Юлски деца-Тема 43

  • 33 325
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 208


Оставила съм таткото и Калина да се приспиват експериментално в другата стая, та ми се освободиха ръцете за малко писане. hahaha



Аа, ето "приспиваното" дошляпка...

hahaha hahaha hahaha  И ние сме така в момента.дамян отиде да ги приспива и двете ,че аз снощи не съм спала и съм много сърдита  Mr. Green Петя преди малко ми се домъкна с фалшивото "мамо,пиша ми се"...но крайният резултат беше шамарче по голото дупе. Laughing Сега им предстои втори опит.При наличието на трети опит ще ги строявам и тримата  Laughing

# 721
  • Мнения: 398
Момичета, не съм ви чела скоро, но влизам с лоши новини... Cry
На моята най-добра приятелка и съученичка са й открили злокачествен тумор. Вече е оперирана 2 пъти, предстои й химиотерапия/лъчелечение. Докторите го раздават безхаберно, никой още нищо не й казва, бавят й терапията, а трябваше вече да е започнала... ooooh!
Зная, че форумската сила много помага и единствено ви моля за стиснати палци за нейното възстановяване... Praynig
Тя е прекрасен човек...
Много ми е болно, много страдам, много си я обичам, а се чувствам толкова безсилна и някак си виновна,че не мога да й помогна. Моля се за нейното оздравяване, дано Бог чуе молитвите ни  Praynig

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 05:07 от denniva

# 722
  • Мнения: 250

Jillian, Даниела също не казва, че й се ползва гърнето, защото все още не може да говори. Но започна сама да се усеща, когато й се прави нещо и сама си събува гащичките и си сяда на гърнето /аз съм го оставила на видно място/. От доста време няма пропуск в гащите  Peace
Относно приспиването-и двете ми деца си се приспиват сами.Целувам ги за "Лека нощ", слагам ги в леглата, завивам ги, угасвам лампата и излизам от стаята. Оставям им вратата леко открехната, за да им влиза лека светлина от коридора и да не им е чак толкова тъмно. И си заспиват без проблем така. Ако аз или баща им сме в стаята, няма да има никакво заспиване  Simple Smile

denniva, дано момичето бързо да се оправи  Hug

# 723
  • Мнения: 1 208
Денива,имаш и моите стиснати палчета  Hug

Чочи,и моите заспиваха така до скоро но вече започват да си играят и трябва да има контрол в стаята.Обикновенно мой защото с баща си стават три деца  Mr. Green

Днес времето при нас е влажно и дъждовно.е си стоим в къщи  Sad Утре съм приготвила дълга разходка за Катето...цял ден ще сме по задачи обаче се усетих ,че забравихме количката й в Карнобат.Дупе да ми е яко  Simple Smile


Момичета,защо немога да си сложа аватар от mybabyavatar ? Дава ми ,че е голям самят аватар но аз винаги съм ги правела по един и същ начин и са ставали.Снимката е малка под 300 КБ  newsm78 Някой може ли да помогне

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 09:56 от Мама Диди

# 724
  • София
  • Мнения: 15
Денива, представям си как се чувстваш, преди години и аз го изживях с моя приятелка, много е тежко, а да не говорим какво е отношението на лекарите, с моята приятелка се отнасяха като с куче, какви неща й наговориха още ме побиват тръпки като се сетя. Не знам дали щеше да е оцеляла ако се беше оставила да я лекуват тук. Тя си прави лъчетерапия във Виена и всичко беше успешно. Дано Бог да ги пази и да им помага да се справят с това изпитание. Бъди до нея и я подкрепяй сега има особена нужда от това, аз ходих с моята приятелка във Виена когато й правиха процедурите, седях известно време с нея и въпреки, че мъжът й беше плътно до нея видях, че имаше нужда и от допълнителна подкрепа, дори само за да изкаже страховете си пред някого и да получи доза оптимизъм, макар и да съзнава, че е само голо успокоение, но има нужда да го чуе от някого, който може да го каже убедително, в такъв момент човек се хваща като удавник за сламка. Много стиснати палци за приятелката ти и искрени пожелания за успешно развитие на нещата, дано се справи, дано.

# 725
  • Мнения: 232
denniva много много стиснати палци от мен !!!

# 726
  • София
  • Мнения: 19 419
Не можах да почерпя на именния си ден, че бяхме при свекър ми, а вчера - на патерица на братчеда Гого и сега имам нужда от детоксикация. Така че ме извинете засега, по-късно ще потърся нещо вкусно  Grinning
Що за ужасен климат #2gunfire

# 727
  • Мнения: 398
Благодаря ви за съпричастието, момичета  Hug
Цветен прашец, благодаря, че сподели  Hug Може ли да ми кажеш повече (на лични) - къде по-точно във Виена (адрес на болницата, име на доктора там), трябва ли предписание от доктор оттук, колко процедури долу-горе, ориентировъчна цена...Всичко, което се сетиш, ще ни бъде полезно... 

# 728
  • София
  • Мнения: 493
Денива стискам палци! Нали знаеш,че всичко става със силна вяра?  Hug

Мамо Диди и аз искам да си го сменя,но все нещо не успявам и затова си седя с този  Crazy

Маймунче благодаря за милите думи  Flutter

Сиско да,заедно сме си вече  Party

Незнам дали сме единствените,които не използват гърне изобщо.Много се надявам лятото да го въведем,защото понякога при сменянето  на памперсите вече ми идва да се гътна  Sick

Другото неприятно е,че вече иска да спи само при нас.Неговото легло въобще не го иска. Аз съм виновна,когато бяхме сами и аз си го взимах при мен да спи и сега няма отучване,много ме е яд,понеже преди си заспиваше супер лесно-сам. А сега дори трябва да лежа до него,докато заспи. Не виждам как ще го отучим  Confused

# 729
  • Мнения: 755
Денива, вярвам и се надявам всичко да е наред с твоята приятелка. Hug Praynig Hug

Гледам за за приспиването говорите- при нас нещата са всеки си заспива сам. Много съм щастрива от този факт, защото сина ми до 4 години се приспивахме и на заспала съм се правила/като порасна трябваше и аз да си лягам и да сепрвя ,че спя Laughing/. Обаче малката ми сладурка я преспивах до година и четири месеца май че беше и една вечер просто си излязох и и пожелах лека нощ /реших да пробвам, бях готова да вляза след 5 минути пак/ . И то о, чудо детето взе че заспа само не лънка, поигра си малко по говори си и заспа. От тогава до сега все така..пу пу пу и съм много радостна.
Скоро преди 4-5 дена вече отказа и сама бибата , тъкво се чудех как да и я взема и бях решила да не я насилвам, то тя сама реши , че е гадна"гано биби" и отказа да я лапа само я държа 2 дни и после я скрих . Пита 1-2 пъти за нея , но и обясних , че нали е гадна и така сега вече не търси.
Иначе сме добре, дивее като за световно , катери се като маймуна и говори много. Горкото се обърка говори на руско-български. Laughing Гледа и слуша телевизия на руски аз и говоря на български и резултата е - не могу/не мога/, мадьец/молодец/, пока/вместо чао/ и така. Голям смях е... Laughing

# 730
  • Мнения: 32
Денива, майка ми почина от рак, тука за съжаление никой не го е грижа за никой. То отлагаха процедури, то аха почнат и изведнъж се окаже, че след петата няма лекарството, а ако се прекъсне се обезсмисля. Едва ли не те гледат с лошо око, че се бориш за живота си и ги занимаваш с нещо. Стискам палци.
Куку, честит имен ден и на теб, съвсем те забравих, но то с този ник, как да се сетя Laughing.
Кукумявче, аз от доста време съм спряла опитите с гърнето, но сега като се затопли почвам с пълна сила.
Днес ходихме за количка и май вече си избрахме окончателно, утре ще ходя да я поръчам най- вероятно. Вчера взехме колильо на Андреа, ето такова: http://kasida.bg/cangaroo-trikolka-tracker-green-380-9038.html. Още щях да пиша, но в къщи имам един брой невъобразимо кисело дете от два дни, идея си нямам какво ѝ е, сигурно последните кътници.

# 731
  • USA
  • Мнения: 675
Денива, много тъжно, моля се от все сърце да се оправи момичето! Няма нищо по-лошо от болестта Sad.
Юлско бебе, съжалявам за твоята майка Sad! Честито на Андрея за колелото, много е готино. Моя приятелка тук купи почти същото за детето си.
Кукумявче, не се упреквай, може и да нямаш вина за спането. Те минават през различни периоди, така че не се знае. Дано да го отучиш бързо!
Фортунче, голяма скица с това"гано биби" Laughing.
За приспиването-всичко си е до дете, убедих се в това. Важното е да са ни здрави, а всичко останало минава и заминава.

Ние след 2 седмици летим и ми е едно свито, свито. Днес направих списък за багажа, ами не знам дали на Стейси ще й стигне един куфар. Имаме право на 2, освен ако не искаме да си платим допълнително за още един. Отделно в момента е много напрегнато вкъщи, правим много неща за кратко време. Всичко ще се разреши до няколко месеца, но трябва да устискаме някак си до тогава.

# 732
  • София
  • Мнения: 423
Денива, кураж и успех на приятелката ти да попадне на правилните лекари  Peace
Драга, много е хубава, а каква количка избра?
Маймун, как бързо дойде времето за полета  Hug. Да не те разочаровам, ама аз за 1 седмица едва и събрах дрешките в  куфар, като обувките са и отделно. Имаме четвърти куфар с обувките на трима ни  Laughing
Ние плажуваме успешно, даже успях да изгоря порядъчно. Разбрах, че в София било 10 градуса днес, дано не дойде насам студа  Praynig . София тотално спря да яде, да излизат тия кътници че ще се гръмна вече. Нагъва само сух хляб и плодове.
Ще трябва да мисля някаква тактика за тая биба до лятото да я приключим newsm78

# 733
  • Мнения: 250
Добро утро!

София тотално спря да яде, да излизат тия кътници че ще се гръмна вече. Нагъва само сух хляб и плодове.
Не искам да те плаша, но Йоан го мъчиха кътниците цяла година  Cry. Избиха му 2-3 месеца преди да направи 3 год.  Peace

# 734
  • София
  • Мнения: 6 198
Денива, стискам палци. Praynig

Миме, не знам кога се прибирате, но виж това. Освен добрата цена ти е и наблизо.  Wink http://piperki.bg/offer/id-45/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B5%D0% … 0%D0%BA%D0%B0.htm

Общи условия

Активация на акаунт