Тема Незабравима (Unutulmaz) 180

  • 30 652
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 475


Любов през пролетта....   

Виновни...няма в любовта   
Когато.....истинска е тя   
За нея ...няма правила   
Защото обич е ,а не игра   
   
Нахлува ....тя през пролетта   
Живота ни залива с красота   
Ухае силно на парфюм   
Събужда ни от зимен сън   
   
Виновни ....няма в любовта   
Чуй ...шепота на нейните слова   
На миналите дни....вратата заключи   
Живей за днес... и утре   
Мечтаейки за най-хубавото бъдеще    
С кеф....пийни една .... боза    
И нека да е придружено с ....баклава   

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Браво мила   bouquet  bouquet  bouquet

# 736
  • Мнения: 2
Едно малко клипче от мен,за хубаво настроение! Hug

http://www.youtube.com/watch?v=bJGF0a4N8qk

# 737
  • Мнения: 0
Ей Боб, голяма си скица с тоя боза и баклава, иначе си абсолютно права, че виновни няма в любовта. Много хубаво  стихче - поздравления!



Кесарче, дека са ти рогите  newsm78 Ама много си убава , да знаеш! Тия в Холивуд има да глеееедат  #Crazy и теб и клипчетата ти. Поздравления за № 5 и за стихчето



Ееееееее Розичке, " С маслооооооооо", както казва хамстерчето в рекламата. Това клипче бе като масалце за душицата ми  bowuu Ама мноооого хубави двамата бе!!! Пращам ти букетче

# 738
  • Мнения: 2
Днес ли по DIZI TV щяха да дават кадри от онова парти? newsm78

# 739
  • Мнения: 9
Едно малко клипче от мен,за хубаво настроение! Hug

http://www.youtube.com/watch?v=bJGF0a4N8qk
Много е хубаво  newsm51 newsm51 smile3501

# 740
  • Варна
  • Мнения: 475
Едно малко клипче от мен,за хубаво настроение! Hug

http://www.youtube.com/watch?v=bJGF0a4N8qk

браво пиле , много е хубаво клипчето  smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 741
  • Варна
  • Мнения: 475


Кесарче, дека са ти рогите  newsm78 Ама много си убава , да знаеш! Тия в Холивуд има да глеееедат  #Crazy и теб и клипчетата ти. Поздравления за № 5 и за стихчето



шефче , вече сме с нов имидж , ще изкушаваме , това Изящество иска ефирна дама  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 . Мерси

# 742
  • Русе
  • Мнения: 2 264
Пепел от рози, чудесно ново клипче! #Shocked #Shocked #Shocked newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Боб, скицо, умори ме ! "Любов с боза и баклава"- малиииииии, как ти дойде това сравнение на ума?! hahaha smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 743
  • Русе
  • Мнения: 2 264
Днес ли по DIZI TV щяха да дават кадри от онова парти? newsm78
Много моля за линка! Praynig Praynig Praynig

# 744
  • Мнения: 0
аз от този сериал 90% от реакциите и разбиранията на героите не ги разбирам, незнам какви са им обичаите, но не мога да ги разбера, Джемил си стреля по дъщерята и внучката, Еда си зарязва дъщерята, заради баща си , който е опитал да я убие и т. н.
В турското семейство честта е много важна по- важна дори от живота и щастието на децата.
В този ред на мисли едни думи на Тюркян наскоро в сериите по Диема ме потресоха, имайки в пред вид Еда , каза нещо от рода на ''човек, който избира любовта пред семейството е винаги нещастен...'' #Crazy #Crazy #Crazy

Това е техният начин на живот, това са техните разбирания. Приемете и вие, че не всички хора разсъждават като вас. Няма какво да се ядосвате. Вие сте избрали да гледате този филм и сами може да спрете, ако желаете Simple Smile
аз не се ядосвам, просто споделям, че моето мнение е различно и не ги разбирам техните обичаи.

# 745
  • Мнения: 0
Сега пак изгледах фрагмента.  #Crazy #Crazy #Crazy
След първата безславна битка на Керем с Уур, сега Керем е по-смел. Дали защото е наследил пистолета на татко си. ooooh! Но определено го дават да застрелва в гръб Уур. Горкият, ако разбере и за Мелда, на Бату не ми се мисли какво му се пише.  Thinking
Еда поне разбира за баща си, но дали ще разбере за болеста на майка си или пак ще скрият нещо от нея. Това семейство стана пословично известно с тайните, който не споделят помежду си.
Определено действието на предстоящият епизод ще е много динамично, защото накрая Харун е със същите дрехи с който е в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт