Тема Незабравима (Unutulmaz) 180

  • 30 669
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Добро утро! Hug Hug Hug

bganio,поздравления за страхотното стихотворение! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Това според мен си е Джей Ло.
hahaha

Според мен Бату не се гитва от удара на Харун,защото го удря някъде по-рамото,а не по-главата,поне така видях във фрагмента.

# 721
  • Мнения: 0
Филмът става не комедия, а пародия!  Wink


Джамил умира,
Едже реанимира,
Керем убива,
Харун пожарогасител забива,
Ямур се намира,
Бату Назал открива,
но надеждата наша все още е жива.
 Mr. Green


Клипът със сватбата ми даде  надежда! Като гледам там няма ни Джамил, ни Керем, никой от Гюлярови! А само Ашъл, Ниса, Хаят, едже, Нилюфер! т.е. те са си на линия, живи и здрави!  Тоя състав ще бъде и на хепиенда!

# 722
  • Мнения: 203
Как избраха да е точно пожарогасител тия сценаристи не знам
Интересно как не му счупи главата само  newsm78

Ами тоя Бату излезе егати здравеняка - първо Еда го зашута, после Харун и нищо му няма...

# 723
  • Мнения: 203
аз от този сериал 90% от реакциите и разбиранията на героите не ги разбирам, незнам какви са им обичаите, но не мога да ги разбера, Джемил си стреля по дъщерята и внучката, Еда си зарязва дъщерята, заради баща си , който е опитал да я убие и т. н.
В турското семейство честта е много важна по- важна дори от живота и щастието на децата.
В този ред на мисли едни думи на Тюркян наскоро в сериите по Диема ме потресоха, имайки в пред вид Еда , каза нещо от рода на ''човек, който избира любовта пред семейството е винаги нещастен...'' #Crazy #Crazy #Crazy

Това е техният начин на живот, това са техните разбирания. Приемете и вие, че не всички хора разсъждават като вас. Няма какво да се ядосвате. Вие сте избрали да гледате този филм и сами може да спрете, ако желаете Simple Smile

# 724
  • Мнения: 203
....жалко за джемил  Sad човек винаги искаше за децата си  най доброто а те си съсипаха живота
С това не съм съгласна. При тоз човек имаше радикално разминаване между думи и дела.
Освен това с дебелата си глава и остарели разбирания, съсипа живота на децата си.
Вярно, че родител трудно приема ситуацията на Еда и Мелда от първия сезон,
но Тюркян и Джемил имаха огромна роля в кашата дето се забърка тогава.
Тюркян разбра децата си и виждаше, че Джемил няма да ги приеме лесно с грешките им,
затова продължи да бърка в торбата с лъжите.
Да жалко за Джемил, но той стана жертва на собствените си разбирания за живота,
които остро се разминаваха с това, което му се сервираше.
Евала на издръжливостта на Тюркян. Джемил просто рухна,
докато тя се държи въпреки всичко и всички.


За мен образът на Джемил е абсолютно логичен и последователен! Той  беше предсказуем във всяко отношение! Проблемите му  са проблемите на генерацията от неговото поколение в турската действителност! И смъртта му е символична - старите порядки и ценности се рушат и отиват в историята!

 newsm10 newsm10 newsm10

# 725
  • Мнения: 203
Вижте какво открих във фейса.


Йеееееееееееееееееееее Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 726
  • Русе
  • Мнения: 2 301
Приплъзвам Новата тема към заветната последна 50 страница. За да не я търсим като луди!

# 727
  • Русе
  • Мнения: 2 301
Вижте какво открих във фейса.


Йеееееееееееееееееееее Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Надявам се това да са снимките на Харун с Яамур! Уфффффффф,този Гугъл Хром не ми дава да го видя! Rage

# 728
  • Мнения: 0

Е нЕма такъв смях hahaha Тоя  полицай от дясно на Бату , сигурно ако му викна по-силно "Ауууу" и ще падне, та не знам как ще спре такъв изпечен престъпник като Бату. За дънките ясно - криза е и няма пари за униформи. Той и Бай Джамил затова ще гушне букета , че да му спестят хонорарчето.  Само се чудя кой ще е следващият със спестен хонорар  newsm78 Каквото и да  става аз до последно ще стоя зад любовто на моите любимци.  Laughing

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 11:39 от Тарабас

# 729
  • Варна
  • Мнения: 475
Добър ден , Незабравими .

Бай Ганьо ,отново невероятно произведение , Али - сладко стихче   bouquet  bouquet
Дани , страхотни стихове   bouquet  bouquet

макар и малко , ще има радост в следващият епизод, Ямур при мама и татко  . Погребението на Джемил. Тежичък епизод ,се очертава

# 730
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте фенове.      
Голяма трансформация  на Незабравима.Но вие тук пък сте неотразими. newsm10 smile3501 smile3525 smile3521 newsm51 newsm68 newsm44
Страхотни стихове,постове,клипчета ,поздрави и всичко това гарнирано с усмивки newsm47 newsm62 newsm47      
Милост нямат ли?!То бива бива.....И този Бату.Тъкмо си викам ....хайде гепиха го.      
Той пак на вън се развява.Ама вече с един пистолет ....не ми е интересен.      
Два да му турнат.Съвсем ще му завършат образа.Татко Джамил....отиде си....      
Далече от лъжите и болката.Дано душата му да намери покоя за който винаги е мечтал.      
А такава страдалническа любов-мъчна,тъжна и пропита с толкова болка....я превърнаха в едно зависимо съжителство.      
И какво ще ни разтягат до .....юни.И аз вече искам финал.Даже си мисля ,че на истина много  закъсняха.      
Остава ми да се наслаждавам на екранната химия между Серхан и Йозлем. newsm03 smile3501 smile3525 newsm68 newsm44      
Онзи неповторим блясък в очите им...когато си говорят за обич..Кога ли пак ще го видим?!

# 731
  • Мнения: 0
аз от този сериал 90% от реакциите и разбиранията на героите не ги разбирам, незнам какви са им обичаите, но не мога да ги разбера, Джемил си стреля по дъщерята и внучката, Еда си зарязва дъщерята, заради баща си , който е опитал да я убие и т. н.
В турското семейство честта е много важна по- важна дори от живота и щастието на децата.
В този ред на мисли едни думи на Тюркян наскоро в сериите по Диема ме потресоха, имайки в пред вид Еда , каза нещо от рода на ''човек, който избира любовта пред семейството е винаги нещастен...'' #Crazy #Crazy #Crazy
Да, но в случая тя избира своето семейство - Харун и Ямур ! Не само любовта, а и детето си. Еда не разбра,че когато роди дете на Харун се обвърза с него за цял живот, и колкото и да бяга от него съдбите им са свързани. Peace
Еда ако избере любовта няма да бъде напълно щастлива ще изпитва угризения,че е отнела любимия на сестра си.

# 732
  • София
  • Мнения: 281


Любов през пролетта....   

Виновни...няма в любовта   
Когато.....истинска е тя   
За нея ...няма правила   
Защото обич е ,а не игра   
   
Нахлува ....тя през пролетта   
Живота ни залива с красота   
Ухае силно на парфюм   
Събужда ни от зимен сън   
   
Виновни ....няма в любовта   
Чуй ...шепота на нейните слова   
На миналите дни....вратата заключи   
Живей за днес... и утре   
Мечтаейки за най-хубавото бъдеще    
С кеф....пийни една .... боза    
И нека да е придружено с ....баклава   

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 733
  • Мнения: 0


Бре, на каква снимка попаднах! newsm09 И какво искат да ни кажат с нея?! ooooh! Хубавелко вече е зает?
От къде е тази снимка?

# 734
  • Мнения: 9
Боб99 много пролетно,хубаво и вкусно  hahaha стихче  newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт