Жената Лъв - 49

  • 16 635
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, Джули, ти знаеш ли, че ми даде идея  Flutter! Мойте много обичат сладолед, наистина можеше да го насипя в чашки, па после нека лижат  Laughing!

# 706
  • Мнения: 699
Джулс,  Вени   Joy Joy Joy

Жу, кога е било това, аз пък нещо съм изпуснала. И тук в нашата тема ли се е случило или някъде другаде.

Ей, Джули, ти знаеш ли, че ми даде идея  Flutter! Мойте много обичат сладолед, наистина можеше да го насипя в чашки, па после нека лижат  Laughing!

Вени, Джулс, вие се гаврите с мен просто, ма може ли такива думички сега да ползвате при условие, че съм "наказана" вече няколко дни.  Joy Joy Joy

# 707
  • София
  • Мнения: 6 210
Е, аз съм солидарна, Хаяси  Mr. Green! Нали съм на същото дередже  hahaha.

# 708
  • Мнения: 6 274

Ей, Джули, ти знаеш ли, че ми даде идея  Flutter! Мойте много обичат сладолед, наистина можеше да го насипя в чашки, па после нека лижат  Laughing!

Вени, Джулс, вие се гаврите с мен просто, ма може ли такива думички сега да ползвате при условие, че съм "наказана" вече няколко дни.  Joy Joy Joy

Оу, ужас! Tired
Нищо, после, кат си отнаказана, шъ им сервираш и ти сладоледи на твойте, и там шъ падне лизане, нема да съ пуашиш!
  Whistling

 Joy Joy Joy

П.С. И аз не знам ни къде, ни кога, ни с кой се е случило туй нящу!  Rolling Eyes

# 709
  • Балчик
  • Мнения: 760
Добро утро  Hug;
по старото време е още 5.30 часа  ooooh! и ми се спиииии
но е понДРелник , ще правя за закуска баница , ще ходя на работа ;
  Mr. Green
Хаясче готин съвет  Hug, ама и ти си готина .
Хубав ден момичета , мислете за хубави неща !!!  bouquet

# 710
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug
Аз почивам и днес. Още се чудя дали да си пусна 4-5 дни отпуска другата седмица. newsm78 newsm78 Що така не мога да реша тоя път какво искам, не знам.  33uu Rolling Eyes Все едно нещо вътрешно ме спира. Whistling
Аз се заех да разтребя малко играчките на дреб. Вчера пък ми се обадиха да ме питат за количката, дано да я продам. Thinking

Хубав ден на всички! Hug

# 711
  • Мнения: 699
Добро утро!

Като си погледна бюрото и  smile3511 ама зор ще е само тази седмица, другата да се оправят без мен  Crossing Arms

Вени, солидарна, а?  hahaha

Джулс, честита ти нова форумска премяна, много е зареждаща.

Люско, ма как толкоз рано, че и баница ще правиш, аз ако се захвана баница да правя рано рано, ще взривя нещо със сигурност  Joy

Успешна седмица на всички.  Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 1 156
Добро утро мацет
Лека и спорна седмица ви пожелавам.
Ай , кат ознам че ние лъвките сме много положителни хора, стискайте ми палци за енда работа, дето ме е мног страх да стане, а после ще ме страх да я оправям, ама все някога ще ми мине уплахата.
За хубаво е ,да се не стресирате.
За баница в тия ранни зори, и аз бих взривила кухняата ,толкоз рано освен да мрънкам нищо друго не мога да правя.

# 713
  • Мнения: 2 274
  Офффффф, попиках се с вашите кухненски приключения тази сутрин  Joy! Само не разбрах на Вени сладкиша снощи как са го яли  Joy. Това за олиото и брашното на мен ми хрумна /в смисъл никой не ми го беше казвал, но се сетих от правенето на запръжка при готвенето/, когато пълзящия Боилчо ми думна на пода една нова бутилка зехтин  Mr. Green.
  Норче, става ли хубава супа със скумрия? Аз винаги слагам сом и пъстърва като правя рибена чорба. Ще взема и аз днес да спретна една. Имам половин сом във фризера от предния път, трябва само пъстървичка да си взема.
  Ние съботата и неделята си ги изкарахме супер. Първият ден карахме ролери. Моя милост се изтърси по гъз 2 пъти, поради което вчера целия ден ме боля вратлето /заради силното отмятане на главата при падането/. В неделята пък карахме колелета и пихме биричка на Бедрока. Като се прибрахме, положих морна главица за 2 часа, а после се хванах и аз с готвене и чистене. За днес обаче остана яхането на прахосмукавицата  Crazy.
  Да ви се похваля: в края на тази седмица ще правим котака селянин. Много съм щастлива! Едва го търпя вече. не стига че всеки ден му чистя кенефа, ами пак ми ходи по саксиите гада  #Cussing out. Боил вече толкова се страхува от него, че не иска да остават сами в една стая  Rolling Eyes. На ден яде 2 пъти по 100 грама и въпреки това краде къде каквото намери за ядене  ooooh!. Ми писна ми! Да ходи на село другите котаци да му съдерат задника от бой  Crossing Arms!
  Наоплаквах се! Хубав ден на всички! Мен ме чакат много задачи днес.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
 Joy
Рени, много ми е смешен твоя котак.

В новия офис съм. Всичко е ок, освен че не знам къде бляхме, ама трябва да боядисаме стените  Close.
Щото си мислихме, че е бяла боя, пък то се оказа шпакловка. И сега здравата цапа, да му сей не видяло  #Cussing out

Айде, лека седмица на всички  Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте! Успешна седмица на всички   bouquet.
Рени, т'ва вашто е някаква котка-стръвница  Joy  ooooh!!

# 716
  • Мнения: 6 274
Добро утро и от мен!  Hug
Желая ви слънчева седмица, изпълнена с много усмивки.

А на мен пък ми е жал за мАчката на Б(Р)енката, селянин шъ го правят гОркия...
  Sad

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Taм ще му е по-добре, ще тича на воля по котараните  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 6 274
Taм ще му е по-добре, ще тича на воля по котараните  Simple Smile

Аааа, не е сигурно.
Не го е казал на никой, няма как да знаем...  Whistling Laughing

Ох, накара ме да се разсмея.
  Laughing Hug

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ми така като чета какви бели върши, явно му е скучно. Забавления и светски живот му липсват  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт