрило под сянката на ежедневието...
 smile3501 smile3501 smile3501

# 716
  • Мнения: 0
Добро утро незабравими  Hug
Хайде на бухтите, който още не е закусил


Ей, голяма работа сте!  Heart Eyes Точно затова ви обичам , защото сте изключителни творци и тази сутрин Бай Ганьо го доказа пак с неговото стихче "Въпроси". Поздравления от мен ! Много си прав , че любовта е част от тях. Аз от самото начало го твърдя и си мисля, че тя ще победи - независимо от трудностите.
Хубава неделя на всички и приятна почивка !


# 717
  • Мнения: 0

Боже мили, как няма да избяга Бату! Полицаите са пълни капии! Барем за респект да ги бяха облекли в униформи, а те с дънки! Само гарките ще уплашат!
Ех, Харуне, Харуне! Всичко ти е от главата!

 Joy
Каламитси, сега като се замислих може да са псевдополицаи, да са хора на Бату.Бре, страшни сте. Като гледам как разнищваме всичко във форума,
 newsm78 се чудя защо има престъпност в БГ. newsm78
Филмът става не комедия, а пародия!

# 718
  • Мнения: 186
Филмът става не комедия, а пародия!  Wink


Джамил умира,
Едже реанимира,
Керем убива,
Харун пожарогасител забива,
Ямур се намира,
Бату Назал открива,
но надеждата наша все още е жива.
 Mr. Green

# 719

Общи условия

Активация на акаунт